РУСЕнска тема-2

  • 10 143
  • 280
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 4 406
Мимак, завидях ти! Hug Hug

# 271
  • Мнения: 14 133
Привет Simple Smile
Цирка ще има представления от 12.04  до 20.04 ,от 17 .00 и 19.30 часа.
Намира се в Дружба 3 ,до ОМV
Супер!!!  HugОстава и да убедя Сашо да отидем, че той нещо не проявявя желание.  newsm78

# 272
  • Мнения: 229
Хей мами не съм искала да спорим по темата ЗА или ПРОТИВ кухнята. Просто попитах конкретно нещо. Хайде МИР Peace
Честито на Ася .Живи и здрави и двете   bouquet
За цирка - я кажете колко струват билетите, че ние сме 4 парчета / освен ако не броят Гого/

# 273
  • Мнения: 222
честито на ася, да й е жива и здрава дъщеричката....  bouquet

# 274
  • Мнения: 758
Привет и от мен.
Добре прибрали се на Ася в къщи, спокойна и послушна бебка ти желая! newsm07
А за спор, е трудно да се каже, просто две противоположни мнения е както Деси е написала, всяка майка възпитава и храни детето си както тя прецени че е правилно. Съгласна съм че хранителните навици са от голямо значение за здравето на детето, така че и аз се стремя от сега да го възпитавам така. И най-вече да се избягват тези междинни или постоянни хрупания на бисквити вафли и др.  А живот и здраве като порасне още ще се помъча да му създам и спортни навици, защото това е другия критерий за здраве. Нищо че аз все повече го заобикалям  Simple Smile

# 275
  • Мнения: 343
Ех, откога сме зажадняли за цирк. Някой знае ли кой цирк е този - дали е Балкански?

# 276
  • Мнения: 5 577
страхотни дънки за бременни има в магазина срещу халите (на лотус май). да споделя, ако някой търси, някъде се питаше из темите

# 277
  • Мнения: 2 732
страхотни дънки за бременни има в магазина срещу халите (на лотус май). да споделя, ако някой търси, някъде се питаше из темите
Освен да забременеем за да им се насладим Wink Joy

# 278
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Ех, откога сме зажадняли за цирк. Някой знае ли кой цирк е този - дали е Балкански?

и аз също се интересувам

# 279
  • Русе
  • Мнения: 150
Бумеранг  Hug
Ася   bouquet Да ти е жива и здрава!

# 280
  • Мнения: 410
мацки-благодаря ви за пожеланията bowuu  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт