Новата боя Casting на Loreal вече и у нас !

  • 54 063
  • 369
  •   1
Отговори
# 120
  • София
  • Мнения: 1 231
Днес от Бонжура на Славейков си купих номер 600.
Даже се изненадвах за цената 12.50лв.
Нямам търпение да я пробвам!  Crazy

Пише, че е тъмно рус, ама според мен
си е направо светло кафяво...

Дано да стане такъв цвят, защтото много
ми харесва  Praynig

А твоя цвят на косата какъв е.......ако е по-тъмен да споделиш резултата.

# 121
  • Мнения: 4 447
Ами де да знам какъв е....
Косата ми е шарена  Crazy

Непременно ще кажа  Peace

# 122
  • Мнения: 277
Косата ми е светло кестенява,искам да я потъмня с около 3 тона.Ще стане ли с тази боя?
И как е наименованието на новата и старата боя?Да не взема да ги объркам нещо.Какво е мястото за сравнение между тази боя и професионалните на Лореал?
От линка даден в началото на темата съм си харесала номер 400.Знаете ли дали чернее или червенее?
Много ще ми помогнете,ако ми отговорите.Благодаря предварително  Party

Последна редакция: пт, 09 май 2008, 23:14 от Lexи

# 123
  • Мнения: 17 410
Тъй- боядисах се с номер 316(синя слива). Да кажа първо за цвета- не съм доволна, представях си го точно, както е на кутията, а то си стана чист касис пак, т.е червенее ми на слънце и ме дразни.
За боята- някой пита- стигна ми една опаковка( косата ми е кат на аватара, но доста по- дълга). Маалко  епо- трудна за самобоядисване от старата, но пак става и мирише по- приятно за мен. И сякаш по- добр еми се отрази на косата, не с ами така твърди и сухи краищата, както ставаха от стария вариант. Абе, едва ли ще пробвам пак, но давам оценка по- висока за Крем Глос-а.

# 124
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Тъй- боядисах се с номер 316(синя слива). Да кажа първо за цвета- не съм доволна, представях си го точно, както е на кутията, а то си стана чист касис пак, т.е червенее ми на слънце и ме дразни.

А с какъв отенък трябваше да бъде  Rolling Eyes

# 125
  • Мнения: 4 447
Направих се и аз със 600.
Не стана баш същият цвят
какъвто е показан, но има промяна.
Има червеникави отенъци, но
г отдавам на това, че косата ми
имаше различни нюанси и за това.

Иначе стана изключително мека,
лъскава - супер.

От старата е трябвало само флакона
за нанасяне да оставят. Новият
много се хлъзга, защото е мек и е
неудобен. Но иначе се нанася много
лесно и стига за по-дълга коса.

Това е  Peace

# 126
  • Мнения: 17 410
Лилав, Шуши- поне така е на кутията. ИЛи а знямам представа кво е лилаво, или не знам какво..., но не съм доволна от цвета.

# 127
  • Мнения: 2 575
Сдобих се и аз с новата боя, като се имам предвид от кога я искам.Купих си 415 кестеняв фрапе,

# 128
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Лилав, Шуши- поне така е на кутията. ИЛи а знямам представа кво е лилаво, или не знам какво..., но не съм доволна от цвета.

Гадно , много се дразня когато цвета , който са показали на опаковката е недействителен  Close

# 129
  • Мнения: 1 296
Аз пък толкова си харесвам стария Кастинг, че се чудя да не си прецакам цвета другия месец с новия. Не мога да загрея кой на кой  отговаря. А по каталог да се сравнява цвета пак е нереално, защото не си отговарят на цветовете.. newsm78

# 130
  • Мнения: 17 410
Я си карай със стария Mr. Green Има една боя Чифели- страхотно черно виоле! Обаче се появи нова боя, нова формула и съответно гаден цвят.
Шуши, червенее само на слънце, иначе може да се каже, че се е получило. Ама аз се запънах- не ме кефи и край!

# 131
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Аз пък толкова си харесвам стария Кастинг, че се чудя да не си прецакам цвета другия месец с новия. Не мога да загрея кой на кой  отговаря. А по каталог да се сравнява цвета пак е нереално, защото не си отговарят на цветовете.. newsm78

Точно затова се въздържах и преди седмица се боядисах със стария - не ми се рискуваше

# 132
  • СОФИЯ
  • Мнения: 4 144
Шуши, червенее само на слънце, иначе може да се каже, че се е получило. Ама аз се запънах- не ме кефи и край!

Ми нормално , след като си очаквала нещо по различно от това , което се е получило

# 133
  • Мнения: 274
Някоя от вас пробвала ли е номер 700, много ми харесва и в момента косата ми е тъмно руса (ash blond) много ми се иска с 700 да се наклепам, ако някоя е ползвала нека сподели pls Simple Smile

# 134
  • под слънцето
  • Мнения: 30
 И аз преди една седмица се боядисах ,но при мен белите коси въобще не се покриха. Останаха си точно както бяха и преди,и започвам да се чудя само при мен ли е така или има и други мами който не са доволни  newsm78, а точно заради това се навих да се боядисам за да ги скрия. А за цвета ,аз взех близък до моя и стана добре но тези бели коси ме дразнят и незнам ...  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт