На море в Турция - all inclusive

  • 200 762
  • 657
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 1 073
Моля Ви, тези които сте почивали по - често в Турция за съвет. Колебая се м/у тези два хотела , единият е в Mармарис GREEN NATURE RESORT & SPA - 5*, а другият е в Анталия - Сиде : Аdmiral Crystal  & SPA - 5*, дайте си мнението и препоръките.

# 121
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Моля Ви, тези които сте почивали по - често в Турция за съвет. Колебая се м/у тези два хотела , единият е в Mармарис GREEN NATURE RESORT & SPA - 5*, а другият е в Анталия - Сиде : Аdmiral Crystal  & SPA - 5*, дайте си мнението и препоръките.
защо се спря точно на тези двата?
Ако наистина избора е само между тях все пак по-добър е Адмирала , но имай предвидч че 99,9% от почиващите са руснаци  и храната не отговаря на 5 *
Грийн - категорично не. Това тяхното е  безобразие  Crossing Arms ползваш градски плаж който е отдалечен на повече от километър!!! от хотела и нищо не е организирано като хората. Иначе е луксозен.
Защо не пробваш IC Belek например?

# 122
  • Мнения: 1 073
Моля Ви, тези които сте почивали по - често в Турция за съвет. Колебая се м/у тези два хотела , единият е в Mармарис GREEN NATURE RESORT & SPA - 5*, а другият е в Анталия - Сиде : Аdmiral Crystal  & SPA - 5*, дайте си мнението и препоръките.
защо се спря точно на тези двата?
Ако наистина избора е само между тях все пак по-добър е Адмирала , но имай предвидч че 99,9% от почиващите са руснаци  и храната не отговаря на 5 *
Грийн - категорично не. Това тяхното е  безобразие  Crossing Arms ползваш градски плаж който е отдалечен на повече от километър!!! от хотела и нищо не е организирано като хората. Иначе е луксозен.
Защо не пробваш IC Belek например?
Писах ти на лични, а коя агенция го предлага този IC Belek ?

# 123
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Моля Ви, тези които сте почивали по - често в Турция за съвет. Колебая се м/у тези два хотела , единият е в Mармарис GREEN NATURE RESORT & SPA - 5*, а другият е в Анталия - Сиде : Аdmiral Crystal  & SPA - 5*, дайте си мнението и препоръките.
защо се спря точно на тези двата?
Ако наистина избора е само между тях все пак по-добър е Адмирала , но имай предвидч че 99,9% от почиващите са руснаци  и храната не отговаря на 5 *
Грийн - категорично не. Това тяхното е  безобразие  Crossing Arms ползваш градски плаж който е отдалечен на повече от километър!!! от хотела и нищо не е организирано като хората. Иначе е луксозен.
Защо не пробваш IC Belek например?
Писах ти на лични, а коя агенция го предлага този IC Belek ?

Mila mama е писала за този хотел, пусни търсачката  Hug
за другото ти отговорих на лични  Peace

# 124
  • Пловдив
  • Мнения: 208
Записвам се да следя темата, че и ние сме решили тази година морето да е в Турция, но може би ще е към септември.
Ще очаквам отзиви от различните хотели, посетени през юни.

# 125
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Някой знае ли нещо за Papillon Belvil в Белек, мисля да резервирам там?

Много добър избор; мисля, че няма да съжалявате.
Много добри отзиви и от германските туристи.

# 126
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Моля Ви, тези които сте почивали по - често в Турция за съвет. Колебая се м/у тези два хотела , единият е в Mармарис GREEN NATURE RESORT & SPA - 5*, а другият е в Анталия - Сиде : Аdmiral Crystal  & SPA - 5*, дайте си мнението и препоръките.

За Адмирала искам да кажа, че в а ла карт ресторантите не пускат деца до 12 години, което е голяма тъпотия. Как си представят, че аз ще ходя да ям, а детето ще седи някъде и ще ме чака.
Иначе този хотел го рекламират (на сайта на Аква тур) като рай за отдих с деца. Мда, страшен отдих, няма що.
Аз там не бих отишла!

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 12:03 от Pipince

# 127
  • София
  • Мнения: 346
nevy  и ние сме там в този период!Може да се разберем нещо GrinningИма ли и други?Хайде признайте си! Party



за кой кощур - че има гардън, супериор и клуб? един комплекс ли е?
[/quote]

Да,един комплекс е.Това са различните видове къщички,които са на разл. цени.Ние ще бъдем,както съм писала по горе в "Супериор"!



# 128
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Момичета, в повечето агенции полетите до Анталия са рано сутрин и късно вечер/явно тези, които вземат пакетите от Тезтур/. В Астрал холидейз ми предложиха следобедни полети, което за нас е по-приемливо. Проблемът е,че вече 3-ти ден ги закам за оферта и ме изнервят, някой да знае друга агенция, която да е с тези следобедните полети до Анталия?

# 129
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аква тур и Он травел са също с дневни полети.
Провери при тях.

# 130
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Аква тур и Он травел са също с дневни полети.
Провери при тях.

Pipince, благодаря, проверих, но те пък не предлагат този хотел newsm78. Други идеи? baby_neutral

# 131
  • Мнения: 100
Мисля,че Алматур също са с дневни полети.

# 132
  • Мнения: 1 073
Моля Ви, тези които сте почивали по - често в Турция за съвет. Колебая се м/у тези два хотела , единият е в Mармарис GREEN NATURE RESORT & SPA - 5*, а другият е в Анталия - Сиде : Аdmiral Crystal  & SPA - 5*, дайте си мнението и препоръките.

За Адмирала искам да кажа, че в а ла карт ресторантите не пускат деца до 12 години, което е голяма тъпотия. Как си представят, че аз ще ходя да ям, а детето ще седи някъде и ще ме чака.
Иначе този хотел го рекламират (на сайта на Аква тур) като рай за отдих с деца. Мда, страшен отдих, няма що.
Аз там не бих отишла!
защо не би отишла?

# 133
  • София
  • Мнения: 6 677
Някой знае ли нещо за Papillon Belvil в Белек, мисля да резервирам там?

Много добър избор; мисля, че няма да съжалявате.
Много добри отзиви и от германските туристи.

Супер, че вчера го платих в Он травъл.  bouquet
Моят полет ще е дневен, някой питаше по-горе.

# 134
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
елфа, самият факт, че в 4-те а-ла-карт ресторанти на този хотел не допускат деца до 12 години, за мен означава, че този хотел изобщо не е "рай" за семейства с деца, както го представят.
Не бих отишла там, след като моето дете няма да има право да посети дори един от тези ресторанти. Където ям аз, там ще яде и детето ми.
Явно, че на децата не се гледа с добро око в този хотел.
Аз избирам да почивам семейно, с детето. На кой да го оставя да го гледа, докато аз вечерям, при условие, че е малко. Не върви на детегледачка, защото детегледачки на български там няма. Аниматори на български език, дори и детски, също няма.
И що за логика е това - да вечеряме най-напред аз и съпругът ми, а след това да вземем детето и да отидем в основния ресторант, където ще вечеря то.

Вие как планирате да почивате - с деца или не.
Защото може да имаме съвсем различни критерии при избор на хотел и това, което аз не харесвам, на вас да ви допада Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт