Ягодка и Саса - продукти ,доставка и проблеми - 2

  • 55 420
  • 1 343
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 270
Информация за онлайн пазаруване от Ягодка

Сайта на Ягодка  и   Сайта на Sasa

Подробности за поръчката от Sasa -   1.Доставката е безплатна при поръчка над 75$
                                                                2.Отстъпки няма ,но се трупат бонус точки, с които след това може да си избереш от посочените продукти
                                                                3.Някой от продуктите са доста  по-евтини от Ягодка и при поръчка над 75$ излиза по-изгодно
                                                                4. Срок на доставката -над 15 дена 

Подробности за поръчката от Ягодка  1.Доставката на козметиката  е безплатна
                                                                 2. Доставката на парфюмите струва 10% от тяхната стойност ,но не повече от 15 дол.
                                                                 3.Парфюмите и козметиката пристигат като отделни пратки нищо ,че са част от една поръчка .
                                                                 4. Като направите поръчката ще получите два мейла като във втория ще е тракинг номера ,с който може                                                                                да проследявате поръчката си   
                                                                  5. По някое време на Ягодинците може да им хрумне да проверят сигурността на картата Ви и ще Ви поискат да потвърдите билинг адреса и секюрити кода -пратете им ги като      отговорите на мейла.После може да ви поискат  извлечение от банката както и платена сметка за ток ....... пратете им ги по факса .     
                                                                 6.  Периодични намаления в Ягодка: Top 20 specials-на 30 число всеки месец  и Special Purchase-на 14-15 число всеки месец                                           
                                                                  7. Отстъпки при самостоятелно поръчване-при първа поръчка получавате подарък,при поръчка на три продукта получавате 5% със всяка поръка трупате % отстъпка като максимума е 10%
Проследяване на парфюми:                                      Проследяване на козметика:            
Швейцарски пощи                                                          Руски пощи
                                                              и
                                                     Български пощи

Ако нямате карта може да поръчвате от Ягодка,чрез Фема или euro-woman.net:
euro-woman.net-http  -4% отстъпка за всяка поръчка  .Подарък за всеки клиент, който поръчва за трети път от нас.

fema-bg -няма отстъпки.



                                                                  Любимите ни марки :

                                                                       
  Тест за определяне типа на кожата        Начин и последователност на използване на продуктите                                                           
Фаворити:   -овлажняващ за всяка възраст       Тотал Търнараунд серия за изглаждане на кожата и избистряне на тена.Премахва петънца,неравности,леки линии и бръчици.За всички типове кожа     -серия против бръчки подходяща за след 30г. -дневен ,нощен и околоочен.

                                                       

Серии, принципно подходящи за до около 30 години:   

Aqua Fusion -гел крем и флуид според типа кожа , Hydra Zen Neurocalm -за чувствителна кожа,Nutrix Royal -за много суха кожа ,Pure Focus -за мазна кожа ,съществува във вариант флиуд за до 30 години и над 30 до около 35 г. във вариант противастареещ крем.

Серии за от около 30 до около 35 години: -1. Серията Primordiale  - има нощен, дневен крем за суха кожа и флуид за нормална и смесена кожа и серум за под крема. Има и крем за около очи, който има изглаждащо действие и противодейства появата на бръчки.2. Сериите Primordiale Intense и 3. Primordiale Optimum които вече не се произвеждат, но все още се продават са за много суха кожа.
Серии за от около 35 до около 40 години:1. High Resolusion  - във вариант флуид за смесена и нормална кожа и във вариант крем за суха.Има и околоочен крем за борба с подпухналостта, бръчките и тъмните кръгове

Серии за от около 40 до около 45 години- Renergie Morfolift и Renergie Morfolift Rare за по-обезводнена и по-отпусната кожа.

Серии за от около 50 до 55 години: - Absolue - същесвува във вариант нощен крем, серум, флиуд за нормална и крем за суха кожа и есенции за ударна терапия и против петна.Има и богат реконстуиращ околоочен крем

Серии за от около 55 нагоре- Plateneum - съществува във вариант нощен, дневен крем за нормална и суха кожа и крем за много суха кожа.

                               
                                                                                   

1. Серията Хидракшън (Hydraction) е за кожа до около 30-33 години.Предлага сурим за под крема и крем в три разновидности за нормална и смесена кожа, за суха кожа и за много суха кожа (т.е. суха и обезводнена). Има и съпътстващи продукти като ексфолианти и почистващи продукти. Предлага се и околоочен крем. Тази серия е разработена в два варианта - нисък слънцезащитен фактор и висок за лятото фактор (20-ти) като се предлага богат крем за суха кожа и лек крем за нормална и смесена кожа.
2. Серията Каптюр (Capture) я има в няколко под-серии. За до около 35-37 години е серията Каптюр Прьомиер Рид 60/80 (Capture Premieres Rides 60/80). Предлага се 24-часов крем за лице и крем за около очи с изглаждащо действие, третиращ бръчици, подпухналост и тъмни кръгове.
3. Серията Каптюр Тотал (Capture Totale) е за над 35-37 години. Предлага серум, 24-часов крем, околоочен продукт и околоочна маска, пилинг. Тя е анти-ейдж продут, който предлага борба срещу всички първи признаци на стареенето на кожата - бръчици и наченки на загула на еластичност.
4. Серията Каптюр Корексион Рид 60/80 (Capture Correction Rides 60/80) е за над 40-45 години зависи от състоянието на кожата). Старата й разновидност е Каптюр Корексион Рид 60/80 Би-Скин (Capture Correction 60/80 Bi-Skin, която има дневен, нощен, околоочен крем и серум, както и съпътстващи продуктикато маска и т.н.) и новата Каптюр Корексион Рид 60/80 Ейч Пи (Capture Correction Rides 60/80 HP, която има дневен богат крем за суха кожа, дневен лек крем да нормална и смесена кожа, серум и околоочен крем). Третират се вече появили се бръчки.
5. Серията Каптюр Корексион Фермьоте Скалпт 10 (Capture Fermete Sculpt 10) е с повдигащо и отварящо кожата на лицето, шията и клепачите действие - за над 45 години. Предлага дневен крем за лице във варианти крем за суха и флуид за нормална/смесена кожа, околоочен крем и крем за шия/деколте, нощен крем с възстановяващо действие и продукт със запълващ хлътнали бузи и устни ефект.
6. Сериите Л'Ор дьо Ви (L'Or de Vie) и Престиж (Prestige) са за зрели кожи над 50-55 години и за следващия период на менопаузата

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 22:04 от skrita

# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 4 693
Мими23, как така в теб ще е "вината". Hug
Просто това е сравнително нов продукт и нямах достатъчно инфо, аз лично му се чудя още откакто се появи на пазара, тъй като съм голям фен на Клиник, затова питах. Вече го поръчах. Grinning

# 2
  • sofia
  • Мнения: 4 296
Поздравления за оформлението на темата Hug

# 3
  • Мнения: 1 204
някой да получи парфюм тези дни?  Rolling Eyes
моя още го няма  #Cussing out

# 4
  • Мнения: 1 368
някой да получи парфюм тези дни?  Rolling Eyes
моя още го няма  #Cussing out


И моя го няма още. Mr. Green(Поръчан е на 10.05.)

# 5
  • Мнения: 1 204
някой да получи парфюм тези дни?  Rolling Eyes
моя още го няма  #Cussing out


И моя го няма още. Mr. Green(Поръчан е на 10.05.)
уффффф моя на 09,05  а на 14 е тръгнал за Бг  #Crazy и до там......  Confused

# 6
  • Мнения: 331
да ви попитам горе -долу по колко дена ви се бавят пратките преди да се появят в руските или швейцарските пощи?

# 7
  • into the blue
  • Мнения: 771
Аз получих първата ми поръчка за около 10дена,а сега са ми пратили мейл,с линкове,ако не съм получила поръчката и ако съм я поръчала да им поставя feedback,ама оттам ме препращат да попълвам 5страници формуляри и мисля да го пропусна Mr. Green

# 8
  • София
  • Мнения: 462
Сложете сайта за проверяване срока на годността на 1ва страница, ако не е късно вече.

# 9
  • Мнения: 558
аз поразгледах отгоре-отгоре предишната тема и разбрах,че някои от кремовете са с изтекал срок на годност..какво правите в тоя случай? връщате продукта и си получавате парите,или?
и освен това сигурни ли сте,че продуктите са оригинални?(разбрах,че ягодката са в китай - меката на имитациите)

Bastet, днес в 2 различни магазина за козметика, ми казаха,че нямам все още нужда от лифтинг крем,въпреки,че аз смятам,че ми се е отпуснала кожата, препоръчаха ми или да си ползвам все още овлажняващи кремчета, или най-много за начални бръчици от серията primordiale на lancome. понеже аз много настоях за lifting cream, ми препоръчаха като терапия-> 1 месец ползване на renergie morpholift rare ;
на juvena ми препоръчаха дневен и нощен от серията juvenance и advance lift-май серум беше...
на Gatino и Decleor не намерих продукти...
дадоха ми на  Annayaké някакъв масажен крем; уж имал лек стягащ ефект...
какво смяташ за такава едномесечна "терапия"с тоя morpholift?
ако и някой друг има мнение, ще се радвам да сподели Simple Smile

Последна редакция: нд, 25 май 2008, 00:24 от pepelja6ka

# 10
  • Мнения: 35 964
някой да получи парфюм тези дни?  Rolling Eyes
моя още го няма  #Cussing out


И моя го няма още. Mr. Green(Поръчан е на 10.05.)
уффффф моя на 09,05  а на 14 е тръгнал за Бг  #Crazy и до там......  Confused

още един злощастен човек без парфюм от 8 май  Crazy

# 11
  • Paris
  • Мнения: 1 727
И аз си чакам парфюма, поне не съм сама. Ще си чакаме заедно  Hug

# 12
  • Мнения: 4 916
Аз чакам парфюм от 22 май, т.е. има да чакам доста  Whistling

# 13
  • Варна,морето ...
  • Мнения: 683
много добре оформена тема скрита

# 14
  • Мнения: 4 202
Мими23, нещо друго искам да те питам, за Continuous Rescue Antioxidant Moisturizer пише, че трябва да се използва след 3те стъпки 2 пъти на ден. А вечер след него може ли да се ползва и Тотала?

Момичета, ако менете бронзиращата пудра на Клиник в ягода, свиркайте  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт