На море в Турция - all inclusive

  • 200 774
  • 657
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 1 243
Мона лиза   PeaceПерфектни снимки!
Страхотно сърце на леглото!Много е готино и мило.и на нас почти всяки ден камериерките ни правиха такива изненади!
А ресторанта(предполагам з ановогодишната вечеря )е много шик  Peace.
Аз само не разбрах newsm78,т.е. не си спомням Embarassed в кой хотел бяхте на нова година?

# 316
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Мона Лиза  Hug ама много си готина   bouquet,нямаше причина да ни държиш в напрежение с  тези снимки  Wink
  bouquet
 Направи ми впечатление ,какви сте хубави и изтупани на Нова Година-ние с мъж ми,никога не носим по официални дрехи .
Хотела е супер,но аз обичам по озеленени хотели,знаеш.Риксос ,в който ще сме тази година също не ми е от фаворитите по зеленина,но компанията не ми дава избор.
Mila mama  Hug
те бяха изкопали масово всички екзотични растения и имаше 2 огромни парника, в които ги държаха  Thinking Явно по Нова година все пак е студено за зелениите.
И цялата трева беше сива.
Иначе по снимките си е зелено през лятото.
Колкото до изтупването - и аз не го разбирам много  Mr. Green ама роднинското тяло спусна директива  Flutter

ru
благодаря и на теб за милите думи.

tsve_te
дала съм линк по-нагоре за хотела. Поне да можете да го разгледате, защото се оказа, че за 1 път нищо смислено не съм снимала  newsm78
Най ме е яд, че не снимах главния ресторант  Crossing Arms
ето го пак линкчето все пак
http://www.astralholidays.bg/2005/main.php?pkt=3036&htlm=2

имам много по-хубави снимки от Кавала от миналото лято. На тях поне се вижда нещо  Mr. Green
Ако мога ще ги кача тази вечер. Снощи всичко вървеше наопаки, но аз тъпо и упорито, не си легнах докато не ги качих Peace
 

# 317
  • Мнения: 1 243
 :peace:thanks.Разгледах го!

# 318
  • Мнения: 2 631
мона лиза, Пикаса на гугъл  Peace и качествоо се запазва повече  Hug

примерно ето един мой албум

сори за спамчето  Embarassed

# 319
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Някой беше ли досега в Papillon Belvil Belek, аз съм там от 29 май, но ми се искаше да прочета лични впечатления.
А аз като се върна, ще пиша, разбира се. Simple Smile

Още веднъж ти казвам, че си направила един страхотен избор Simple Smile
Това е един от най-добрите хотели в Анталия.
Весело изкарване!

# 320
  • София, България
  • Мнения: 5 597
мона лиза, Пикаса на гугъл  Peace и качествоо се запазва повече  Hug

примерно ето един мой албум

сори за спамчето  Embarassed

благодаря   bouquet
на мен по принцип нещо ми сдаде багажа фотоапарата точно на почивката и снимките излязоха размазани  Confused
Вчера си купих нов, най-накрая отделих време и се надявам следващите да са ок  Peace
Ще пробвам и този албум, който казваш.

# 321
  • Мнения: 4 406
Здравейте,

През юли ще ходя в Кушадасъ на all inclusive
Искам да Ви попитам - напитките непрекъснато ли ги дават
или и те са под час като яденето  newsm12

В информацията на хотела няма информация

# 322
  • София
  • Мнения: 672
Jerry F, Напитките са обикновено САМО местни и можеш да си ги взимаш от бара като решиш. Бар има и обикновено и на басеина. Проблема е, че в хотела на нас не ни даваха да си вкарваме никаква храна и вода, което беше малко тъпо, но.... В кой хотел сте?

Ние на 21-ви юни заминаваме за Мармарис Simple Smile

# 323
  • София
  • Мнения: 6 559
Здравейте,

През юли ще ходя в Кушадасъ на all inclusive
Искам да Ви попитам - напитките непрекъснато ли ги дават
или и те са под час като яденето  newsm12

В информацията на хотела няма информация
баровете обикновено работят от 10 до 00,30 часа. вода от диспенсери чай и кафе има по 24 часа (поне тези, които са на закрито - рецепция, лоби бар). ние почти никога не сме вкарвали напитки отвън, но специално в Турция съм почивал в 6 хотела и никъде не са ни пребърквали какво носим или пък да е имало някакви табели със забрани   Rolling Eyes

# 324
  • София
  • Мнения: 9 477
Ние на 21-ви юни заминаваме за Мармарис Simple Smile
Ние бяхме там, сега, в началото на май.  Grinning
Изкарахме страхотно!!  Hug
Бяхме в Емре бийч хотел-3***.
Хубаво изкарване и на вас!! Peace

# 325
  • Мнения: 750
Леле докато из4ета темата свят ми се зави #Crazy,но пък 4етох с интерес Heart Eyes
Ние с мъжът ми решихме да ходим в Турция през август,но още се 4удя къде да резервирам newsm78,4е от толкова оферти и хотели направо ми се объркаха идеите на цяло Crazy
Та зна4и ние сме си двамката с половинката без малкия и търсим курорт с пове4е развле4ения,дискотеки,барове,абе да има лайф с две думи  Laughing,4е последните две години не сме мръднали от къщи и ми се ще да се поразглезим малко.
Ще съм ви много благодарна ако ни помогнете с избора Hug Анталия,Мармарис ,Кушадъсъ или Бодрум newsm78 И ако ми предложите и хубав хотел с all inclusive сте златни Hug
  bouquet  bouquet  bouquet

# 326
  • Мнения: 4 406
Здравейте   bouquet

и благодаря за отговорите момичета
*Маги* ние с моят сме от 20.06 до 6.07 в хотел Festival 4*
И приятен ден

# 327
  • Мнения: 327
bibiмного се радвам ,че сте прекарали добре но искам да те питам:
в Делфинариума където сте годили може ли да се плува с делфини,защото детето а и не само то Laughing
ни е мерак  и колко струва
защото като бях ме в Египет беше 150$на човек

# 328
  • София
  • Мнения: 6 559
bibiмного се радвам ,че сте прекарали добре но искам да те питам:
в Делфинариума където сте годили може ли да се плува с делфини,защото детето а и не само то Laughing
ни е мерак  и колко струва
защото като бях ме в Египет беше 150$на човек
може да се плува с делфиншти, но не питахме колко струва, защото ние този път (като никога Flutter) бяхме без деца. предполагам, че сумата е съизмерима с тази в Египет, защото билетът за 1-часово шоу (2 делфина и 1 морски лъв) е 30 долара на човек с трансфера от хотела; снимка с  делфин с твой фотоапарат 16 долара, а тяхна е 24 долара.  Simple Smile

Последна редакция: нд, 18 май 2008, 12:41 от bibi

# 329
  • Мнения: 327
bibi[color=teal[/color]мерси все пак някой ако е ходил нека сподели

Общи условия

Активация на акаунт