На море в Турция - all inclusive

  • 200 758
  • 657
  •   1
Отговори
# 60
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Далеч е от всякакви централни части на града, 10мин с маршрутка. По пътя за центъра има огромен МОЛ, хубавое вътре, има детски ъгли, има какво да разгледате.Но за да не ти създам погрешно впечатление по-добре да се вкл някой друг, защото аз съм празнувала Новогодишни вечери там. Не забелязах да има детски кът обаче, ако това те вълнува. И не епясък а ситен, мн ситен чакъл, но в Турция няма пясък като нашият тук. Сега ще го разгледам този Тюркоаз и аз, и без това ние пак сме се насочили и това лято за Турция. После пак ще се включа.
Дай линк на този Тюркоаз. Не мога да го видя никъде.
Пак повтарям - изключително практично за семейства с деца на прилична цена е Кустур клуб. Товае затворен с бариера комплекс, със собствена плажна ивица.Има два басейна, един по-голям иедин по назад между бунгалата, по-спокоен, защото на него няма аниматори....само се чува музиката.Той представлява една огромна градина, ние дори имахме късмета да сме в Оранжевите къшички, не в сините. По луксозни са. Заявете си ги още от тук, доплаща се малко за тях, че там ще ви настанят в Сините(тези от рекламните снимки по сайтовете) Последният път  когато ходихме 10Е от семейство вършат чудеса. веднага ни настаниха в Оранжевите.

Последна редакция: вт, 01 апр 2008, 20:30 от bubica

# 61
  • София, България
  • Мнения: 5 597
На мен за Порто Бело от Алматур, когато търсех за Нова година, ми казаха че е тип градски, но го предлагат за млади хора, т.к дискотеките и заведенията са много близо. Иначе бил луксозен, но без много територия. А и това че се минава път за да се отиде на плажа ама изобщо не ми се струва удачно за малко дете.В такъв смисъл по-добре е Сиде - там мога да ти гарантирам че плажовете са страхотни!

# 62
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Да, той няма собствена затворена територия. И аз точно това казвам.  Аз като съм с децата гледам да има парк или градина към него, детски басейн и кът, удобен за стигане собствен плаж. Да е голям с просторно фоайе. Мразя малките хотели, не ме дразни шумотевицата. А Порто бело не отговаря на нито един от тези критерии. Само това , че е  голям.

# 63
  • Мнения: 2 071
А някой да е пътувал с чартър от Варна?  newsm78

Аз - преди 2 години за Нова година - бяхме в Топ Капъ.
Тази година от Варна има чартър за Великден и майските празници, ама май вече няма места.
Иначе всяка година в края на сезона има полет от Варна - обикновено е октомри месец, но тогава в Анталия е още топло и става за плаж.

# 64
  • Benelux / Varna
  • Мнения: 1 524
Наши приятели ходиха в Анталия в х-л Гранд секер изкл.доволни,за жалост ние не можахме да се класираме миналата година- ол инклузив,за тях е било приказно изживяване,ходиха с емералд травел. Аз лично харесвам алания - хотел алания ресорт 5зв.

# 65
  • София
  • Мнения: 6 676
Дай линк на този Тюркоаз. Не мога да го видя никъде.
Turquoise се предлага от www.almatour.net, виж в ранни записвани за Анталия, намира се в Сиде, хареса ми, че е в борова гора. Аз лично търся по-скоро парк/гора и пясъчен плаж, а не шумни анимации около басейни и детски кътове, тъй като бебето ми е още малко за това, повече искам да починем на спокойствие и то да може да спи, а не като миналата година в Албена да не заспива до 23 ч. от дискотеки, анимации и т.н.

# 66
  • Мнения: 2 631
А някой да е пътувал с чартър от Варна?  newsm78

Аз - преди 2 години за Нова година - бяхме в Топ Капъ.
Тази година от Варна има чартър за Великден и майските празници, ама май вече няма места.
Иначе всяка година в края на сезона има полет от Варна - обикновено е октомри месец, но тогава в Анталия е още топло и става за плаж.

Благодаря   bouquet Ако успеем и за септември да намерим ще е чудесно  Hug

# 67
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Тюркоаз  Peace, поне като г огледам ще отговаря на изискванията ти, по схокойно обаче, не знам дали ще е , защото като гледам нивото на басейните е с този на къщичките. А около басейн тишина  няма,Още повече, че и ако там има аниматори пак ще е шумно. Обаче мен лично много ме заинтригува офертата, благодаря за линка  bouquet

# 68
  • Мнения: 505
Здравейте   bouquet
И аз започнах да разглеждам оферти за Турция и по- конкретно Кошадасъ. Интересувам се от хотел със собствен пясъчен плаж.

# 69
  • Мнения: 89
Някой може ли да сподели мнения или впечатления за хотел Aqua Fantasy ?Защото ми харесва на пръв поглед и обмислям почивка там?! Предварително благодаря!   bouquet

# 70
  • Варна
  • Мнения: 2 036
А някой да е пътувал с чартър от Варна?  newsm78

Аз - преди 2 години за Нова година - бяхме в Топ Капъ.
Тази година от Варна има чартър за Великден и майските празници, ама май вече няма места.
Иначе всяка година в края на сезона има полет от Варна - обикновено е октомри месец, но тогава в Анталия е още топло и става за плаж.

Благодаря   bouquet Ако успеем и за септември да намерим ще е чудесно  Hug

Ние бяхме миналата година в началото на октомври, с чартър от Варна.Времето беше супер,удължихме си лятото с една седмица. Хотелът беше Клуб Али бей в Белек.
За тази година, агентката в Алматур спомена, че се говори за пускане на чартъри от Варна и през септември... И аз засега се ослушвам. Тази година ще имаме първолак и варианта за октомври не е много удачен. От друга страна, ако отидем до София, се чудя дали да не пробваме друга дестинация...
А да попитам, някой да е виждал в Турция плаж, подобен на нашия? В смисъл с пясък, без камъни и т.н. Миналата година избрах Белек, защотп в каталозите твърдяха,че бил Турската Ривиера, ама от към море нещо не го докарват според мен newsm78. За Кемер чух, че е плажът е с чакъл, а как е в Алания, Сиде, Бодрум, Мармарис? Има ли плаж като в Албена например?

# 71
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мисля, без да съм сигурна, че най-хубавите плажове са в Сиде...

Ета май беше там миналото лято, ако не бъркам, може дакаже по-подробно Peace

За Аквафентъзи писах 3 пъти - никой не чете  Mr. Green
Имат страшен детски аквапарк. Храната е много добра. За децата е рай!

# 72
  • Мнения: 377
Разгледах офертите на Мистрал - за Кушадъсъ са само с автобус, няма със самолет. И не виждам 15 % отстъпка на посочените оферти за лято 2008 г. Или аз нещо не се ориентирам  Thinking

http://www.mistralbg.com/
Отстъпката е описана в офертата със самолет. http://www.mistralbg.com/summer/2008/index.html
Здравейте   bouquet
И аз започнах да разглеждам оферти за Турция и по- конкретно Кошадасъ. Интересувам се от хотел със собствен пясъчен плаж.
На предишната страница има доста коментари.

# 73
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Мона лиза, ако може да качиш малко снимки от Аквафентъзи, ще съм много благодарна! И ако може сравнение с  Анталия... - как е нивото на обслужване в хотела, стаите в какво състояние са. Какви други развлечения има?
В Клуб Али бей имаше една идея захабяване на хотела, плажът не ме впечатли особено. Иначе беше с много зеленина, на много голяма площ, с голям аквапарк, в който можеха да идват туристи от други хотели срещу доп.заплащане.

Последна редакция: ср, 02 апр 2008, 21:11 от julisa

# 74
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мона лиза, ако може да качиш малко снимки от Аквафентъзи, ще съм много благодарна! И ако може сравнение с  Анталия... - как е нивото на обслужване в хотела, стаите в какво състояние са. Какви други развлечения има?
В Клуб Али бей имаше една идея захабяване на хотела, плажът не ме впечатли особено. Иначе беше с много зеленина, на много голяма площ, с голям аквапарк, в който можеха да идват туристи от други хотели срещу доп.заплащане.

оооо  Mr. Green
Ако сравняваш Аквафентъзи с клуб Али Бей Белек просто няма да си доволна.
Али БЕй наистина е старичък , но всичко друго му е на ниво  Peace
Кушадасъ се води курорта на бедните в Турция. Там масово само българи и сърби.
Руснаци - тъц, те си имат парички и ходят най-вече в Алания, Белек и Кемер.
Плажът на аквафентъзи също не е нищо особено Tired

Просто препоръчах този хотел, като се има предвид хотелите в Кушадасъ. Иначе в Анталия е в пъти по-хубаво. Али Бей си имат аквапарк както вече знаеш, същото е с Роял Уингс и /мисля/ Миракъл резорт.
В кушадасъ 3 хотела заслужават внимание - Аквафентъзито за децата, Сурмели /но там е пълно с бабички/ и Тропикано клуб за който толкова говорим.

Снимки не мога да кача - бях там 2005 и още с апаратче с ленти  Embarassed
Искам да ви пиша за още 1 комплекс в Кушадасъ, не го препоръчвам, защото знам че ние тук масово сме си глезли  Flutter   Казва се Омер - 3 звезди , в СТРАХОТНА кедрова гора, малки къщички, плажче -миниатюрно, и 1 външен басеин със сектор за деца. Тази почивка там на мен ми беше 1 от най-хубавите а платихме смешни пари. Храната беше божествена, но не толкова разнообразна като в Анталия, но не отстъпваше на Тропикано, с неговите 5 звезди. Имаха някакъв страшен готвач. Незнам обаче дали още е там  newsm78  Само за пример - нашия агент от всички хотели в Кушадасъ, вкл Тропикано, идваше да хапва пържолките на този готвач вечерно време, уж да ни обяснява за екскурзиите  Mr. Green
ето ви линкче
http://www.kusadasihotels.com/omer/

Общи условия

Активация на акаунт