Януарчето ръката си открива, в устата да я сложи то опитва!

  • 10 853
  • 288
  •   1
Отговори
# 135
  • На едно ветровито място...
  • Мнения: 153
Здравейте момичета!!
Първо -на Ханна   bouquet -страхотен колаж !!!Много си се постарала, а и бебчетата са толкова хубави Heart Eyes
Второ- да ви попитам ..
Значи от около десетина дена Ники плачеше,не на всяко ама почти, в края на  кърменето-мислех си че щото е нагълтал въздух,вдигах го да се оригне и пак го слагах на гърдатааа,пак рев и се отказвах-решавах че се е насукал.
Снощи обаче реших след като пак го бях оригнала да му дам да пробва и другата- и като засука  ooooh! лелелее почти 5 минути така здраво се "насмука" че заспа усмихнат ... Thinking
Спа през цялата нощ,към 5 и нещо сутринта се събуди и пак си хапна и от  двете.Днес ги разреди през около четири часа и пак яде от двете ми гърди...общо пет пъти се хранихме за днес  Tired
Та въпросът ми е:правилно ли му давам да си дояжда или пак само по една да ги редувам,уж гледам да изсуче добре едната и чак тогава другата,а следващото хранене да почна с тази която последно е сукал?!Чудя се дали така няма да ми намалее съвсем кърмата-непрекъснато ги чувствам меки, а уж пия чая на хипп,ям кисело мляко и се наливам с води и сокове... ooooh!
С първото ми дете го кърмех строго само от едната на едно хранене,сега се чудя бебо да не би да не му стига, затова да реве, и да ака на 4-5 дена по веднъж...направо незнам.Някой ако може да ме посъветва Praynig
Благодаря че ме изчетохте- дано свясно да съм го обяснила... Crazy

# 136
  • Мнения: 37
~Тониси~ Мисля че дори е по-добре да му даваш да суче от двете. От едната за основно ядене да изсучи докрай и от втората за десерт колкото си иска. Така няма да ти намалее кърмата, а дори напротив, ще се увеличи, защото стимулираш повече и се изпразват по-начесто. Ти сама си установила че и на бебо так повече му харесва. продължавай така и съвсем не се претенявай. Аз храня по този начин, но през ноща, тъй като прави по-голяма пауза са нахранва само от едната гърда и заспива още докато суче и отказва да продължи, ако не ме мързи много се изцеждам, за да стимулирам млякото и да не ми се събира много до слеващото хранене. Така успявам и малко запаси да натрупам за кризисни дни Laughing
Моето Мони си направи вече регулярен режим, е с малки изключения, но горе долу го пазва. Сутрин първо ми се буди около 5-5:30 и после 8,11,14,17,20,23. Много е точна на 3 часа. Иска ми се да почне да прави и по-големи паузи, но явно ще дойде и това време от самосебе си. Ако сме навън поспива и малко повече, но щом се събуди, нечака и минутка дори, иска си пропуснатото.

# 137
  • Варна
  • Мнения: 3 271
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕСКО! ФИЛИПА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, И ВСЕ ТАКА ПАЛАВ!  Wink Hug

# 138
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
ЧЕСТИТ ВТОРИ РОЖДЕН ДЕН НА ПРЕСКО! ФИЛИПА, ДА ТИ Е ЖИВ И ЗДРАВ, И ВСЕ ТАКА ПАЛАВ!  Wink Hug
Честито и от мен!!!
И да е стане най-добрият батко   Simple Smile

# 139
  • Мнения: 52
ААаааа тъкмо се радвах на титлите ви ..а сега къде изчезнаха newsm78
Седнах да си пийна кафенцето че като стане зверо  Mr. Green няма кафее браткооо

# 140
  • Троян
  • Мнения: 141
Влизам да се запиша набързо,докато Маги спи.Малката е добре,започна да спинка от 10.30 до сутринта в6 или 7 часа.И  да ви се пооплача малко,на свекъра ми му правиха операция,имаше раково образование,но след операцията са казали ,че има разсейки и нещата никак не са добре.Сега се грижа за бебка и за бабата на мъжа ми,докато се приберат от болницата.А още не са им съобщили( на свекитата) и довечера мъжа ми и сестра му ще ходят да им кажат лошите новини.Абе гадна работа.Извинявайте ,че ви занимавам с моите неволи,но сме си като ено семейство.Желая ви лек ден!

# 141
  • Мнения: 52
albenapd много лошо ... Дано да се оправят нещата де...Пожелавам ти да бъдете много силни!

# 142
  • Варна
  • Мнения: 78
Добро утро! Grinning
Благодаря на всички, които вчера ни честитиха третата ни месечинка! Hug
Честит 3-ти месец на бебчетата родени на 02.01! bouquet

Честит втори рожден ден на Преско!
Djulichka дано си по-добре днес! Hug
Angie надявам се че Ивана вече е добре! Hug
Бързо оздравяване на всички болни дечица! Praynig Hug
Аlbenapd  Hug

# 143
  • Мнения: 207
Добро утро!

Честито на Преско - много хубаво детство му желая  Hug

Джули - да се оправяш  Hug

Честито на всички тримесечни бебчета   bouquet

Албена -  Hug

Тониси - и според мен правилно постъпваш.

Нивеар - освен изброените от теб, Мартин много се кефи на такива играчки дето като дръпнеш едно въженце и свирят (даже сам си ги пуска понякога) и дрънкалки, които си ги хваща и дрънчи. Също скоро ще се подходящи и такива, които се дъвчат, за да си чешат венците.

Ивана - е малко по-добре, дано да почне вече и да яде.  Praynig

# 144
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
~Тониси~, мисля, че добре правиш като му даваш да си дояжда от другата гърда.
Може да не му стига на юнака. А докато е на гърдата ли се разплаква? Михаела много обича да дъвче  Laughing т.е. ако се разкисне след ядене и давам залъгалката да си я подъвче, защото реално не е гладна, просто да задоволи сукателния си рефлекс. Опитай и ти така с Ники, ако искаш.

Честит Рожден Ден на Пресил    bouquet
Весело и щастливо дете да расте  Hug

Момичета, днес ще разпитам педиатърката за рахита и ще ви осведомя  bowuu
То лека форма на рахит прекарват доста деца без да ги усетят, ама ние нали много се взираме в тях и затова се шашкаме. Специално пък за тази болест има добро решение на проблема  Peace

albenapdHug

# 145
  • София
  • Мнения: 56
Ханна- Гледам гледам и не виждам сиянка. Много ме е срам че Ви занимавам с това, но на петия ред последната снимка пише Иван и не е Сиянка. Embarassed Нали колажа е този отпред, а не на друга място. Вече почвам да се побъркавам.  #CrazyАз ли не виждам какво става. Момичета вие виждате ли Сиянка на колажа- да не гледам някъде другаде. Embarassed


Анджи- дано се оправяте бързо.  Hug

Късмет и скорошно оздравяване на всички болни бебчета. Hug

Ние днес в Гоце Делчев  няма да имаме вода. Направо върхът. Тя и без това не яде и през час и давам мляко, как ще мия шишетата и преварявам не ми стига ума. Embarassed

Лек ден на всички! Heart Eyes

# 146
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Сияна е последната на пети ред до моето СЛЪНЦЕ - Иван  Wink
Снимката е тази от аватара ти... спи ти се явно, затова не я виждаш ... шегичка  Mr. Green

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
juju1, хмм ..
Незнам защо така ти се получава.
Колажът е 9 реда. На всеки ред има по 6 снимки. Твоята е шестата на петия ред.
Виж някоя настройка на компютъра си. От резолюцията може да е. Или ако има така отдолу лентичка да я подлъпнеш надясно за да се види цялата картинка.. незнам ..

# 148
  • София
  • Мнения: 56
Не ми се спи - явно от компютъра ми нещо не е наред- при мен колажа е само с по пет снимки на ред.Защо така ми излиза - някой разбира ли от такива неща- при мен излиза 9 реда по пет снимки. Много съжалявем че ви занимавам с това ,но така ми се искаше да я видя в колажа. Cry Има лентичка и я дърпам ,но след петата колонка при мен излиза празно. ooooh!

# 149
  • София
  • Мнения: 56
Ханна- извинявай миличка ,че ти загубих толкова време, както и на останалите момичета с моята  некомпетентвност. Просто трябваше да увелича екрана- но откъде толкова акъл. Embarassed Embarassed Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт