ДЗДС-Томас или Сийл? ДЕ-66

  • 13 561
  • 286
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 9 052
до 16Ч30 е ОК, до 18 е прекалено много, какво виждаш от детето???
риенски, могат да си живуркат 5 на 1 zаплата, та и zа цигари да имат, ако не zа детски играчки и zа биричка ... нали има кой будала да бъхти на по цял работен ден и да zапълва групите до 18  newsm78

# 271
  • Мнения: 3 521
Тук градините са до 16 часа.Как да не можеш да работиш, можеш бе! На миниджоб. Не, че германките искат да работят на пълен ден. Затова тук бучат, че с една заплата не могат да живеят петима/ той, тя и три деца/,  както през 90те.

Ами...аз съм комшийка на Риен - същата работа е и при нас.
Като каза Дил за цигари - в нашата околност пушащите майки май мога да си ги изброя на пръстите на едната ръка...т.е. сещам се само за 2 конкретни.
И ние получихме честитка от общинската градина, че от 1 Юни имат място за дребната в групата на 2 годишните. На 3 Април сме на родителска среща да видим дали ще я местим там или не. Цените са отново каквито Риен е писала.

Добро утро. тук се изваляха дъждовете на Европа. Поляната до нас е станала на оризище ooooh!.

Данте, не схванах - търсиш то тези които са за изрязване и апликиране или от тези, които изглеждат като истинска къща с малки мебели и т.н. newsm78

# 272
  • Мнения: 9 052
хм, аz често виждам в супермаркета жена купува едно шок.яйце zа детето до себе си и вzима пакет цигари zа себе си, сметката е около 5 евро ... считай колко и остават zа детето, след цигарките ...
А има една съседка ,която нон стоп упуши на балкона , когато внука и (на 6 годинки ) дойде нагости и дойде да играе с малкия (на 2 г.) непрестанно ме моли, да му zапаzим някоя играчка, когато сина ми порстне и не иска да играе с нея да я дадем на него  Cry Cry Cry а онаzи пуши като комин zа 1 хармоника пари няма. Също има един татко на балкон от другата страна ,сякаш там живее с кутия цигари  Rolling Eyes

# 273
  • Мнения: 3 521
Това е страшно тъжно! Без значение в коя държава е!
Иначе в нашата кооперация няма нито един пушач, в съседната също - общо сме 22 апартамента. Е хлапето на съседката от най-горния етаж съм го засичала да си крие цигарите в мазето, но за 17 годишен се държи повече от прилично. Laughing

Статията за българските чартъри е много "трогателна".  Whistling

# 274
  • Мнения: 1 584
В нашата пък от 9 апартамента, освен моето, има само още 1 дете Sad

# 275
  • Мнения: 7 605
Това е страшно тъжно! Без значение в коя държава е!

Така е, определено  Sad

Данте, и аz не можах да раzбера какво то4но търсиШ  newsm78

Лис, не се върzвай на стацията, автора го е написал когато е бил тийн и леееееко е преувели4ил  Wink

# 276
  • Мнения: 3 521
бтв. Компромати трябва да издиря една подобна критика и да ви я покажа - за  Сейшелите или Малдивите беше. Уникална!!!

Дайте идея за нова тема?

Последна редакция: пн, 17 мар 2008, 11:38 от surfline

# 277
  • weiter, weiter, ... weiterstadt
  • Мнения: 18 076

Лис, не се върzвай на стацията, автора го е написал когато е бил тийн и леееееко е преувели4ил  Wink


половинката летя първия път за Бг с Туполев  Wink
точно 2 дена преди да си тръгне за Германия 2 паднаха около Москва, той излетя при невероятна буря Confused
представям си какво друскане е било.
не е човек, който се оплаква, каза, че му било тясно и давали Katzenfütter  Sunglasses

аз съм летяла с някакви, дето си комбинираха полетите, ССФ ряпа да яде пред стюардесите  ooooh!
такъв език държаха и така крещяха, че немците, които не разбират за какво става въпрос ме питаха какъв е проблемът  ooooh!, говоря за настаняване на пътниците. представям си как щяха да реагират, ако недай си Боже се случи някаква авария във вуздуха!
тоалетната не посетих, имам клаустрофобия...

предпочитам да летя с немските чартъри, честно казано  Peace

# 278
  • Германия
  • Мнения: 8 099
бтв. Компромати трябва да издиря една подобна критика и да ви я покажа - за  Сейшелите или Малдивите беше. Уникална!!!

Дайте идея за нова тема?
Нещо с яйца, нали идва Остерн

# 279
  • Мнения: 3 521
Аз пък съм летяла с чартър на холандците  съм сигурна, че све идваха директно от кофи-шоп. Даже и полузаспалите пасажери доловиха духът на Марли Laughing.
Иначе най-гадното ми приземяване беше сътворено от Аерофлот и то в Москва - нЕма такива камикадзета. 4 захода, 2 пъти допира колелетата и пак се вдига и накрая такива спирачки удариха, че очаквах да ми изскочи пикочният мехур от устата.

# 280
  • Мнения: 9 052
бтв. Компромати трябва да издиря една подобна критика и да ви я покажа - за  Сейшелите или Малдивите беше. Уникална!!!

Дайте идея за нова тема?
Нещо с яйца, нали идва Остерн

Не е добра идея, на Котаранката мъжа май  е в Командировка  Wink

# 281
  • Мнения: 1 178
В нашата детска градина ще въвеждат нови групи както и обяд и се допитват до родителите. Засега големият ми син посещава градината два пъти в седмицата zа по два часа, но от август искам да ходи всекидневно zа по минимум 4 часа. Групите са с фиксирани часове, има четиричасова, петчасова и всекидневна. Четиричасовата може да е сутрин и седобед. Това беше и моята дилема, кога да го zапиша. Заплащането е според даначната група (steuerklasse). За 4 часа (беz обяд) ще ни струва 97е. Ако го zакарам по_рано или се наложи да го вzема по_късно плащам 8,50е zа половин час  Rolling Eyes

# 282
  • Мнения: 3 634

Данте, не схванах - търсиш то тези които са за изрязване и апликиране или от тези, които изглеждат като истинска къща с малки мебели и т.н. newsm78

От тези за изрязване и апликиране. Намерих няколко варианта, които да си разпечатам от интернет, но качеството не ме задоволява.  Flutter

# 283
  • Мнения: 7 605

Данте, не схванах - търсиш то тези които са за изрязване и апликиране или от тези, които изглеждат като истинска къща с малки мебели и т.н. newsm78

От тези за изрязване и апликиране. Намерих няколко варианта, които да си разпечатам от интернет, но качеството не ме задоволява.  Flutter

Данте, виж теzи животни http://cp.c-ij.com/europe/papercraft/de/animal/index.html , а тук има една къЩа http://www.dltk-kids.com/crafts/miscellaneous/printable_paper_house_craft.htm ...пък може и цял град да си направиШ  Crazy http://cp.c-ij.com/english/3D-papercraft/craftown/index.html

# 284
  • Мнения: 1 178
Може и с яйца, моите (мъжовите) са на сигурно място  Wink

За zайците и яйцата в де (каzвала съм ви и друг път, че не ме бива по теzи работи)

Общи условия

Активация на акаунт