На море в Турция - all inclusive

  • 200 755
  • 657
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 750
А вие кога заминавате към Кущур ?
15.06

# 166
  • Мнения: 377

Zmeica, на 22. 06 ли се връщате?
Ще те чакам с нетърпение да споделиш как е било и да даваш ценни съвети.
Ние сме от 29. 06

В тази тема намерих много отговори за което благодаря на всички.  bouquet

# 167
  • София-Дружба 2
  • Мнения: 1 192

Ние сме там от 01.06. - тъкмо ще пиша как е тази година там.  Wink

# 168
  • София
  • Мнения: 750

Ние сме там от 01.06. - тъкмо ще пиша как е тази година там.  Wink
ще чакам отзиви.
Zmeica, на 22. 06 ли се връщате?
да, ако има до тогава нещо неизказано, разбира се - ще споделя.

# 169
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ако в тази голяма компания няма малки деца и ако изберете вариант Кушадасъ или Мармарис, не виждам особен смисъл да сте на all inclusive.

Не мога да се съглася с това . Една пилешка пържола по крайбрежните заведения в мармарис беше 13 Евро преди 3 години  Confused

Мармарис на мен не ми хареса , морето е доста тинесто , а плажът тесен за моите предпочитания ..



Е, то има и ресторанти в Кушадасъ, в които вечеря за двама преди 4 години излизаще над 200 долара Grinning
Сега мога да си представя колко ще е, но не е мисля, че за това е темата.

Около 21.06. има ли съфорумка, която ще пътува към Анталия?
Може да се засечем Simple Smile

# 170
  • Мнения: X
Момичета я кажете как е времето в Турция в началото на юни? Става ли за море, знам, че юли и август е много топло и мислехме септември, но сега ни се струва далече.

# 171
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Писах по-горе в темите по едно време-бях преди няколко години от 16 юни в Кушадасъ и Айвалък и изгоряхме като негри и по-лошо-споко-става за плаж и презрамки.Има ли някоя съфорумка за 26 апрел Анталия-керван сарай-в Конду? Хайде-карти не играя, ама ставам за компания Wink

# 172
  • Мнения: 142
Здравейте, тука гледам, че има много напреднали съфорумки, та да попитам следното:

Планирам ходене до Анталия след сватбата ни, която ще е на 21.09. Изискванията ми са следните:

- да е задължително в Анталия - независимо дали ще е в Белек, Сиде, Кемер и т.н. - не съм ходила и не знам кое какво е
- датите на тръгване да са 25 или 27 септеври - гледах, има полети на тези дати.
- продължителността да е приблизително 7 дни
- цената на на човек да е до към 550 евро макс.
- хотела да е 4 или 5 звезди
- в хотела да има много зеленина, на това много държа, 2-3 полуизсъхнали палми до басейна не ме устройват
- по възможност да има някакви екскурзии до нещо интересно в 2-3 от дните
- и ако може да не е от тези хотели, които са наводнени с руснаци....

Да кажа само, че съм си направила домашното и изчетох де що има тема тук, но въпреки че до сега все аз организирам почивките в разни страни, задачката с медения месец в Турция МНОГО ме озори.

Най-ценни са ми личните впечатления!

Много благодаря!

# 173
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте, тука гледам, че има много напреднали съфорумки, та да попитам следното:

Планирам ходене до Анталия след сватбата ни, която ще е на 21.09. Изискванията ми са следните:

- да е задължително в Анталия - независимо дали ще е в Белек, Сиде, Кемер и т.н. - не съм ходила и не знам кое какво е
- датите на тръгване да са 25 или 27 септеври - гледах, има полети на тези дати.
- продължителността да е приблизително 7 дни
- цената на на човек да е до към 550 евро макс.
- хотела да е 4 или 5 звезди
- в хотела да има много зеленина, на това много държа, 2-3 полуизсъхнали палми до басейна не ме устройват
- по възможност да има някакви екскурзии до нещо интересно в 2-3 от дните
- и ако може да не е от тези хотели, които са наводнени с руснаци....

Да кажа само, че съм си направила домашното и изчетох де що има тема тук, но въпреки че до сега все аз организирам почивките в разни страни, задачката с медения месец в Турция МНОГО ме озори.

Най-ценни са ми личните впечатления!

Много благодаря!

Първо искам да ти честитя бъдещата сватба   bouquet

Имам идеалното предложение за теб ако се съгласиш с цената от 599 евро
Името на хотела е Ботаник - което само говори за себе си /5 звезди/
Аз бях в съседния хотел - Делфин Делукс, на един собственик са и можах да се разходя и в Ботаника. Растителността е страхотна. Имат специални видове тропически растения и най-невероятните дървета, които съм виждала  Peace

ето ти 1 линкче - офертата

http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/summer2008/hotel.html?hid=23 … 99&ohid=29632

Друг немога да ти препоръчам за под 600 евро  Peace

# 174
  • Мнения: 142
Здравейте, тука гледам, че има много напреднали съфорумки, та да попитам следното:

Планирам ходене до Анталия след сватбата ни, която ще е на 21.09. Изискванията ми са следните:

- да е задължително в Анталия - независимо дали ще е в Белек, Сиде, Кемер и т.н. - не съм ходила и не знам кое какво е
- датите на тръгване да са 25 или 27 септеври - гледах, има полети на тези дати.
- продължителността да е приблизително 7 дни
- цената на на човек да е до към 550 евро макс.
- хотела да е 4 или 5 звезди
- в хотела да има много зеленина, на това много държа, 2-3 полуизсъхнали палми до басейна не ме устройват
- по възможност да има някакви екскурзии до нещо интересно в 2-3 от дните
- и ако може да не е от тези хотели, които са наводнени с руснаци....

Да кажа само, че съм си направила домашното и изчетох де що има тема тук, но въпреки че до сега все аз организирам почивките в разни страни, задачката с медения месец в Турция МНОГО ме озори.

Най-ценни са ми личните впечатления!

Много благодаря!

Първо искам да ти честитя бъдещата сватба   bouquet

Имам идеалното предложение за теб ако се съгласиш с цената от 599 евро
Името на хотела е Ботаник - което само говори за себе си /5 звезди/
Аз бях в съседния хотел - Делфин Делукс, на един собственик са и можах да се разходя и в Ботаника. Растителността е страхотна. Имат специални видове тропически растения и най-невероятните дървета, които съм виждала  Peace

ето ти 1 линкче - офертата

http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/summer2008/hotel.html?hid=23 … 99&ohid=29632

Друг немога да ти препоръчам за под 600 евро  Peace



Багодаря много! Embarassed   

В интерес на истината, бях ограничила избора до Алантур и Stone Palace. Ботаник само го мярнах в holidaycheck, че има добри отзиви. Алантур не знам точно как изглежда в действителност, но има много възторжени отзиви за него въпреки снимките, които са все едно снимани 70-те години. При все това, бях се спряла на него за момента.

Много съм изкушена и обаче от Делфин Делукс.... Гледам го, душа по сайтовете.... По някакви си 100 евро отгоре за сватбата ми....

Какво ще кажеш, струва ли си да се замисля на оферта за Делфин Делукс? (убедена съм, че отговорът е ДА, но друго си е да го чуеш от първа ръка Grinning Grinning)

# 175
  • Мнения: X
Някой да е почивал във Мармарис, в Grand Pasa 5*? Харесахме си го по снимки изглежда супер, ако имате отзиви за него пишете.   bouquet

# 176
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Snezhito  Hug

аз още от начало, особено като каза че е за меден месец исках да ти препоръчам Делфин делукса  Blush  ама нали каза до 550, та затова  Mr. Green

Много е важно да е Делфина в Алания/този до Ботаник/, а не в Анталия, защото във втория е много гъч. Много пъти съм писала за този хотел. Страхотен е! Посрещат ви със шампанско, дават ви кърпи напоени в лимон за да си изтриете лицата, докато ви дадат стая - което между другото става за 3 мин  Peace
Ако обявите че сте на меден месец има всякакви допълнителни екстри за вас от хотела.
Храната е божествена. Другото което ми хареса, че от 0ч до 6ч рум сървиса е безплатен  Party
Има два басеина - огромни. Анимацията е много весела. Има и строхотни коктейл барове. Чистотата е безупречна  Peace
А и да не забравя - всеки ден сутрин и вечер имат безплатни автобуси до Алания, Анталия и Сиде, които престояват по 3 часа и ви чакат да разгледате и да си напазарувате. Това ако го сметнеш прави цената по-ниска, защото иначе ще трябва да плащате за транспорт. Всяка неделя срещу хотела, понеже са 5 -6 пет звездни хотели 1 до друг, издигат много евтин пазар за всякакви сувенири и текстил. Много е забавно  Mr. Green

# 177
  • Мнения: 399
Записвам се да следя темата с интерес  Laughing
Много ми се иска това лято да почиваме в Турция.

# 178
  • София
  • Мнения: 6 559
Здравейте, тука гледам, че има много напреднали съфорумки, та да попитам следното:

Планирам ходене до Анталия след сватбата ни, която ще е на 21.09. Изискванията ми са следните:

- да е задължително в Анталия - независимо дали ще е в Белек, Сиде, Кемер и т.н. - не съм ходила и не знам кое какво е
- датите на тръгване да са 25 или 27 септеври - гледах, има полети на тези дати.
- продължителността да е приблизително 7 дни
- цената на на човек да е до към 550 евро макс.
- хотела да е 4 или 5 звезди
- в хотела да има много зеленина, на това много държа, 2-3 полуизсъхнали палми до басейна не ме устройват
- по възможност да има някакви екскурзии до нещо интересно в 2-3 от дните
- и ако може да не е от тези хотели, които са наводнени с руснаци....

Да кажа само, че съм си направила домашното и изчетох де що има тема тук, но въпреки че до сега все аз организирам почивките в разни страни, задачката с медения месец в Турция МНОГО ме озори.

Най-ценни са ми личните впечатления!

Много благодаря!
eто тук: http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/antalya-sab/hotel.html?hid=2 … 39&ohid=28696 - оферта
http://www.simenasunclub.com/ -сайт
ще ходим през май, после ако още не си намерила ще пиша, май обаче не отговаря на последното условие да няма братушки  Mr. Green

# 179
  • Мнения: 1 502
Момичета, моля ви за една молба.  Praynig Понеже, никога не съм резервирала почивка от бг. агенция. Тази вечер гледах рекламата на Алфа Тур и реших да погледна и много ни поблазни тази оферта http://www.alfatour.bg/cms_show_hotel.php?id=5742#, може ли да ме светнете, това цени със самолетните билети ли са, май не е възможно?  newsm78

Ще съм ви много благодарна!   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт