Внимавайте къде минавате!

  • 2 683
  • 44
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 492
Кошмарно е наистина! Току що падна една ламарина от покрива и се завихри по улицата. Като се почна едно забиване на спирачки, като по чудо никой не се удари. Добре, че един от шофьорите слезе и я занесе на тротоара, че ще стане белята.
Надявам се да утихне скоро.

# 16
  • Мнения: 8 999
Не ме е толкова яд на самия вятър, колкото на това, че няма кого да напсувам и да обвиня за тая свинщина, дето се вихри навън. Нали съм атеист ...

# 17
  • Мнения: 1 479
В момента положението е:Не излизайте на вьн!

# 18
  • Мнения: 1 072
Пред очите ни прекърши дърво. Голямо.  Погледнахме през прозореца с малката, защото звукът стана заплашителен. Слава Богу, че не потроши прозорците на отсрещната кооперация.

# 19
  • Мнения: X
Много е силен вятъра, сега почна да вали (София), вратите се блъскат, кучето трепери, чак и мен почна да ме е страх.  Sad

# 20
  • Мнения: 1 479
Цялото сьдьржание на кофите за боклук е разпиляно вьрху градинките пред блока и по клоните на дьрветата!Кофите за разделни отпадьци са на средата на улицата! #Cussing outКой не си свьрши работата? smile3514

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
ако виждате заплашително висящи ламарини и дървета, звънкайте на Гражданска защита. Аз преди 2-3г. ги виках за една силно клатеща се ламарина на съседния блок. Дойдоха и я махнаха.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 082
А разсипаните тухли по покрива? Дали им влизат в работата?
То всъщност, като се поогледам, на повечето покриви на по-старите къщи има разни разхлопани керемиди...

# 23
  • София
  • Мнения: 15 466
Цялото сьдьржание на кофите за боклук е разпиляно вьрху градинките пред блока и по клоните на дьрветата!Кофите за разделни отпадьци са на средата на улицата! #Cussing outКой не си свьрши работата? smile3514
Пред нас е същото .Целия боклук на квартала се събра пред нас.Няма местенце да се стъпи даже.Грозна работа.

# 24
  • Мнения: 485
Аз да предупредя шофьорите пък да внимават къде си спират колите-преди малко парче стъкло падна върху предния капак на колата ми и го надра-ужас,изместих колата по-далече от сградата,но късно......от къде се взе това чудо,уж гледах да не е до дърво че може да се отчупи клон,то стъкло пък хвръкнало от някъде......

# 25
  • Мнения: 5 228
И при нас едно дърво се скърши на две. Сега си стои така и запречва половината улица. В общината ли трябва да се обадя или в ГЗ?

# 26
  • Мнения: 4 916
Много е силен вятъра, сега почна да вали (София), вратите се блъскат, кучето трепери, чак и мен почна да ме е страх.  Sad

В нашия край на София още не е започнало. Обаче такъв вятър  ooooh! не помня. Добре че спрях колата далеч от фасадата на блока.

# 27
  • Мнения: 1 072
ако виждате заплашително висящи ламарини и дървета, звънкайте на Гражданска защита. Аз преди 2-3г. ги виках за една силно клатеща се ламарина на съседния блок. Дойдоха и я махнаха.

Препращат към Дирекция "Зелена система" - 02/ 952 28 64, където дава заето постоянно.

# 28
  • Мнения: 799
По уличките в квартала се пързалят на собствен ход и се блъскат в паркиралите коли контейнерите за разделно събиране на боклук (явно днес е бил денят Х за почистването им)  ooooh!

# 29
  • Там където е семейството ми
  • Мнения: 2 510
Звучи кошмарно. ooooh!Този ураганен вятър само във София град ли е?
При нас близо до турско,пече такова хубаво слънце и грам вятър не подухва.Допреди малко бяхме със децата навън.

Общи условия

Активация на акаунт