На море в Турция - all inclusive

  • 200 774
  • 657
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: X
Мисля да пътувам с онтравел, ако някоя от вас е пътувала с тази агенция, нека сподели отзиви.  Praynig

# 151
  • София
  • Мнения: 346
Vanche ,благодаря ти за отговора.Сега съм по спокойна,защото нашето диване седи спокойно само в количката,иначе ще трябва да го прехвърляме от ръце на ръце,че като ходи е голяма беладжийка!
Към мамите,носили адаптирано мляко/ние с него заспиваме/ повтарям въпроса си:дали ще ми направят проблем?В ръчният багаж ли да го сложа?
dollface,ние също ще пътуваме с "Он Травел и ни е за първи път!Чух много добри отзиви от познати.Е,с изключение на тези,които са пътували с автобус.Но като цяло знам,че организацията им е добра!

# 152
  • Мнения: X
ilianka, благодаря ти.   bouquet

# 153
  • Мнения: 2 231
Ronisum, сега прочетох,че и ти а количката си питала.
Не се притеснявай,много е удобно особено при качване, до входа на самолета сте с нея.При слизане ще трябва да се справите за малко без количка,но бързо се минава.
Оф мерси много  bouquet, за всеки случай ще взема тази по-леката, хем по-лесно се сгъва, хем е 40 лв. та и да я счупят няма да плача. 
Vanche ,благодаря ти за отговора.Сега съм по спокойна,защото нашето диване седи спокойно само в количката,иначе ще трябва да го прехвърляме от ръце на ръце,че като ходи е голяма беладжийка!
Към мамите,носили адаптирано мляко/ние с него заспиваме/ повтарям въпроса си:дали ще ми направят проблем?В ръчният багаж ли да го сложа?

А и ако някой разкаже за храните как се пренасят, какво може в ръчния багаж? newsm78

# 154
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Айде бе мацки  Crossing Arms
къде се затрихте всички?

Кажете някоя клюка.
има ли стягащи куфарите за майските празници?

# 155
  • София
  • Мнения: 750
Привет от мен.
Аз вече почнах да се замислям за юнската ни почивка.
имам няколко въпроса - доста елементарни, но ми се иска да се подготвя.
- водата пие ли се в кушадасъ? Никога не съм ходила на база алл инклузив и не съм на ясно  - хубаво ще ни изхранят, ама в стаята като му се допие на детето вода - какво правим, мога ли да си взема от бар или ресторант вода, или пък има от къде да купя?
- на отиване - добре - ще стигнем през деня, по обед, но на връщане чартъра е късно вечерта, стаите пък трябва да се освободят по обед, какво ще ги правя децата до късно вечерта? 
- дайте моля  основни препоръки за аматьор почиващи като мен

# 156
  • Мнения: 4 668
Ако в тази голяма компания няма малки деца и ако изберете вариант Кушадасъ или Мармарис, не виждам особен смисъл да сте на all inclusive.

Не мога да се съглася с това . Една пилешка пържола по крайбрежните заведения в мармарис беше 13 Евро преди 3 години  Confused

Мармарис на мен не ми хареса , морето е доста тинесто , а плажът тесен за моите предпочитания ..

# 157
  • Мнения: 2 231
Ако в тази голяма компания няма малки деца и ако изберете вариант Кушадасъ или Мармарис, не виждам особен смисъл да сте на all inclusive.

Не мога да се съглася с това . Една пилешка пържола по крайбрежните заведения в мармарис беше 13 Евро преди 3 години  Confused

Мармарис на мен не ми хареса , морето е доста тинесто , а плажът тесен за моите предпочитания ..


Подкрепям мнението и за All Inclusiva и за плажът. Ние бяхме в хотел 4* на брега на морето, и наистина имаше собствен плаж, но той беше толкова малък и тесен, че сутрин ставаше почти бой за места. Трябваше който първи се събуди, много преди закуската да ходи да остави кърпи да запази шезлонги после да се надяваме да няма някой нахалитет. Затова предпочитаме Анталия и тази година мислим втори път там да отидем (в друг хотел, който още не сме избрали).

# 158
  • Мнения: X
Айде бе мацки  Crossing Arms
къде се затрихте всички?

Кажете някоя клюка.
има ли стягащи куфарите за майските празници?

Мона Лиза ето ти клюка, да плача или да се смея се чудя.
След цяла година мрънкане, че цялата компания (15-20 човека) ще ходим на море в Турция, ние, по точно аз се нагърбих със задачата да намеря курорт и хубав хотел. Затова разбира се пуснах и тази тема тук и няколко дни висях в нета да гледам снимки и да сравнявам цени, даже ходих до няколко туристически агенции да уговарям евентуални отстъпки. Накрая след цялото проучване се спрях на курорт и хубав хотел 4 звезди (всички искаха 5 звезди, но като им казах цените решиха да търся 4*). Всички го харесаха, а и на никой не му се търсеше по добра оферта. Дойде време да се резервира и да се плаща, за да хванем отстъпка и гледай какво стана. Всеки извади оферта за различен курорт. Едни искат август, други септември, някой решиха да вземат децата и искат да има детски кът, други пък да имало собствен плаж, ама някой не искат в тоя курорт, а в друг, ама и държат да имало 2 басейна, аааа едни пък не искат да пътуват с тази агенция, а с еди коя си. Айде сега ми кажете какво да правя. То е ясно, че трябва да се правят компромиси, ама това тяхното е направо безумие.
 ooooh!

ПП Специални благодарности на Мона Лиза и Тинтири-минтири.   bouquet

# 159
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Привет от мен.
Аз вече почнах да се замислям за юнската ни почивка.
имам няколко въпроса - доста елементарни, но ми се иска да се подготвя.
- водата пие ли се в кушадасъ? Никога не съм ходила на база алл инклузив и не съм на ясно  - хубаво ще ни изхранят, ама в стаята като му се допие на детето вода - какво правим, мога ли да си взема от бар или ресторант вода, или пък има от къде да купя?
- на отиване - добре - ще стигнем през деня, по обед, но на връщане чартъра е късно вечерта, стаите пък трябва да се освободят по обед, какво ще ги правя децата до късно вечерта? 
- дайте моля  основни препоръки за аматьор почиващи като мен

Веднага ти отговарям още повече, че зная, че сте за Кущур  Hug
За водата не се притеснявай. Вода от чешмата не се пие по никакъв повод, но има малки бутилчици навсякъде из комплекса. Можете да си взимате и по 10 наведнъж ако искате  Peace Никъде нищо не се плаща  Peace
Просто по път за стаята взимате 5-6 бутилчици, може даже за из път да си вземеш Mr. Green

Колкото до напускането вечерно време - поне когато бях там, докато не дойде да ви вземе автобуса, гривничките си остават на вас и си ползвате ол-а без проблем. Даже си спомням че ние си вечеряхме, докато чакахме автобуса.

Ако децата не са ви много малки непременно отидете да видите Ефес! Невероятно е! Запасете се с водичка, че като пекне жегата по камъните е страшно.
Къщата на Дева Мария също не е за изпускане - първоначално мислех, че е някаква измислена атракция, но на място ни показаха статуя подарена от папата - значи е официално Mr. Green Вземете си непременно и по някоя платнена носна кърпичка, че там на 1 стена се връзват такива платчета и си намисляш желание - моето се сбъдна  Flutter
Аквапаркът - разбира се.
Питай ако има друго - маг Сибила отговаря  Flutter


# 160
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Айде бе мацки  Crossing Arms
къде се затрихте всички?

Кажете някоя клюка.
има ли стягащи куфарите за майските празници?

Мона Лиза ето ти клюка, да плача или да се смея се чудя.
След цяла година мрънкане, че цялата компания (15-20 човека) ще ходим на море в Турция, ние, по точно аз се нагърбих със задачата да намеря курорт и хубав хотел. Затова разбира се пуснах и тази тема тук и няколко дни висях в нета да гледам снимки и да сравнявам цени, даже ходих до няколко туристически агенции да уговарям евентуални отстъпки. Накрая след цялото проучване се спрях на курорт и хубав хотел 4 звезди (всички искаха 5 звезди, но като им казах цените решиха да търся 4*). Всички го харесаха, а и на никой не му се търсеше по добра оферта. Дойде време да се резервира и да се плаща, за да хванем отстъпка и гледай какво стана. Всеки извади оферта за различен курорт. Едни искат август, други септември, някой решиха да вземат децата и искат да има детски кът, други пък да имало собствен плаж, ама някой не искат в тоя курорт, а в друг, ама и държат да имало 2 басейна, аааа едни пък не искат да пътуват с тази агенция, а с еди коя си. Айде сега ми кажете какво да правя. То е ясно, че трябва да се правят компромиси, ама това тяхното е направо безумие.
 ooooh!

ПП Специални благодарности на Мона Лиза и Тинтири-минтири.   bouquet
аз ти казах и по рано /сладур  Hug/ че така ще стане  Tired
Била съм в такава ситуация  Thinking
Защо не се организирате с още 1 двойка и не си отидете заедно? Достатъчно е за белот  Mr. Green

# 161
  • София
  • Мнения: 750
Аквапаркът - разбира се.
Питай ако има друго - маг Сибила отговаря  Flutter

 newsm10
ееее мерси

а какво за аква парка - аз четох че в кушадасъ има два - влизах им в сайтовете, можеше дори от тук да заявиш билети и трансфер от хотела до там......ама май ако ходим ще е с организация на място - от сега не мога да го планирам.
като ми роди главата още въпроси - ще питам

....а стих се,  аз без кафе не мога да стана....и съм се сетила ка ще оживея от стаята до ресторанта сутрин без кафе - нали все пак е към 10 мин пеш  Crazy.....ще си взема нес кафе от тук - а?

# 162
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Аквапаркът - разбира се.
Питай ако има друго - маг Сибила отговаря  Flutter

 newsm10
ееее мерси

а какво за аква парка - аз четох че в кушадасъ има два - влизах им в сайтовете, можеше дори от тук да заявиш билети и трансфер от хотела до там......ама май ако ходим ще е с организация на място - от сега не мога да го планирам.
като ми роди главата още въпроси - ще питам

....а стих се,  аз без кафе не мога да стана....и съм се сетила ка ще оживея от стаята до ресторанта сутрин без кафе - нали все пак е към 10 мин пеш  Crazy.....ще си взема нес кафе от тук - а?


Има два аквапарка, както сама си разбрала  Peace
Адаланд - за възрастни и по-големи хлапета
Аквафентъзи - за малките мушмороци  Heart Eyes

На мен Адаланд много  ми хареса. Скочих на главата на Любо Ганев, което като се замисли човек колко е висок, си е чисто постижение  Joy
Там имаше и страшна дискотека на открито, като на площадчето за танцуване пускаха струи вода като хиляди фонтанчета - страшно гот    Hands Clap
Няма никакъв смисъл да купуваш екскурзията оттук. Там агентът, който ви посреща си организира всичко    car003

За кафето - още преди да отвори ресторанта, има нескафе до баровете и топла вода, можеш да пиеш кафе когато поискаш, чай също .

# 163
  • София
  • Мнения: 750
 мона лиза
 Hug

# 164
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192
....а стих се,  аз без кафе не мога да стана....и съм се сетила ка ще оживея от стаята до ресторанта сутрин без кафе - нали все пак е към 10 мин пеш  Crazy.....ще си взема нес кафе от тук - а?



Ако обичаш студено кафе - можеш да си взимаш от вечерта. Аз така правех , защото сутрин съм...като теб.  Grinning
А вие кога заминавате към Кущур ?

Общи условия

Активация на акаунт