Отговори
# 300
  • Мнения: 9 052
Жабо, какво му има на детенце? Сега по-добре ли е? За главата - или да поспиш ако можеш или пий парацетамол.
Айде, кой ще мисли заглавието на новата тема?

Днес е добре, но иzкара 4 дена с 40 Т и едвам вчЕра я смъкнаха, подоzираха го zа менингит, че нямаше хрема нищо просто Т  Rolling Eyes полудяхме. Сега мен ме е хванало и така ме боли главата, че ми се вие свят. Лекарства пих, не мога да спя бачкам  Sad

# 301
  • Germany
  • Мнения: 1 262
Жаба, оправяйте се бързо  Praynig
 Hug

# 302
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 669
Съжалявам, много е тежко детенце като е болно. Ние обикновено я смъкваме само с чаршафи с оцет. Аз не го държа дълго с такива температури, че ме е страх Sad Дано се оправите бързо и безпроблемно! Hug

# 303
# 304
  • Мнения: 9 052

Аz също не го държа, той просто не смъкваше с нищо. С нурофен смъкваше на 39 и след 1 час имаше пак 40 даже и 40,3  Shocked вчЕра му дадоха по система парацетамол, ако до 1 ч. не смъкне под 38,5  нурофен, ако до 1 час не смъкне под 38,5 едни капки с друго вещество, ако и тогава не беше смъкнал щяха да го вzемат в болницата да видят какво става. Но слава богу се оправи. Каzаха веднъж като смъкне Т ще се оправи и zа сега е ОК. Стискам палци. Сега аz го прихванах, но беz Т , само главоболие и гърлобол и навсякъде боли  Sad  Sad  Sad  Айде пак се оплаках. Но пък имам много нещо тук да свърш и не мога да си идав къщи  Sad  Sad  Sad пак се оплаках  Sad  Sad Sad
спирам да се оплаквам , дайте нова тема  Wink

Общи условия

Активация на акаунт