EUROVISION 2008

  • 15 932
  • 533
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 111
Простете за тъпия въпрос , но защо не взима участие  Италия?

Хм, не се бях сетила за тях, а ги харесвам. Не помня дали участваха минали години.
Австрия също не участва, сигурно и други има.

# 256
  • Мнения: 721
Аз си мисля, че наште трябва да се спрат тъпите конкурси за избиране на национална песен, защото се явява куцо и сакато... Да се избере изпълнител, да се напишат за него 3 добри парчета, от които ние да изберем състезателното.

Веднага след като свърши днешния полуфинал по Канала дадоха на Невена парчето и си помислих, че тя е идеален вариант да ни представи

Обяснението на наште беше, че песента е предизвикателство към Юровижън - добре де, ами песента на Хърватска какво беше? Ами Турция, Финландия... Но като цяло, не беше лошо парчето. Жалко, че Беларус и Малта не се класираха и те...

# 257
  • Мнения: 11 607
А за Германия няма да дам и стотинка. Заради плевенската германка Люси, която отказа да гласува за страната си.

Много грозно прозвучаха думите и...как се събраха в устата и.......Защо няма регламента на Пей с мен - име на звездата и оценка....Кандидат-айдълите....дали щяха да и простят?

# 258
  • Мнения: 11 607
Простете за тъпия въпрос , но защо не взима участие  Италия?

Хм, не се бях сетила за тях, а ги харесвам. Не помня дали участваха минали години.

Доколкото си спомням, Италия бойкотира Евровизия или бе нещо от рода,че не го смята за добър конкурс.....

# 259
  • София
  • Мнения: 7 972
Простете за тъпия въпрос , но защо не взима участие  Италия?

Хм, не се бях сетила за тях, а ги харесвам. Не помня дали участваха минали години.
Австрия също не участва, сигурно и други има.
За Австрия не знам, но за Италия миналата година по време на Евровизията казаха, че Италия много отдавна не участва в този фестивал и че даже там почти не го следят. Италианците се интересували повече от фестивала в Сан Ремо.

# 260
  • Мнения: 60
Извинявам се за офф-а, но какво е казала Люси?
По темата - много ме е яд за Дийп Зоун, защото парчето според мен е много приятно, енергично и весело. Определено Евровизия не признава нищо по-модерно и свежо, жалко!
А от друга страна всичко е въпрос на лоби и не мисля, че България скоро ще спечели подобаващо място с каквото и да било парче  Confused

# 261
  • Мнения: 11 607
Извинявам се за офф-а, но какво е казала Люси?

Беше по Канал 1...Драго Чая взимаше интервя от Германската група и накрая я попита - Имаш ли мобилен телефон? И Люси каза - Да. - Ще пуснеш ли СМС за българското парче? - Не, няма да пусна, ще гласувам естествено за себе си и за никой друг.

Да, да си гласува за себе си...колкото и душа иска...Но можеше да каже от благоприличие,че ще пусне и един СМС за нашата песен.....

# 262
  • Мнения: 429
копирах го от сайта на "Стандарт"

С нестандартното си поведение Люси Дяковска пак разбуни духовете. Този път темата не е "Мюзик Айдъл 2", а конкурсът на "Евровизия 2008". Огнената плевенчанка от No Angels заяви в интервю за БНТ, че няма да гласува за нашата песен в Белград, защото отдавна живеела в Германия. Мацката и колежките й от поп групата вече са в сръбската столица, защото спечелиха вота на немската публика да представят Германия. Можем да разчитаме обаче на останалите момичета от No Angels. Когато гостуваха в София на "Мюзик Айдъл 2", те обещаха, че ще пускат есемеси за "Дийп зоун" и Балтазар. Филип Киркоров пък отдавна отсече, че от руския си мобилен телефон ще даде своя вот за българите
От репортажа на БНТ стана ясно, че в Белград той представя колегите си с думите: "Те са от моята родина!"

# 263
  • София
  • Мнения: 2 173
копирах го от сайта на "Стандарт"

С нестандартното си поведение Люси Дяковска пак разбуни духовете. Този път темата не е "Мюзик Айдъл 2", а конкурсът на "Евровизия 2008". Огнената плевенчанка от No Angels заяви в интервю за БНТ, че няма да гласува за нашата песен в Белград, защото отдавна живеела в Германия. Мацката и колежките й от поп групата вече са в сръбската столица, защото спечелиха вота на немската публика да представят Германия. Можем да разчитаме обаче на останалите момичета от No Angels. Когато гостуваха в София на "Мюзик Айдъл 2", те обещаха, че ще пускат есемеси за "Дийп зоун" и Балтазар. Филип Киркоров пък отдавна отсече, че от руския си мобилен телефон ще даде своя вот за българите
От репортажа на БНТ стана ясно, че в Белград той представя колегите си с думите: "Те са от моята родина!"

Евала  newsm10

Мислех, че поне Кипър ще мине ... тц!
Аз ви казах - догодина кака ви ДесиСлава - ще ги скърши  Mr. Green
Еле па ако са в дует с Сашка Васева и бек вокалист Ивана - напраоооо немам думи.

О, ако и Камелия цъфне без бельо на сцената - ще оберем точките Wink
Бе такива таланти имаме, че направо се чудя оти ги не пуснем. То само си представи, Азис с брадичката в рокля и до него Радка Куршума. Ми значи сметай че това и зрители и публика направо ги застреляхме на място.


ей паднах  от стола да се смея rotfImbo smile3532

# 264
  • Мнения: 878
Тази пък Люси ми е толкова антипатична.Голяма работа ,че пее в някаква си посредствена група.И как ще се изказва така,ама ,че "подай гъзец" е ....живеела в Германия,ама е яла тука туршия като малка....

# 265
  • Мнения: 2 786

 ще гласувате ли за Германия
 аз ако гласувам ще е за Финландия или  пък за НОрвегия (май беше една пълни4ка брюнетка с приятен глас)



Не, няма да гласувам за Германия само заради изцепката на Люси, иначе песента не е лоша.
Норвегия не е с брюнетка, а с блондинка, но е леко пълничка и с приятен глас наистина.
Май и аз ще гласувам за Норвегия (или Финландия в краен случай).
Забелязахте ли как всички скандинавски страни са на финала?
100% ще има междусъседски гласувания.
Но норвежката песен е 100 пъти по-хубава и стилна от шведската!
 bowuu

# 266
  • Мнения: 2 786
копирах го от сайта на "Стандарт"

С нестандартното си поведение Люси Дяковска пак разбуни духовете. Този път темата не е "Мюзик Айдъл 2", а конкурсът на "Евровизия 2008". Огнената плевенчанка от No Angels заяви в интервю за БНТ, че няма да гласува за нашата песен в Белград, защото отдавна живеела в Германия. Мацката и колежките й от поп групата вече са в сръбската столица, защото спечелиха вота на немската публика да представят Германия. Можем да разчитаме обаче на останалите момичета от No Angels. Когато гостуваха в София на "Мюзик Айдъл 2", те обещаха, че ще пускат есемеси за "Дийп зоун" и Балтазар. Филип Киркоров пък отдавна отсече, че от руския си мобилен телефон ще даде своя вот за българите
От репортажа на БНТ стана ясно, че в Белград той представя колегите си с думите: "Те са от моята родина!"

Браво на Филип Киркоров  smile3501
И  smile3512 на измислената певица Люси.
Поне от възпитание да беше казала, че ще гласува, пък да прави каквото си иска ... но явно звездоманията й се е отразила много зле.

# 267
  • Мнения: 4 111
Браво на Филип, Люси май не мисли преди да се изцепи  Rolling Eyes

Мама Цоцоланка, дядо хаджия, благодаря за разяснението за Италия!  Hug

# 268
  • Мнения: 7 004
Още жаля за Литва.
Мамка им, не разбират от гласове и коси Cry
Ще си го слушам в ютюба.
Другите 4 семейни финалиста минаха  Laughing
А хърватската мен много си ме кефеше.
И тая с пиратите пък! Crazy

# 269
  • Paris
  • Мнения: 1 727
Нашето парче беше най-свежо и завладяващо! Не мислите ли, че Люси с нейната групичка правят супер посредствени парчета, все едно пеят девойки в 9 клас.

Общи условия

Активация на акаунт