Лекарят отказа да ме прегледа

  • 1 483
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9 814
Това е то българското здравеопазване!

# 16
  • Мнения: 411
Разбирам как се чувстваш.Има ги всякакви.Затова просто си потърси друг лекар,а на въпросния рано или късно професията сама ще му раздаде справедливост.Лека бременност ти пожелавам и гледай да си създаваш повече приятни емоции.  bouquet знам,че в това положение понякога е много трудно,но не е невъзможно.

# 17
  • Мнения: 1 440
Честито!  bouquet
За съжаление има и такива,които не са лекари, просто такива се водят.Боже,обърнаха медицината на търговийка! #2gunfire
Не се ядосвай,отиди при друг! Hug
Успех и лека бременност!

# 18
  • Мнения: 6 029
Кой е тоя "пич"?

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
Честито!  bouquet
За съжаление има и такива,които не са лекари, просто такива се водят.Боже,обърнаха медицината на търговийка! #2gunfire
Не се ядосвай,отиди при друг! Hug
Успех и лека бременност!

 #Cussing out Вкарвай го в черните списъци, напрово си е за там.Успех с избора на свестен лекар и леко бременеене   bouquet

# 20
  • Мнения: 2 910
Егати и, ако това било лекар Close Потърси друг и дано попаднеш на свестен такъв и с лекарска съвест.
Желая ти лека бременност  bouquet

# 21
  • Мнения: 4 292
Ами за съжаление мен вече нищо не може да ме изненада по отношение на нашите лекари, а и не само. Надвам се да не оставиш така нещата и на този да не му се размине, ако не друго, то поне срама.
Честито и леко бременеене!  Peace

# 22
  • Мнения: 728
Първо,
Честито  bouquet желая ти лека бременност Hug.
А колкото до въпросния лекар веднага бих се опалакала на завеждащия АГО-то в съотертната болница, даже бих пуснала и жалба.
Не се впрягай, тегли му една на ум и гледай да си спокойна заради бебчето.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 603
Абсолютен тъпанар  Rage, мога да кажа и още, но със сигурност ще е неподходящо за тук. За пръв път в тази тема разбирам, че за преглед на бременна жена касата плаща по-малко. Явно съм имала късмет с лекарите, на които съм попадала, защото са ми спестили тая подробност.
 ... Rage
Лека и безпроблемна бременност желая. Надявам се, да си намериш свестен лекар - порови се в здравния, може да помогне.

# 24
  • Мнения: 367
Добре де,а аз се чудя след като уж толкова малко им плащат,защо повечето здравни заведения се натискат да роботят със здравната каса?  #Crazy Обикновено така постъпват лекарите от частните клиники работещи със здравна каса,директорите на споменатите зведения си сключват договори с нея,но на самите лекари не им е изгодно да работят така Mr. Green Ами друго е за 15 минути да вземе 50 лв за утразвук или да го направи"безплатно",според договора и после да чака да му се изплати % от  броя направени прегледи по каса!
Пълен абсурд сме в тая България Confused

# 25
  • в Надежда-та
  • Мнения: 4 983
Божеееееееее ooooh! ..........нямам думи!
Леко бременеене и прекрасно бебче Hug

# 26
  • Мнения: 2 131
Лелееее, ама че тъпанар. Какво значи да си сигурна, че си бременна? Може би, преди да отидеш трябва да се прегледаш сама, че да си сигурна!  #Crazy #Crazy #Crazy
Вярно е, че трябва да си търсим правата и да не оставяме нещата. Ама мен да питаш, не му създавай главоболия, защото така ще си създадеш и на себе си, а точно сега не си ти нужни никак.
Просто си търси добър лекар!
Лека бременност!   bouquet

# 27
  • София
  • Мнения: 928
В нашата мила държава вече нищо не може да ме учуди Tired
Не се ядосвай, добре, че още от началото си е "показал рогата"  Twisted Evil
Намери си друг лекар и леко бременеене  Hug

# 28
  • Мнения: 798
Благодаря ви за моралната подкрепа  Hug
Лекарят се казва д-р Иван Димитров и има частен кабинет близо до бившето кино Урвич в София. Със сигурност ще го включа в черния списък, защото въпреки, че познавам професионализма му като гинеколог (имам здраво и силно момче на 3 години) видях и непрофесионалните му търгашески маниери. Mr. Green Иначе той е сключил договор със ЗК, защото ако имах някакъв друг проблем щеше да ме прегледа - каза ми го!
Но пък още не съм преглътнала обидата, че не се знаело дали съм бременна, при положение, че ние жените усещаме тези неща, по начин, на който на мъжете няма как да се случи.
Сега ще си потърся друг лекар. И с охота ще се върна да чета в добре забравените теми за бременеене  Embarassed

# 29
  • Мнения: 721
Сменяй го веднага. Не забравяй да го впишеш в Черния Списък.

Това, че имаш здраво и силно момченце едва ли се дължи на неговия "професионализъм".
За съжаление лекарите, които следят бременността по касата, са в болшинството си не особено заинтересовани.

Лека бременност и безпроблемно раждане.


Общи условия

Активация на акаунт