Нашествието на Русенските комари започна!

  • 13 243
  • 282
  •   1
Отговори
# 165
  • Русе
  • Мнения: 618
В Комплекс-а за социални услуги за деца и семейства (КСУДС - бул.Липник №14 - бившото уч-ще "Хр.Смирненски") има ежедневни занимания за деца - клубове по интереси, като продължителност са около час, час и половина. Има клуб по катерене, разполагат с 3 шведски стени, волейболен клуб, приложни занимания, социални умения и т.н.

# 166
  • Мнения: 470
Здравейте момичета, изтървала съм темата но ви намерих  Grinning.Мернах че някой пита за кръщене на Басарбовския манастир и за цени.Ние правихме кръщене на малката сега на Цветница на Арбанаси в манастир Св.Никола.Преди това звънях на доста места и навсякъде ми казаха едни и същи цени, те се определяли еднакво за всички от светия синод.Та това беше 35лв. за церемонията,35лв. да вкараш камера и 10.лв. на фотоапарат.Даже като плащах накрая ми поискаха 38 и заради свещите на детето и кръстника, другите ги купих отделно.Та това е извинявам се ако се повтарям но не ми се чете цялата тема назад.
Другото което искам да кажа е че малката миналата година страдаше от кожно заболяване и ходих при Касърова,но честно казано не ми помогна и не останах доволна.Препоръчаха ми д.р Грозева, и не съжалявам че отидох при нея- за 2 посещения детето се оправи и до момента нямаме проблеми, а преди това се мъчихме цели 5 месеца.

Маги А честит ти "ученик",вече няма да ви виждам по обяд.Ама и аз да кажа че днес питах и моята ще тръгне от 13 октомври живот и здраве и тя на ясла, ще бъдат "съученици" Joy

# 167
  • Мнения: 5 391
ЧРД на Димитър на сонка!  bouquet

# 168
  • Мнения: 14 133
ЧРД на Димитър на сонка!  bouquet
nbirthday  bigdance2 и от нас!!!

# 169
  • Русе
  • Мнения: 2 354
ЧРД  на Диди на Сонка!  Heart Eyes  Heart Eyes  Heart Eyes

# 170
  • Мнения: 410
честит рожден ден на Димитър на сонка! newsm67.и ние ви черпим  cook-днес ставаме на 2 месеца bowuu

# 171
  • Мнения: 706
sonka,да ти е честит рожденика Hug

# 172
  • Русе
  • Мнения: 278
Честит Рожден Ден на Димитър, да е жив и здрав и много послушен   bouquet


И аз черпя за мъж ми, и той има Рд!

               

# 173
  • Мнения: 2 090
sonka,да ти е жив и здрав рожденника  ura!Желая му от все сърце радостно и безгрижно детство newsm67!



Най-добри пожелания и за мъжа на Pile^,да ти е жив и здрав  bouquet

# 174
  • Мнения: 758
Сонка, да ви е живо и здраво момчето
моного радости и щастливо детсво

За сега моят юнак се справя много добре на яслата. Играе си с децата и не е усетилче ме няма. Само дето огладнял по-рано ама ще чака. Дано продължим така.

Поздрави

# 175
  • Мнения: 4 406
Сонче, да ти е жив и здрав сладурът Диди! и много да слуша!

# 176
  • Мнения: 199
Сонка, да ти е живо и здраво малкото голямо момче! Много да те слуша и много да те радва!   bouquet

# 177
  • Мнения: 1 523
Честит празник на рождениците!От здраве да не се отърват!

Намерих магазините с градинските фигури,най-заредено е на" Николаевска" (ако и на друг му притрябват).

# 178
  • Мнения: 772
Сонка,да ти е жив и здрав красавеца! Heart Eyes
Пиле  Hug
Ася и на вас  bouquet

# 179
  • Мнения: 3 214
sonka, да ти е жив и здрав Митко! Пожелавам му много здраве и щастие, и безгрижно детство!

Pile, да ти е жив и здрав мъжО! Да те слуша и много да те радва!

Общи условия

Активация на акаунт