Енергийни вампири! Как да се пазим от тях?

  • 5 657
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Много ми е познато... Вампирите са сред нас Confused

# 16
  • Мнения: 7 263
И да допълня по - горния постинг, вместо суха сметана в кафето,слагайте чесън на прах Mr. Green Mr. Green Mr. Green

 Joy Joy Joy
Колкото и да ме развесели това обаче, проблема за който говори veronna съществува. Глупостите с чесън, и други бабини диветини не са сериозни, но че има хора които волно или неволно се стремят да консумират енергията на другите има. Има и доста литература по темата.

# 17
  • Мнения: 212
Глупостите с чесън, и други бабини диветини не са сериозни, но че има хора които волно или неволно се стремят да консумират енергията на другите има.

Не знам наистина как реши че методът с чесъна е глупост и несериозно отношение към темата. Чесънът е средство което наистина успешно се използва векове наред за борба против вампири така че ако не действаше нямаше да е така известно и досега.
Аз ти гарантирам че ако се наблъскаш здраво с чесън и шкембе чорба рано сутринтта, не само вампир ами и нищо друго няма да се доближи до теб през целия ден.
Така че яжте чесън и си свиркайте - нито вампир нито дори човек няма да се доближи до вас.

# 18
  • Мнения: 183
Много пъти съм се замисляла дали пък аз не съм такъв енергиен вампир. Често ми се случва след разговор или допир до човек да се чувствам презаредена, все едно нови сили се вливат в мен, усещането буквално е физическо. Как ли се чувстват хората, с които общувам, тези отсреща...... newsm78. Никой досега не се е оплакал, но знае ли човек?

# 19
  • Мнения: 4 651
И след около час-два вече се чувствам като парцал - главата ме боли безпричинно, тъмнее ми пред очите, вие ми се свят и не знам къде се намирам.

Какви са признаците на хипотонията? Слабост‚ сънливост‚ бърза уморяемост‚ виене на свят‚ често прозяване. (http://vestnici.com/index.php?p=view&r%5Bid%5D=1228 )

Всъщност сега като се замислих и един шоколад сутрин + 1 кафе за по-тежките случаи ще те отърве от вампирите.

# 20
  • Мнения: 223
не вярвам на подобни измищльотини. Имам си достатъчно работа и проблеми на главата, че да си занимавам красивата главица и с това...   knit

# 21
  • София
  • Мнения: 15 466
Не вярвате, защото не ви се е случвало.Но има такива, дори и без да го съзнават го правят. Обикновено предизвикват караници и скандали и така се зареждат. Имах една такава колежка, а и зет ми е такъв.След среща с тях те се чувстват по-добре, а хората около тях смазани и изцедени.

# 22
  • Мнения: 1 168
Ами аз на работа дори само на компютъра да седя, съм претрепана. Работя и с много клиенти, има един, дето все ми мърмори нещо и не мога да му разбирам. Има нещо гнило, някой ми краде от енергията...

# 23
  • Мнения: 953
Забий дървен кол в сърцето на особата - със сигурност ще я ликвидираш и няма да те боли главата.
Носи огърлици от чесън :>

Това в кръга на шегата разбира се Laughing

Избягвай да говориш с това лице, ако те натоварва толкова много.
Купи си кристална пирамидка - освен че са красиви, събират негативната енергия.

# 24
  • Мнения: 606
  С бягство, докато можеш.

# 25
  • Мнения: 212
Не знам защо ви се струва майтап и защо не го приемате сериозно но само и единствено чесънът решава проблема със всякакви вампири дори и енергийни. Говоря от собствен опит и не са празни приказки. Имаме в службата един такъв енергиен вампир и от време на време идваше в моята стая да ми пие от енергията. Един ден вече не издържах и по старата изпитана рецепта се наядох сутринтта със шекембе чорба с много чесън. Както обикновенно вампира дойде да си измуче поредната доза енергия още рано сутринтта докато все още съм пълен с енергия. Честно ви казвам още щом влезе в стаята и подуши миризмата на чесън премесена със шкембе чорба веднага излезе и повече не се появи през целия ден. Усещах го понякога как минала покрай стаята ми и се опитва да влезе но миризмата на чесън веднага го възпираше.
Така няколко дни поред се мъчи да се доближи до мен и да ми пие от енергията но просто чесънът го отблъскваше веднага. Действаше безотказно. Сега откакто ям чесън всеки ден никакъв вампир не се доближава до мен. Бягат от мен като дявол от тамян...
Пак ви казвам - чесънът е старо и изпитано с векове средство за борба в вампири и всякакви гадини. Чесънът за вампирите е това което е сребърния куршум за върколаците - унищожава ги на място.

# 26
  • Мнения: 1 168
Борисе, ами другите ти колеги как се чувстват, като си ял чесън? Общуват ли с теб Wink
Аз пък като ям чесън, много бързо се отмирисвам, така че при мен няма да подейства Sad

# 27
  • Мнения: 606
Сега откакто ям чесън всеки ден никакъв вампир не се доближава до мен.

  И не само вампир...  Whistling

# 28
  • Мнения: 212
Сега откакто ям чесън всеки ден никакъв вампир не се доближава до мен.
И не само вампир...  Whistling

Всяко лекарство има и странични действия. Целта е все пак да отстраним вампирите другото са подробности.
Всъщност чрез чесъна се постига и един неочакван страничен ефект. Така успяваш да отделиш истинските си приятели от фалшивите такива. Един истински приятел никога няма да те изостави само защото миришеш от сто километра на чесън... Така постепенно около теб остават само истинските ти приятели. Останалите гледат да странят от теб което е много добре всъщност.
Така че чесънът наистина е чудно лекарство. Хем гониш вампирите с него хем разбираш кой ти е истински приятел и на кого можеш да разчиташ винаги...

# 29
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Честно казано, не мисля, че чесънът помага в тоя случай. Един редовно си яде порядъчно чесън и си вони доволно, ама това не пречи на проклетия вампир да го вика за щяло и нещяло. Хич не се и трогва, че в цялата стая мирише на чесън. А като отворих линковете към темите за вампирите, още повече се ужасих, защото тия описания там все едно са правени по нашия човек! Ако искате вярвайте, но когато съм си била вкъщи с 39 градуса температура, болно гърло, кашлица и всички съпътстващи грипа красоти, пак не съм се чувствала толкова зле, както когато съм била здрава и на работа. Имам чувството, че дори да не говори с хората, той сякаш протяга някакви невидими пипала и смуче енергията от всички ни там. И на всичко отгоре мрънка, че имало енергийни вампири и на него му смучели от енергията!  Shocked Ей това вече е наглост!

Общи условия

Активация на акаунт