На море в Турция - all inclusive

  • 200 756
  • 657
  •   1
Отговори
# 285
  • София, България
  • Мнения: 5 597
мона лиза изчела съм я и нея и там е така. И темата за Кушадасъ, но там мненията са от преди  три, пет години. Просто благодарих на момичето че е написало за Кушадасъ, защото за там малко се престрашават да пишат.  Laughing

извинявай но това са пълни глупости. Аз лично съм писала поне 20-30 пъти за Кушадасъ и то в последните месец-два. А и няма кой какво да се престрашава. Всеки пише за там закъдето е бил, а ако някой се интерсува - пита. Не съм отказала да отговоря на никой било тук или на лични.

# 286
  • София, България
  • Мнения: 5 597
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=245374 eто малко снимки от хотела, ако има нетърпеливи. после ще кача още и от самия Кемер и от Анталия
инфо за хотела и цени оттук:
http://www.aquatour.bg/02/981-31-33/antalya-sab/hotel.html?hid=6 … 39&ohid=28356

после ще пиша и аз впечатления, че децата са се превъзбудили, защото не са виждали майка си 1 седмица  Mr. Green



bibi  Hug
страшни снимки  Peace
времето как беше? А храната?  eat да не се забравя, че съм 60кг лакомник и се интересувам  Blush

# 287
  • Мнения: 3 423
Само искам да добавя, че в Риксос няма гривнички  Laughing и можеш да ползваш всичко което искаш докато си в комплекса ( естествено достъпът е ограничен и става с карта).Освободихме стаите към 14:00 без никой да ни е притеснявал, трансферът за летището беше към 14:30, а полета към 17:00.Не сме почувствали и грам дискомфорт последния ден - ходихме си спокойно на плаж, прибрахме се , изкъпахме се, хапнахме обяд и после отпътувахме Wink
Asinka  Hug

да така е, в най-новите 5 звездни комплекси гривничките са отживелица. Просто не могат да си позволят да карат клентите си да носят, това залепващо се за кожата нещо. Някак не върви да си добре облечен, с бижута + пластмасова ярко розова гривна Simple Smile
И в Барут Лара беше така  Mr. Green

Все се каня да ви пусна снимки от Нова година, но другата седмица обещавам  Sunglasses
Малко съм дебела, ама няма да ме върнете нали  Blush

Asinka i Mila mama са толкова слаби че ако чакам да отслабна и аз толкова, за да се снимам.... Mr. Green
Мона Лиза Hug благодаря за комплимента,но да знаеш,че си за бой вече с тия приказки.Не сме на конкурс за красота.Давай снимките Hugоткога ги чакам  Hug

А за гривничките ,няма смисъл от тях в хотелите, които са със затворена територия и не допускат външни и в Сантай мин.година беше така.

# 288
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Само искам да добавя, че в Риксос няма гривнички  Laughing и можеш да ползваш всичко което искаш докато си в комплекса ( естествено достъпът е ограничен и става с карта).Освободихме стаите към 14:00 без никой да ни е притеснявал, трансферът за летището беше към 14:30, а полета към 17:00.Не сме почувствали и грам дискомфорт последния ден - ходихме си спокойно на плаж, прибрахме се , изкъпахме се, хапнахме обяд и после отпътувахме Wink
Asinka  Hug

да така е, в най-новите 5 звездни комплекси гривничките са отживелица. Просто не могат да си позволят да карат клентите си да носят, това залепващо се за кожата нещо. Някак не върви да си добре облечен, с бижута + пластмасова ярко розова гривна Simple Smile
И в Барут Лара беше така  Mr. Green

Все се каня да ви пусна снимки от Нова година, но другата седмица обещавам  Sunglasses
Малко съм дебела, ама няма да ме върнете нали  Blush

Asinka i Mila mama са толкова слаби че ако чакам да отслабна и аз толкова, за да се снимам.... Mr. Green
Мона Лиза Hug благодаря за комплимента,но да знаеш,че си за бой вече с тия приказки.Не сме на конкурс за красота.Давай снимките Hugоткога ги чакам  Hug

А за гривничките ,няма смисъл от тях в хотелите, които са със затворена територия и не допускат външни и в Сантай мин.година беше така.
официално ги обещавам утре  Blush

# 289
  • София
  • Мнения: 6 559
времето как беше? А храната?  eat да не се забравя, че съм 60кг лакомник и се интересувам  Blush
Времето беше горе долу добро - едни ден валя 3-4 часа иначе "валя" още 2 пъти за по 20 мин. Температурите денем 25-29 гр. вечер 13-17 (аз вечер си обувах чорап и затворена обувка, ама рускинчетата и холандчетата си плякаха по чехли). Имали 300 слънчеви дни в годината. За догодина с чаветата обаче ще избера септември. През май морето е 18-20 градуса, което за нас е идеално но не и за тях. Моите поне са по цял ден или на душовете или във водата. Както писах и горе мноооого сме доволни като съотношение цена - обслужване, защото този хотел не е от висок, а по-скоро от среден ценови клас. Очарована съм от организацията на Аква тур и на приемащата тур агенция. В хотела обслужването беше перфектно. Много чисто - в стаята сменят калъфките и кърпите всеки ден, а чаршафите 3 пъти. Издразни ме само това, че горният не е торба, а единичен и беше някакъв уж по-луксозен, бархетен релефен и докато свикна първите 2 вечери... Мини барът е базплатен. Уж го зареждат на 2 дни, но при нас го зареждаха когато нещо свърши т.е понякога и ежедневно. Сейфът също е безплатен, уж не мислех че е толкова важно, но си е удобство все пак. Има климатик и сешоар в банята. Хотелът е стар, но е реновиран през 2006 и то основно. Аз почти 4 месеца избирах и търсех нещо с много зеленина, затворено и с голяма площ. Доста добре е разчетен и като места  около басейна, на плажа в ресторанта - нямаше блъсканици и тарапана. (блъсканицата беше само като извадят ягодите - баси такъв бой съм виждала само между 3 германки на Албена преди 2 г. за купа череши ... та да се върна на ягодите изнасят хората купи от по 10 кг. на собствена стойка и руските гости си спускат като хиени с най-големия възможен размер чинии. страшен майтап. фотографите, които щъкаха из хотела ходеха да ги снимат. или ги нямат или пък са много скъпи при тях  newsm78). Храната е супер и в изобилие. Има 5 ресторанта - основен, един до плажа за скара и салатки. Един за снакс, хамбургери и пържени картофи и 2 а-ла-карт (турски и средиземноморски). Имаш право да избереш единият веднъж безплатно по време на престоя си. Има отделен салон за непушачи и кът с ниски масички и ниско поставени блюда за деца. Почти през целия ден има ядене и то яко ( моят Дюкан отиде по дяволите, ама от утре съм пак стриктна). Детски клуб - с работно време от 10.30 до 12 и от 14 до 17 часа. Проблемът е, че говорят английски и руски. За моите нахални деца Embarassed, това може би няма да е проблем, но за други ще е. Има и мини диско с игри и закачки от 20 до 21.30 часа. В пакета влиза и дискотека, фитнес (няма крос тренажор Confused),турска баня, сауна и джакузи. Анимацията за дърти е леко постна - гимнастика сутрин от 10.30, водна гимнастика, волейбол, тенис, боча, водна топка и вечер тематични партита (най-готина двойка, мистър еротика, турска вечер (страхотна беше), денс микс 2008 ей такива работи). В хотела има фризьор, маникюр, спа център, магазини за кожи, злато, сувенири, масла , локуми, надуваеми плажни неща, играчки и т.н. Цените са дебели, но ако си забравил нещо - върши добра работа. Кърпи се дават ежедневно - можеш за ги ползваш и на плажа и при басейна. Чуждият алкохол, включен в пакета беше постен - 4-5 ликьора, едно Гароне, което имитира мартинитата и някакви уискита, но пък турският е в изобилие. Кафето от машините  не струва, но пък имаше турско по 1 долар, което беше супер, по-готино от еспресо, макар и да не съм любител на турското. На закуска от 7 до 11 има фреш от поркотал. Както казах храната беше изобилна, но диетичното меню супер постно. Confused ходихме на 2 екскурзии - на Делфинариум в самия град Кемер (имаше и морски лъв утре ще кача снимки) и на обиколна в Анталия + шопинг (второто беше пълен провал за бижутерите и кожарите никой нищо не си купи  Laughing. предлагаха ми пръстен с изумруд за 3500 ам.дол., защото казах, че тоз камък ми е любимия) но като цяло препоръчвам и двете мероприятия, че 7 дни лежачка дори на мързелана като мен ми дойдоха много . Доста се отплеснах  Embarassed Embarassed Embarassed, ама такава съм си приказлива. Ако има въпроси ще отговарям с удоволствие.

# 290
  • Мнения: X
Аз да ви питам с тези полети през нощта, на българските и турските летища работят ли някакви магазини?   Laughing

# 291
  • Мнения: 1 243
bibi страхотни снимки  Peace и много изчерпателен разказ!
Обожовама го това градче и нямам търпение пак да върна там!
Мона лиза що се ядосваш толкова?Не се впрягай и не си хаби нервите в обясненя,който иска намира,който се интересува пита и слуша(чете какво му се отговаря).я се стягай за една почивчица и ти PeaceИскам снимкииииии да те вида каква си дебеланкааааа Hug

# 292
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Рано сутрин на софийското летище няма отворени магазини.
Само кафенетата работят.
В Анталия, без значение колко е часът, всичко работи.
Цените на летището в Анталия са доста високи.

bibi, много увлекателен разказ  bouquet
Значи да не се притеснявам за организацията на Аква тур.

# 293
  • Стара Загора
  • Мнения: 88
Не знам защо толкова се засегнахте, сега имам едно въпросче, да ме е страх да попитам:).
Питам пушачките и тези които знаят, има ли някакви нови разпоредби за цигарите. Колко е разрешено да се изнасят? И Мона лиза, наистина твоите отговори съм ги изчела и са ми били от полза, благодаря Peace

# 294
  • Мнения: 4 447
Аз да ви питам с тези полети през нощта, на българските и турските летища работят ли някакви магазини?   Laughing

На Българското - не.
На Турското работят,
но не е по-евтино.

# 295
  • Мнения: 4 447
Не знам защо толкова се засегнахте, сега имам едно въпросче, да ме е страх да попитам:).
Питам пушачките и тези които знаят, има ли някакви нови разпоредби за цигарите. Колко е разрешено да се изнасят? И Мона лиза, наистина твоите отговори съм ги изчела и са ми били от полза, благодаря Peace

Винаги е било едно и също - два стека - макс.
На човек.

# 296
  • Мнения: X
В един чужд форум четох, че в някои хотели имало проблем с намирането на празни шезлонги при басейните. Оказвало се, че много от гостите си оставяли кърпите късно вечерта, за да им се пази шезлонга на другия ден, все едно има някой, после спяли до късно, и хората, които отивали сутринта нямало къде да седнат, заради оставените кърпи върху тях. В началото те се чудели как в 8ч. сутринта всичко е заето, докато една вечер се прибрали късно и видяли как кърпите си стоят от през нощта.  Shocked
И още нещо, в стаята, където си оставяте багажа, докато дойде време за полета ви, не ви ли е страх, че някой може да си хареса куфара ви или нещо в него, все пак всеки може да влезне и да си вземе уж забравено нещо.  #Crazy newsm78

# 297
  • Мнения: 4 447
Да, това с шезлонгите беше постоянно.
Ама махаш хавлията и взимаш.

А и ние с и го помислихме това като си
оставихме нещата в общата стая, която
не се заключва, но това е положението.

Или рискуваш или мъкнеш 12 часа из града
2 куфара. Ние даже скрихме и раницата с
лаптопа, защото много тежеше.

Да не говорим, че като пристигнеш чакаш
сума ти време докато те настанят, че нямало
подредени и готови стаи. Пристигнахме в 8
сутринта. До 12 чакахме. Бяха ни казали до 14,
но мъжа ми не издържа и изръчка с мили очи
рецепционистката. Та докато другите се пържиха
още 2 часа и нещо ние вече бяхме в басейна.

# 298
  • Мнения: 3 423
Туй с хавлиите по шезлонгите е патент на немците и се среща навсякъде от край време,номера е да избереш хотел с много басейни и шезлонги Joy

Никога нищо не са ми взимали от стаите за багаж,те се заключват.Пък и се предполага,че и останалите гости са с твоите възможности и няма да крадат тениски от багажа.Парите ,кредитните карти и изобщо най ценните неща не ги оставяме в стаята за багаж.

Мона Лиза Heart Eyesчакам снимките  Simple Smile

# 299
  • Мнения: X
Да, това с шезлонгите беше постоянно.
Ама махаш хавлията и взимаш.

И аз това си мислех, после няма ли скандали къде са им кърпите и тн. Уф голяма простотия е това, после ние сме били селяни.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт