Споделете 63

  • 20 610
  • 984
  •   1
Отговори
# 975
  • Мнения: 503
Голямото прасе идва от Голем Праз, нали? Но това е една друга, чудна история. Справка- бабиейросите, Гаргамелче.И да споделя хроничния си заплес- днес се изтупах рано- рано на работа, а се оказа, че ще съм нужна там чак в 12 ч.

# 976
  • Мнения: 35 968
   Споделям, че дубрютрю, а и че в чест на част от споделете ще си върна за малко оргиналния кирилизиран ник - зеФс.
   Амин!

скоро ще те споделяме на 64 май Simple Smile

# 977
  • Мнения: 3 070
Днес ми едно такова шоколадово....  Whistling
Нищо, че съм на диета и обмислям сериозно да я спазвам!
Чудя се, как ще изневеря повече на себе си - като хапна един шоколад или като не хапна?

Вчера се качих за пръв път от половин година на градски транспорт... Бях забравила колорита му!

# 978
  • Мнения: 274
Седмицата започва супер секси - първо фитнес - напомпах се яко, това в колата, получен мейл с потвърждение за среща с GM на една от най-големите компании в БГ, растяща борса - благодарим на паникьорите които миналата седмица продаваха fib на 6.20 и честито на купилите - днес могат да си ги продадат на 7.20 към момента и да реализират 15% доходност за един уйкенд Simple Smile Ако денят завърши със свирка, ще имам основание да Ви поздравя с това

# 979
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям разочарование от съда ... такива мотивирания искания направих по сутрешното дело, а не ги уважиха ... ама нито едно. Хммм  Thinking това ще го обърна в моя полза - сега само минирах полето  Wink

# 980
  • Мнения: 4 585
Ето къде бил ключът от бараката.
Вече не само русчуклийки ще се хвалят с вазата.
Аз съм я виждал само пръстяна.
В Разград си имаме кошница. От цветя и пълна с цветя.
Кошницата е като тези, с които каките си носят към плажа
хавлия, книжка, плажно мляко, мобилен.

# 981
  • в Низината
  • Мнения: 705
Сутринта е странна...Поведението на един приятел също.
Липсва ми време, което да прекарвам със сина си. И разбрах, че не съм толкова добра майка, колкото ми се иска да бъда.
Кофти мисли в понеделник сутрин...

# 982
  • о`майна лунна нощ е
  • Мнения: 5 537
Споделям, че малчо е хванал някакъв вирус с повръщане  Sad Дано днешният ден на село го закрепи  Peace

# 983
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Добър ден Simple Smile
Не чета назад, ако съм изтървала някоя особено важна новина, моля, преразкажете накратко.
Гай Юлий Петроний почина. Имам мускулна треска на странни места от тренировката по пилатес в събота. Купих още малко китки за терасата - вече наистина нямам къде да ги слагам, но е толкова хубаво! - както и разсад за детската градина, да садят децата Simple Smile
Имах хубав, макар и неползотворен уикенд.
Прочетох "Джентълмени и играчи" на Джоан Харис и ми хареса, много различна от "Шоколад".

# 984

Общи условия

Активация на акаунт