Отговори
# 390
  • Мнения: 1 209
- а вие приказката за 3те прасенца знаете ли, щото синът ми на 2,7г благоволи да я разкаже така :"тли пасенца духали на въ4о" , в комбинация с 4ервената шапчица, която започва как моми4енцето и въл4о отишли в гората ми зву4и  твърде добре за тригодишно
-баба му го нау4ила да му разрежда натуралните сокове, за да не поема много захар Simple Smile и сега като сипваме нещо в шишето отива в кухнята и вика "сипи ми вода да ми стане голям".
- аз имам голямо пишка, а тати пишок, мама нищо.

# 391
  • Мнения: 822
 Joy

Запис  !

# 392
  • Мнения: 1 258
- а вие приказката за 3те прасенца знаете ли, щото синът ми на 2,7г благоволи да я разкаже така :"тли пасенца духали на въ4о"

 hahaha hahaha hahaha

# 393
  • Мнения: 117
СТРАШНИ СА!!! Joy

На моя още му е рано за изцепки, но да видим какво ще е после Simple Smile

# 394
  • Мнения: 1 701
Сетих се още нещо във връзка с лапането...  ooooh! "Духаайй гоо!" /става въпрос за гореща пица или нещо друго за ядене/

# 395
  • Мнения: 1 258
Лелееееее.Направо да ти идва да потънеш в земята! Blush

# 396
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Миналата седмица бяхме на сватба и взехме и дребния да побеснее, при което обаче ходихме около 100 пъти до тоалетната, мн. интересна му се видя, лампа със сензори, чешма и тя, водата в тоалетната само тръгва, абе кво да ви разправям половината сватба я прекарахме в тоалетната, при едно от ходенията обаче за зла участ пред нас една жена, чакаме си реда най спокойно, при което жената излиза вече и нещо му казава радваму се, а нашто "Лельо няма акаш тука, не може" жената направо  Shocked, а пък аз се чудех какво да правя ...

# 397
  • Мнения: 1 065
Много, ама много се смях  Joy
Историята с презервативите ме подсети за една подобна история. Миналата година дъщеря ми гледаше при баба си по един канал разни еротични реклами, но това го разбрахме чак след случката по- долу. Чакайки с мен на опашка в аптеката вижда опаковката на вибриращ пръстен от тези реклами и понеже е голяма кипра сигурно си е помислила че е върха на ювелирното изкуство  Grinning. "Мамо, ще ми купиш ли вибриращ пръстен?" Смотавам нещо набързо без да вдигам поглед към хората. "Защо няма? Защо, мамо? Защо? Защо няма да ми купиш вибриращ пръстен?"  Embarassed

# 398
  • Мнения: 564
Много, ама много се смях  Joy
Историята с презервативите ме подсети за една подобна история. Миналата година дъщеря ми гледаше при баба си по един канал разни еротични реклами, но това го разбрахме чак след случката по- долу. Чакайки с мен на опашка в аптеката вижда опаковката на вибриращ пръстен от тези реклами и понеже е голяма кипра сигурно си е помислила че е върха на ювелирното изкуство  Grinning. "Мамо, ще ми купиш ли вибриращ пръстен?" Смотавам нещо набързо без да вдигам поглед към хората. "Защо няма? Защо, мамо? Защо? Защо няма да ми купиш вибриращ пръстен?"  Embarassed
hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

# 399
  • Мнения: 1 669
Мнооого се смях. Laughing Какво ли ме очаква мен, като порасне малката newsm78

# 400
  • Мнения: 1 102
Много се смея с тази тема, големи образи са децата.

# 401
  • На морето!
  • Мнения: 5 760
Моето детенце е още малко за бисери, но ето един на племенника ми, който е на 3 години и половина. Та вървят с дядо му към градината и дядо му води поучителен разговор с него.
Баща ми: Ванко, едно врабче кацна на рамото ми и ми каза, че в яслата не слушаш лелите, викаш, трошиш хляб по пода, разливаш си супата, не може така, Ванко, трябва да слушаш и т.н.
Ванко: Кой ти каза на теб?
Баща ми: Едно врабче, кацна на рамото ми и чурулик- чурулик ми изпя всичко.
Ванко видимо замислен: Аааа
Баща ми: И какво ще правим?
Ванко: Убий го това врабче!
Баща ми  Shocked : Как да го убия, не може така!
Ванко: Тогава аз ще го намеря и ще го убия, да не ти приказва така!

# 402
  • Мнения: 2 467
Дъщеря ми (на 3 години). На прибирам я от градината. В автобуса сме. Тя се гушка в мен и се гали като коте. Радва ми се детето. Автобуса пълен. Малката ентусиазирана "Мамо, ние правим любов, нали"  Shocked Шок и ужас. Обяснявам, че се гушкаме, а любов се прави само от големи хора...

Друг случай. Пак в автобуса. Лапа си тя пръстчето. Аз правя забележка, че е мръсна ръката. Малката "А тати защо си бърка в ушите и после си лапа пръста"  Shocked  След кратко разследване - гледаше предната вечер снимките на баща и като дете. Силно впечатление и направи снимка, на която баща и 2 годишен си е хванал ухото, а с другата ръка си е лапнал палчето. И детето споделя в автобуса  Laughing ама така споделя  ooooh!

# 403
  • Мнения: 4 390
Връщаме се от магазина аз, дъщеря ми /5г.5м./ и нейната приятелка. Спира ме позната и едва разменили няколко думи, чувам дъщеря ми, която се беше отдалечила, весело да ми подвиква: "Мамоооо, ела тук, кретен такъв".   Crazy
Обясних значението на думата, детето се почувства много неудобно, че ме е нарекло така и обеща да не я използва повече. Grinning


Друг случай, за който трябва да "благодаря" на по-големите дечица, с които щерка ми си игра лятото. Twisted Evil
Днес гледахме аз тя и баща й "Това го знае всяко хлапе". Участничката сбърка в отговора, който вече сме изкоментирали с мъжа ми и дъщеря ни се изцепва: "Сбърка, путка такава".  Shocked
Казвам й, че това е вулгарна и грозна дума, да не я използва, а тя: "Ех, жалко, а толкова хубаво ми звучи".  Crazy


# 404
  • Мнения: 4 435
"Сбърка, путка такава".  Shocked
Казвам й, че това е вулгарна и грозна дума, да не я използва, а тя: "Ех, жалко, а толкова хубаво ми звучи".  Crazy

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy
Сори,не се въздържах. Joy Сладурка.

Общи условия

Активация на акаунт