Дзен, или изкуството да поддържаш компютър - II

  • 91 648
  • 1 903
  •   1
Отговори
# 780
  • Мнения: 2 229

Трета какво? Опитах се поне 5 версии на Скайп да инсталирам..

# 781
  • Мнения: 2 336
ted, държиш ли да е Flex Tpe? Бих ти препоръчала кирилизацията на инжинера, в сайта има и описания кое как става http://free.hit.bg/injinera/dloadmnu.htm  Peace
ще инсталирам нея тогава. Благодаря ви много  Hug

# 782
  • Мнения: 37
няма да съм оригинален ако и аз кажа че е най-добре да не се ползва flex type

# 783
  • София
  • Мнения: 6 210
ще инсталирам нея тогава. Благодаря ви много  Hug
За нищо, гаранция, че ще си доволна  Peace

няма да съм оригинален ако и аз кажа че е най-добре да не се ползва flex type
Да, но пък ще си полезен!  Mr. Green

# 784
  • Мнения: 37
Благодаря, Вени!

Малко назад по темата... за записване на CD ползвам Small CD-Writer.
малка, безплатна, бърза... има и още поне 1 предимство - директно пише.

# 785
  • Мнения: 5 173
Как така директно пише?
Аз си качих ашампу, но не опирам до нея...
Имам и още няколко ?-а, но ще почакат, че сигурно някои от вас изпитват ужас като видят, че съм писала тук Wink .

# 786
  • Мнения: 2 336
голям съм шемет аз съм ги имала инсталиран и двете smile3555  Embarassed
Сега като премахнах  Flex type и си оправих настройките ,кирилизацията взе да ми работи като хората Peace

# 787
  • Мнения: 37
директно - имам предвид без да създава работни файлове на хард диска. попадал съм и на лоши отзиви за нея, ама ми се струват малко в сферата на стъкмистиката.

# 788
  • Мнения: 2 229
4ката най-накрая ги ъпдейтна тия файлове, отвратителна е, но няма да пипам повече. Laughing Само трябва да проверя как да си изключа автоматичните ъпдейти, че нищо не й разбирам още - нищо общо с предишния Скайп няма! ooooh!

# 789
  • Мнения: 2 550
4ката най-накрая ги ъпдейтна тия файлове, отвратителна е, но няма да пипам повече. Laughing Само трябва да проверя как да си изключа автоматичните ъпдейти, че нищо не й разбирам още - нищо общо с предишния Скайп няма! ooooh!

четвортката действително е отвратителна, но поне има Компакт мод, потърси го из менюто, да не ти даема целия екран  Laughing

# 790
  • Мнения: 23
И аз имам един проблем.Имаме 2 компютъра,единия си е добре,но на другия има проблем със звука,когато сложим микрофона и искаме да говорим по скайп не се чува нищо,и нас не ни чуват, а иначе като гледаме някой филм или да слушаме музика си има звук.Търсих някъде в настойките на скайпа за звука няма проблем.
Та някой ако знае от какво е моля да каже.Благодаря предварително.

# 791
  • Мнения: 2 229
четвортката действително е отвратителна, но поне има Компакт мод, потърси го из менюто, да не ти даема целия екран  Laughing

Ооо това беше първото, което потърсих, ужасих се при мисълта да ми е разпльокан на целия екран. Mr. Green Посвикнах му вече, не е толкова зле, но е много различен...

# 792
  • Мнения: 5 173
Дай 1 скрийншот да видим какво представлява.

# 793
  • Мнения: 2 229


Това е компактният вариант. Няма отделно N/A и Away, а само Away - жълтото, а като цъкнеш Conversations ти излизат по дати предишни чатове - нещо като History.

# 794
  • Мнения: 5 173
Пфу, ужасен е.

Общи условия

Активация на акаунт