На море в Турция - all inclusive

  • 200 778
  • 657
  •   1
Отговори
# 75
  • СОФИЯ
  • Мнения: 397
Mona Liza, би ли казала в Аква Фентъзи дали за  три годишно дете аква парка ще става? Чудя се къде да отидем - там или в Тропикано Кустур? За баткото, който иска да дойде с нас е ясно - сигурно аквапарка ще му хареса, но искам да питам - морето става ли ? Той е любител на плуването в море, а не в басейн!

# 76
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Mona Liza, би ли казала в Аква Фентъзи дали за  три годишно дете аква парка ще става? Чудя се къде да отидем - там или в Тропикано Кустур? За баткото, който иска да дойде с нас е ясно - сигурно аквапарка ще му хареса, но искам да питам - морето става ли ? Той е любител на плуването в море, а не в басейн!
Изобщо не се колебайте - Аквафентъзи.
Особено баткото ще е във възторг  Peace
Плажа и на Тропикано и на Аквафентъзито не е супер, но поне във втория има аквапарк - басеини, джакузита, пиратски кораб. Мисля че става и за малко детенце  Peace

# 77
  • София
  • Мнения: 750
Ние почти решихме - Аква фентъзи ще е, сега умуването е на коя оферта да се спрем и разбира се транспорта - май е доста път с автобуса, нали? Тъпото е, че като пари ни устройва офертата с автобус, но ни е страх как ще го понесем...и всъщност не знам .....все си казвам - има време ама то юни /когато искаме да ходим/ си дойде.
А какво ви е мнението за Ласт минит офертите - има ли такива и може ли да се разчита.... newsm78

# 78
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Ние почти решихме - Аква фентъзи ще е, сега умуването е на коя оферта да се спрем и разбира се транспорта - май е доста път с автобуса, нали? Тъпото е, че като пари ни устройва офертата с автобус, но ни е страх как ще го понесем...и всъщност не знам .....все си казвам - има време ама то юни /когато искаме да ходим/ си дойде.
А какво ви е мнението за Ласт минит офертите - има ли такива и може ли да се разчита.... newsm78

еми аз наблюдавам в последните гонини че всички места по чартърите свършват на поразия  Crossing Arms
Оттавна не разчитам на ласт минит за Турция.

# 79
  • Мнения: 377
Ние почти решихме - Аква фентъзи ще е, сега умуването е на коя оферта да се спрем и разбира се транспорта - .....А какво ви е мнението за Ласт минит офертите - има ли такива и може ли да се разчита.... newsm78

Аз също като мона лиза не бих рискувала с ласт минит.
Ако се ориентирате сега къде и какво точно искате и резервирате с ранни записвания, според мен цените стават добри.

# 80
  • София
  • Мнения: 750
Ние почти решихме - Аква фентъзи ще е, сега умуването е на коя оферта да се спрем и разбира се транспорта - .....А какво ви е мнението за Ласт минит офертите - има ли такива и може ли да се разчита.... newsm78

Аз също като мона лиза не бих рискувала с ласт минит.
Ако се ориентирате сега къде и какво точно искате и резервирате с ранни записвания, според мен цените стават добри.
цените са си ОК за ранното записване, проблема е, че парите ги нямам......... Money Money Money

# 81
  • София
  • Мнения: 346
Току що бях в "Он Травел".места за "Аквафентъзи" няма и направихме разервация за "Кощур" за 8.06.Ще бъдем в най новите къщички,водещи се Superior room.С отстъпката ни излиза 733 евро,без летищните такси.

# 82
  • София
  • Мнения: 750
Току що бях в "Он Травел".места за "Аквафентъзи" няма и направихме разервация за "Кощур" за 8.06.Ще бъдем в най новите къщички,водещи се Superior room.С отстъпката ни излиза 733 евро,без летищните такси.

ми цената си е супер. Нещо съм се вкиснала и тъй като никога приди не съм планувала почивката - сега почна да ми писва и накрая никъде няма да отида.

# 83
  • Мнения: X
ilianka, какъв процент правят отстъпка в онтравел, че и аз избрах курорт и хотел най-накрая, и то от тази агенция. След тази тема доста по-лесно се ориентирах. Определено имаше смисъл да я пусна. Като резервираме ще се похваля къде, че сега и приятелите ще прегледат офертата.  Hug

Последна редакция: пт, 04 апр 2008, 16:15 от Анонимен

# 84
  • София
  • Мнения: 346
ilianka, какъв процент правят отстъпка в онтравел, че и аз избрах курорт и хотел най-накрая, и то от тази агенция. След тази тема доста по-лесно се ориентирах. Определено имаше смисъл да я пусна. Като резервираме ще се похваля къде, че сега и приятелите ще прегледат офертата.  Hug

15% до 15.04. при пълно плащане Peace

# 85
  • Мнения: 240
Какво ще кажете за Гранд ефе? Подходящ ли е за деца?Спряла съм се на него и Кущур.Мисля в понеделник да правя резервация, но все още се колебая newsm78.

# 86
  • София
  • Мнения: 346
Аз се колебаех също межде тези двата.Наши приятели ходиха 3 г. подред в "Гранд Ефе"и са много доволни.Като категории не може да се сравняват май,но пък в "Ефето" има повече басейни и пързалки и за по голямото дете ще е по добре,а в "Кощура" има повече зелени площи и ние избрахме него заради по малкото ни дете.Живи и здрави на 8.06. пътуваме и ще разкажа впечатленията си,като се върна!Не се колебайте много,че местата са на привършване доколкото разбрах!

# 87
  • Мнения: 127
Здравейте момичета !
Искам да попитам някой ходил ли е в GREEN NATURE RESORT 5 *  в Мармарис ?
Резервирали сме си почивка в този хотел и ще съм благодарна , ако някой има някакви отзиви .
 Hug Hug Hug

# 88
  • Varna
  • Мнения: 103
Както бях писала по горе щяхме да ходим в Aqua fantasy, но за съжаление няма места. Насочихме се към кустур. Дадоха ни много добра оферта за фамилни стаи. Някой има ли представа какво представляват и в коя част се намират. От агенцията казаха, че са в клубната част. Тук прочетох, че супериор и гардън са по-хубави. Супериор имат ли фамилни стаи?
Ние ще ходим от 7-14.06. Има ли други да заформим среща. Много ме е яд, че в Aqua fantasy няма места. Бях се настроила за там и сега съм малко резервирана към Кустур.

# 89
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Какво ще кажете за Гранд ефе? Подходящ ли е за деца?Спряла съм се на него и Кущур.Мисля в понеделник да правя резервация, но все още се колебая newsm78.
И аз се интересувам ако има мнения за този хотел. Направих си резервация за 13.06. А какво е времето през този месец, достатъчно топло ли е за море?

Общи условия

Активация на акаунт