Декупаж 19

  • 42 665
  • 281
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 139
Ей ,момичета ,а бе то не беше чудо,не беше прелести и разкошотии!!!!!!
Аз пак ще се червя без нищо Embarassed ,ама не можех да не ви изкажа възторга си от това,което видях,няма как и да ви изброя всичките - всички и ''нови'' и стари сте ВЪРХЪТ!!!! Hug
ПРОДЪЛЖАВАЙТЕ В СЪЩИЯ ДУХ!!!
Аз дано скоро имам възможност да се отсрамя с нещичко

# 196
  • Мнения: 1 143
Понеже ме хвана срам да влизам все с празни ръце, реших да спретна нещо на 2-на 3
       
Може би ако основата(плата) отдолу е светла, ще се вижда по-добре, ама карай

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 20:35 от shoshkata

# 197
  • Мнения: 440
Нати на твоите момини сълзи чак им усетих аромата,мноого са нежни  bouquet
Профилче бутилката е много хубава,тежка една такава,но и аз като Лаленцето съм любопитна за чинията- Praynig малко инфо   love001Лаленце хубава реклама на декупажа ама и един вид на салона  newsm10 newsm51
gudzy мнооого са хубави дисковете  newsm44,хохохо нещо различно и оригинално за туристите
Шоши не само аз ами и щерка ми много се впечатли от купата,поздрави и от нея  newsm74
И аз не съм с празни ръце една кутия с огледало,която ми беше поръчано да е много свежа,надявам се че съм улучила и я хареса собственичката.Знам че като мен много обича червеното затова използвах този цвят.http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244846&photo=39  ;http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244846&photo=40  ;http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244846&photo=41.  И една ваза, от тук до края  http://www.snimka.bg/album.php?album_id=244846&photo=43

# 198
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аууу, Миражче, огледалото с кутията е страхотно! Поздравления! Действително се е получило много свежо! Бравос!  newsm51 smile3501
Шошка, купата е прекрасна! Аплодисменти и за теб!  Hug  Heart Eyes
Нат, много хубави творения, а си в самото начало. Похвално, браво!   bouquet Hug
Гудзи, страхотна идея! Мерси, че я сподели!  Hug
Лаленце, адмирации и за теб!    Hug
Профилче, и вазата и чинията са страхотни. Вазата ме взе очите.  Hug
Аз от много време нищо не съм правила в сферата на декупажа и адски ми липсва. Не, че нямам муза, напротив. Замислила съм доста неща, но... Wink
Оставям ви сега, но ви чета и разглеждам редовно, така че творете и заради мен!  Hug

# 199
  • София
  • Мнения: 2 298
Миражче, това огледало е много свежо, естествено, че ще го хареса собстеничката.
На Шоши творението направо е разкошно.

Аз днес с такъв ентусиазъм правих една бутилка за у дома, мислех, че мъж ми ще хареса тази екзотична мадама, а той не я одобри - бутилката не била прозрачна и нямало да се вижда цвета на ракията, идеше ми да го  #2gunfire


# 200
  • Мнения: 128
nati_nat - бутилката си е много добра, а мъжа ти е будала му кажи от мое име - то по-добре да не се вижда ракията, та да не го хващаш колко е изпил  Grinning Laughing - шегувам се, надявам се няма да се разсърдиш Simple Smile
shoshkata купичката е много хубава - това дето си го посипала /казвай бързо какво е?/ така ми заприлича на нещо карамелено с орехи и ми потекоха лигите до като я разглеждах - да права си за фона - дюс фон бял или черен, ще го открой повече - ще взема да ви проведа един курс по фотография............кратък 1 седмица, примерно на морето  Joy newsm44 - няма да ни е хич зле!
Такива хубави предмети правите, а снимките са малко замазани - даже моя любим образ предположи, че нарочно за да не си личали евентуалните дефекти  Rolling Eyes Joy
mirage72 много готина кутия  Hug и супер свежарска и вазичката също - ама и ти си снимала срещу светлината  Laughing опитай да я снимаш така, че светлината да ти пада отзад - надявам се, да не ме вземете за някоя досадна тъпанарка дето се прави на отворена, но ме е яд, че като не са хубави снимките не могат да изпъкнат подобаващо творенията ви!
Та за чиниите дето питахте -снощи още една направих, ама не съм я снимала още - лепя си мотива/в моите случаи все принтирани/ след което намазвам цялата чиния с лепило декупажно или С200, слагам един слой салфетка обикновена бяла и с добре намокрена четка потупвам отгоре, за да се залепи за чинията, после като по изсъхне взимам една гъбичка и топя в цветовете които искам - последователно де и пак с потупване нанасям цветовете, като изсъхне, лепя по същия начин още един пласт салфетка, повтарям процедурата, накрая намазвам с латекс, като изсъхне за собствено успокоение я минавам с шкурка да се поизгладят гънките от опаката страна и лакирам - цялата процедура лично на мен ми отнема около два-два и половина часа/като суша със сешоар обаче много мощен/.Дали разбрахте от обърканите ми обяснения ?  Crazy Embarassed
Lalle ще снимаш ли рамките вече с огледала - много ми е интересно как ще стоят  Praynig
 Моля те!

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 10:36 от profil3

# 201
  • София
  • Мнения: 135
Ей Шоши тая купа всеки момент ще измърка ... страхотна е!!! Ей как ги правиш тези красоти на 2 на 3 ....
На Мираж огледалото си е точно свежо, това му е най-подходящото определение. И вазата е страхотна, Мирачже и изпълнението е перфектно, ама при тебе винаги е така!
Нати, хареса ми много твоята момина сълза, но сервиза с Бакхус ми допада повече. Пък на твоя мъж му кажи, че на ракията ще и види цвета като си я сипе в чашата.  Mr. Green Един мой познат сподели, че било по-добре да не вижда колко е останало в бутилката за да не се чуства гузен   Joy  Въпрос на гледни точки  hahaha
Профил, рибарската ти бутилка е страхотна, но сега ми взе акъла с вазата!!! И чинията е красива, но на мен вазата ми е фаворит!!!
Благодаря ви за похвалите момичета, давайте още красоти, да им се радваме  Hug
Профил записвам се за курса първа. Всички са ми свидетели, че аз имам най-голяма нужда.  hahaha И доказателства имам  Mr. Green

# 202
  • Мнения: 1 143
Профилче, толкова им се старах на снимките   Joy  обещавам, другите котета ще снимам на бял фон, но сега пък се отплеснах и лакирах и пак няма да стане като хората. И кажи на любимия ти образ, че няма дефекти  за криене  Joy

Ооолооо, захарчеHug   дОбре дОшла   Laughing   

Карамела с орехите е едно нещо дето не го знам какво е. Беше в едни керамични яйца и аз си го прибрах, че много ми хареса. Не е пясък, като го притисна с пръсти се пазмачква. Прилича ми на някаква слюда, ама много мека. Не знам дали има такава.

Нати,  кажи му на твойто мъж че е бунак, те все течностите искат да гледат  #Cussing out  Сериозно, много е хубава - и мацката, и фона. Браво!

Когато боговете мълчат, Миражка говори (работи)!     smile3501 smile3501 smile3501  Би ли казала как направи златното напукване, много съм впечатлена

Лаленце, и аз чакам огледалата!

Упс, пропуснах да поздравя Профилче за бутилката и чинията!   bouquet   Мед ми капна на душата!

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 12:11 от shoshkata

# 203
  • Мнения: 662
И сега и от мен една невероятно качествена снимка Mr. Green
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=216487&photo=78
Всички правите толкова невероятни неща,че просто нямам думи  bouquet  bouquet  bouquet
А за дисковете идеята я откраднах от тук Mr. Green и вече ги пратих на Лаленцето дано се продадат Praynig

# 204
  • Мнения: 128
gudzy Снимката не е особено качествена, но шишето си го бива  newsm10! А това с дисковете си е бляскава идея  Laughing
shoshkata ей такова нещо дето го описваш, продават в Слънчоглед - ама едно мижаво бурканче 7лв - забравих точно как се казваше - нещо от сорта на антични люспи дрън-дрън, та за това питах да не би да си се минала да си купиш  Joy
КОй питаше за гръцки мотиви миналата седмица?????

# 205
  • Мнения: 1 143
Ето и втората купа, че да си правят компания http://www.snimka.bg/album.php?album_id=217450&photo=62

(Профилче, с тъмния плат по ми харесва  Wink Според мен не винаги е по-добре едно нещо да изпъкне и да се открои самостоятелно. Ама това си е мое мнение. Или просто аз обичам шареното  Hug )

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 12:07 от shoshkata

# 206
  • София
  • Мнения: 2 298
За курсовете по фотография - подкрепям идеята, особено мястото на провеждане  Laughing

За златното напукване на бутилката - направен е "бежовия" фон (бяла акрилна боя + малко златна акрилна боя) и залепена отгоре салфетката. Мажа с мозаечно кракле стъпка 1, 2 пъти и после  стъпка 2 (купено от Мираж) и като изсъхне и се появят пукнатините (моите са почти ужасни, някъде много дребни, на други места по-едри  Mr. Green), отгоре с тази златна акрилна боя започвам да втривам много бързо - от боята сипвам по малко на едно парче от меко трико и трия с въртеливи движения на малък учатък, после на съседен участък и така докато покрия цялата бутилка. Това с бързото триене го видях ето тук:

http://www.impresia.bg/products.html?productid=23

Все се каня да Ви питам за тъмните предмети, например разкошното шише на Гудзи: понеже салфетката трябва да е върху светъл фон, значи ли това, че отдолу правите светъл фон и върху него салфетката и после слагате тъмен фон като очертавате внимателно с четка контурите на картинката от салфетката?

# 207
  • Мнения: 32
   Здравейте, момичета!
 Невероятни неща сте сътворили !!!  bouquet   bouquet  bouquet

Ето малко лятно настроение от мен ...

http://www.snimka.bg/album.php?album_id=248802&photo=23

# 208
  • Мнения: 128
Toskana разби ме с тая чиния - БРАВОС!
shoshkata на мен така пък ми харесва повече, а и си направила по-качествена снимка..............Слава Богу, че всички сме различни и имаме различни вкусове - иначе ебати скуката  Grinning newsm44 newsm68
Ох спирам да чета и да гледам поне до утре, че само се нахъсвам като ви гледам творенията  #Crazy

# 209
  • Мнения: 1 523
Не устоях на тази салфетка и спретнах подарък за сестра ми.

Общи условия

Активация на акаунт