Проблеми с ученето или какво знаем за дислексията!

  • 41 815
  • 468
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 17 546
Здравейте! За сега само да се запиша в темата и да попрочета, а по-нататък и аз ще пиша. Момчето ми няма проблем с четенето, но ученето си остава неговият най-голям проблем!

# 466
  • Мнения: 216
Споко, ще се оправи, трябва да му се обръща внимание и малко по-изкъсо. Може да му е трудно. Сега материала е безмислено усложнен и изтеглен към малките класове. На всички е трудно. Най-често се налага да се обсъждат уроците заедно с него, да се помага. И за това са виновни според мен тези, които се занимават с образованието от министерството. Но това е друга тема.
Специално моя големия, в първите класове, се налагаше да го организирам и следя какво прави. Защото всичко му беше безкрайно интересно, като изключим ученето. За секунди ставаше и хващаше играчката, с която брат му минаваше наоколо. Непрекъснато му повтарях : сядай, вземи си молива, допри го до листа, пиши...

# 467
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Вече трябва да закрием тази и да открием нова тема . Мисля да запазя това заглавие . Дайте ако имате някоя препоръка.

# 468
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
 Заповядайте в новата тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=362822.new#new

Общи условия

Активация на акаунт