С цветя в ръка и песен на уста в САМОКОВ пристига пролетта. \new2\

  • 7 116
  • 293
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 674
Той и на мен се плезеше! JoyЯвно му е практика! Joy
Габи като показва среден пръст вместо чао, да не е по-добре! Embarassed(само веднъж се случи де, просто така изглеждаше, не че някой я учи Naughty hahaha)

# 286
  • Мнения: 24
Сладурче е Ники Hug! Ще и се изплези ми hahaha, да не е нещо повече от него! Joy

# 287
  • Високо в планината на изобилието
  • Мнения: 484
Добър ден!
Айде, време е за обяд.
Аз днес,след като си изпратих детето,такъв сън му ударих,добре че след училище баба му го взима.
Жана,много се надявам,че ще  му мине на сладура,разбирам,как се чувстваш и колко важно да се разбере причината.После сподели за резултатите и моля за информация,къде сте ги правили тези изследвания,при Мустаков ли?

# 288
  • Мнения: 24
Тук до нас, в сградата на бившия обувен завод - сега Бизнес Център Сердика се помещава лаборатория Цибалаб. В нея ги правихме. Педи ни насочи какво точно да изследваме и сега до Понеделник вечерта сме в очакване.
Ако повече те интересува www.cibalab.com

# 289
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Ииии като прочетох "обувен" и си помислех, че за обувки ще си говорим Joy Crazy

# 290
  • Мнения: 24
Силве, някога е било обувен завод, сега обаче не е. Което е жалко.
Ние с Цвети ще ходим да си купим ябълки за кашичката, пък като се върнем ще пусна новата тема.

# 291
  • Мнения: 228
Жане,ти някъде около ул.акад.Ив.Ггешов ли живееш?
Ние много често оттам минаваме като слизаме към Сливница.Бебе Планета ти е под носа значи
Разходките къде ги правиш?

# 292
  • Мнения: 24
Да Ани, в този район съм. Бебе Планета е на 10 мин от нас. Той е на баира, а ние сме надолу по улицата. Разхождаме се често и в тази посока, но по-често ходим в един парк до нас. Посока Билла също ходиме. Кога ще се видим?

# 293

Общи условия

Активация на акаунт