ВРАЦА - 13

  • 9 491
  • 295
  •   1
Отговори
# 270
# 271
  • Мнения: 728
и аз си го харесах него

# 272
  • Бургас
  • Мнения: 27
Соняяяяяяяяяяяяяя, няма го това колиефа, препоръчват Саб Симплекс, капки били, 5.96 струват.На Стамболийски 1 аптеката.

# 273
  • Мнения: 117
момичета, предложете нещо за готвене... newsm78 Нищо не измислям, освен пържени картофи и ще взема да си направя Mr. Green Ама какво друго да доизмисля Thinking Дайте идея, ще съм ви благодарна Hug

# 274
  • Мнения: 2 425
И аз го харесвам, но влезне ли в нашето дом, такова нещо, ще бъде опапкано  Joy

# 275
  • Мнения: 68
mi6ence направи си и таратор ако обичаш с пържените картофи и някакво саламче или мръвчица Simple Smile

# 276
  • Мнения: 117
а от игрите това ми допада- http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=v … 66&Itemid=125 много обичам пъзели, ама от тоя можеш да станеш разноглед Crazy
обичам таратор и то много, ще направя и салатка Hug
Мимка, то това му е хубавото на тоя фонтан- можеш да си го зареждаш  Joy Whistling ама после не искам да се поглеждам в огледалото  Joy

# 277
  • Мнения: 2 425
Аз си правя картофена салатка, но картофките да са много добре сварени и да стават почти на пюренце и лучец като си сложа и си го подправя и ммммм  Laughing
А това за подарък става http://www.bezpanika.com/index.php?option=com_content&task=v … 88&Itemid=160, но много пари за това hands free.
А много ми се иска да си гледкам мравчици. Винаги съм си представяла, какво ли правят  newsm78

# 278
  • Мнения: 117
готини нещица има наистина...само излишни пари да имаш ( а в момента нямам  Blush ) тия мравчици и на мен ми харесаха, ама ще ми дойдат в повече- охлюви, мравки.... мъж hahaha

# 279
  • Мнения: 2 425
готини нещица има наистина...само излишни пари да имаш ( а в момента нямам  Blush ) тия мравчици и на мен ми харесаха, ама ще ми дойдат в повече- охлюви, мравки.... мъж hahaha
Хахахахаххахаха  hahaha
Аз много се смях на това  Laughing

# 280
  • Мнения: 0
Добро утро,  umbrella

Последна редакция: вт, 15 апр 2008, 08:11 от metko

# 281
  • Мнения: 2 425
Този пепелник съм го запланувала за Р.Д. на някой пушач  hahaha

# 282
  • Мнения: 159
Добро дъждовно утро- ей ще вземем да мухлясаме  Sick имам едно пране, то докато изсъхне ще трябва отново да го пера  Simple Smile
като гледах прогнозата на битиви-то чак към четвъртък май ще се пооправи временцето. Пожелавам ви много слънчево настроение   bouquet

# 283
  • Мнения: 0
Аз мойто hangго сложих в банята на тръбите за топлата вода  smile3511

# 284
  • Мнения: 2 425
Мойто малко гризач ми доставя добро слънчево настроение  hahaha Много обича като я къпем. Вчера решихме да е в хола, а не в банята и после падна едно подсушаване  Joy Опръска на всякъде. Сега вече ще си знаем - само в банята.
Ние добре че си имаме стенна сушка в банята  Wink

Общи условия

Активация на акаунт