ЮЛСКИ МАМИ се вълнуват, дрешки трескаво купуват! (тема 48)

  • 13 901
  • 305
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 195
Инка не съм прочела внимателно  Mr. Green Честит ти именник   bouquet
Омекотител не мисля да ползвам, дори и за нашите дрехи го спрях откакто имаше предаване, че трудно се разграждал - няма нужда от толкова химия  Naughty
tanita смени го щом не ти харесва, не може от един преглед да те разплаква, а как ще е ако раждаш при него?
И аз вчера почаках за 3D-то и едни цигани като се заредиха в чакалнята лошо ми стана. И влизаме, а вътре едни лекарки опънали една маса, а ехографа бутнат в единия край на стаята. И като се наредиха после и те да гледат  Shocked и да коментират на кой приличало, какво име сме избрали...и аз се поядосах малко. Добре, че доктора обясняваше и показваше на специален монитор на който само аз да виждам  Laughing
Веси на мен ми се идва, но сме се метнали да чистим апартамента  Sad

# 301
  • Варна
  • Мнения: 289
Айде де, много несериозно ... Някой няма ли самотен като мен в неделния ден?? Rolling Eyes

# 302
  • Мнения: 58
Някой от Варна не иска ли да го водя на кафе? Grinning
Аз съм навита ама поне след час. Киса, жалко , че си заета. Инка? Хайде , да глътнем малко въздух, и към другите варненки, де, също.

# 303
# 304
  • София
  • Мнения: 2 884
Танита, много гадна ситуация Confused Баси докторите.

Омекотител и аз няма да ползвам поне до 40-тия ден.
за содата и на мен ми е любопитно. Ако омекотява бих я ползвала Peace

# 305
  • Мнения: 2 323
Квартал Св Троица - до Арена

Знам бе, душа, там съм живяла 5 г. Въпроса ми е градинката на църквата ли имаш НАВпредвид или някакъв друг парк, за който аз не знам?! Simple Smile

Душа, аз понеже не го знам много квартала уточнявам, да не би да има и църква Св.Троица, пък не я знам къде е. Затова - ориентир Арена, среща в 12, после сме в парка

Общи условия

Активация на акаунт