ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? Пролетта е тук! - 22

  • 20 821
  • 530
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 4 966
Бп,страхотен грим!Много ми харесва! Flutter

# 76
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Като гледам резултатите в конкурса май Кармен заслужено ще е победител за трети път- тя бие рекорда май Wink

Като техника на гримиране тя, Карчева и Джес, която вече рядко се включва са най-добри според мен(като изключа Юлия).

А за Касис се радвам, че толкова напредна и започна да се гримира супер Peace
Същото се отнася и за Аничка- преди въобще не харесвах как се гримира, но сега е много, много задобряла Heart Eyes
Аз съм си на едно ниво напоследък, но като знам как преди да открия тази тема се гримирах все едноцветно съм доволна от наученото Grinning

Да ме пита човек що направих тази констатация пък аз

# 77
  • Мнения: 3 782
Вал [/b] Hug , аз все още не съм гласувала, но да си кажа честно трудно ми е. Кармен наистина е много добра, то се знае,но ти също страшно ми харесваш, свежа, лицето ти е едно такова бляскаво Flutter Касис, всички го отбелязваме, наистина става страшно добра Hug
Аз добре,че не участвах, с моята нова уста щях да събера доста критики Mr. Green
Предполагам грима на анабелка също ще ше да е оценен, но наистина цветовете са почти сходни и е наблегнала на лалетата. Ефи, така ми се искаше снимките да са по-хубави. Знам,че можеш да гримираш наистина добре, тук обаче виждам само два цвята.

Последна редакция: ср, 16 апр 2008, 15:08 от ani_4ka

# 78
# 79
  • Мнения: 1 224
Аничка,какво ти има на устата ?

# 80
  • София
  • Мнения: 4 966
И твоя ми харесва. Simple Smile
Днес явно е успешен ден за гримиране.

Аз пък не мога да свикна с новата Аничка все още... Wink Laughing

# 81
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Исайкова радвам се че ти харесва Hug
Какво и има на устата на Аничка Thinking
Да не си е сложила силикон Grinning

# 82
  • Мнения: 3 782
Доби,настина грима ти е хубав, подчертава ти очите и гледам със спиралата е по-добре. Абе хора нищо ми няма на устата Blush ,но нали вече съм откровена и затова Mr. Green

# 83
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Исайкова радвам се че ти харесва Hug
Какво и има на устата на Аничка Thinking
Да не си е сложила силикон Grinning

Не е, само езикът й е станал по-дълъг Mr. Green
Дано не се е променила и спрямо годеника си по този начин, че ще вземе да й се размине сватбата Joy

Доби, бп78, да спомена, че супер сте се гримирали и двете Peace

# 84
  • Willebroek, Belgium
  • Мнения: 1 323
Затова ли било Whistling
Благодаря ти Аничка Hug
Абе ще се справя аз с тез мигли ама ми трябва още тренинг Crossing Arms Mr. Green

# 85
  • Мнения: X
Доби,настина грима ти е хубав, подчертава ти очите и гледам със спиралата е по-добре. Абе хора нищо ми няма на устата Blush ,но нали вече съм откровена и затова Mr. Green
е ти утрепа рибата
И аз започнах да си мисля вече,че си сложила силикон Joy

# 86
  • Мнения: 3 782
Тя сватбата май наистина ще ми се размине,но това е друга тема.
В сдъбота съм на събиране на курса си във Велико Търново, завършихме преди 2 години и сега ще се видим. Нито знам какво ще обличам, нито как ще съм гримирана ooooh! Кавалерът е готов, ама аз се чудя. Thinking

# 87
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 088
Мдаа, бп и добито са чуднички Heart Eyes

Имам въпрос към бп, но не знам как да го формулирам Blush Това издължение, което правиш със сенките /настрани и нагоре/ как го ограничаваш? Седи все едно има линия там, а всъщност няма newsm78 Много ми харесва такова гримиране /мисля, че и Елфичка го правеше/ и май ще ми отива, но с четка или апликатор не мога да го направя така точно Confused
Не знам дали някой разбра, ако не, ще пусна снимки Crazy

# 88
  • Мнения: 4 447
Nan, аз това извиване го правя кзато накрая обирам и оформям линията
с помоща на дунапренче или просто с обикновен тампон за грим.

Става и с леко навлажнена клечка за уши  Mr. Green

# 89
  • somewhere over the rainbow
  • Мнения: 3 088

Става и с леко навлажнена клечка за уши  Mr. Green
Ха, това е идея Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт