На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 669
  • 852
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 2 388
Здравейте момичета. Simple Smile Записвам се да ви чета. Планирам почивка в края на лятото. Септември може би, защото лятото ми е "заето" с ходене по Черноморието.
Надявам се тук на информация от първа ръка. Simple Smile

# 121
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Момичета забелязахте ли цените на "Он травел"  колко са надути има хотели с 100е разлика в цената, направо не вярвам,( сигурно нещо съм объркала  newsm78 ).

Тsve_te много ми хареса "Виктория клуб" наистина ли е толкова евтино (за 4 октомври е 234е )? Храната как е?

# 122
  • Мнения: 1 243
2 поредни пъти почиваме там  Peaceстрахотно е!Наистина това е цената.Първият път когато отидохме очаквахме много обикновена и непретенциозна атмосфера.Но градината на хотела ме порази-палми,цветя,чистота.(абе май трябва да ми плащат за реклама на хотелчето Joy).Персоналът е изключително любезен и дружелюбен.Миналата година-септември управителят на ресторанта и бара и управителят на хотела  бяха българи-т.е.български турци.Тази година едното момче е напуснало и работи в Германия.Но всички знаеха ,че идваме и ни посрещнаха и изпратиха подобаващо.
Храната е много вкусна.Все пак зависи ти какво очакваш.На закуска имаше кифлички,5-6 вида сладко,зеленчуци,плодов,масло,топено сирене,салам,сирене и шакавал.Естествено напитки-кафе,чай,безалкохолно.На обяд и вечеря имаше разнообразие-гювеч,месо,дробчета,скара,риба,наденички и много салати и десерти.Предполагам ,че храната отстъпва на 5-звездните хотели,но ние сме доволни и гладни не сме останали.
Ако решите да почивате там ще ти дам телефона на българина там или е достатъчно да кажеш ,че ни познаваш /Ще ти прислугват и глезят през цялата почивка.А ако занесеш и обикновени вафли и една бутилка червено вино-...леле мале ще си кралица! Mr. Green
Ние мислим да почиваме отново там септември Peace
P.s. вВ момента се чака статут или както там се казва за четвърта звезда на хотела.Догодина ще се казва "Queen" и предполагам ,че и цената вече ще е по-висока.

# 123
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Еееееееее ти направо ме нави въобще няма да търся друг хотел.  Laughing Ние сме голяма компания и въобще не сме претенциозни, а и за тази цена не очаквам чуцеса.  Не една, 5 бутилки вино ще им занеса  Mr. Green 
Ти пътува с алфа тур нали?  Те в края на лятото имат полети от Варна  така че ни устроива защото сме от Бургас.

Много ти благодаря за инфото ще го покажа и на другите от компанията  и дано го харесат.

# 124
  • Мнения: 1 243
 PeaceНяма за какво Peace
Пиши на коя дата ще пътувате,може и да се засечем.Ние ще летим или на 18 септември с 10-дневен пакет или в каря на месеца.By the way от кога започват полетите от Варна.Аз уж следя в сайта на Алфа тур ама нещо не довиждам.сега изнамерих и снимките от миналата година,че тази не сме снимали много ,много хотела-заповядай-
http://images23.snimka.bg/004977967.jpg
http://images25.snimka.bg/005513738.jpg

# 125
  • Край морето
  • Мнения: 139
Тsve_te,

Благодаря. Резервира съм 4*. От Алфа тур ми казаха, че до миналата година е бил с 5*. Чудех, защо ли тази година му е паднала категорията newsm78
newsm78 Замислих се,ама съм почти сигурна,че и миналото лято хотелът си беше 4 звезди.Поне септември ,когато бях там-със сигурност видях 4 звезди.Може в началото на сезона да е бил с 5,макар че ни ме се вярва.Но това не е от голямо значение.Хотелът е наистина прекрасен и се намира в самото градче,което означва ,че няма да ви е скучно,няма да сте затворени в комплекс и ще си се разхождате и разглеждате на воля!Вие кога ще летите newsm78ако е септември може и да се  засечем там Mr. Green

на 14.09 летим. Дано да съм направила правилният избор. За пръв ще водя малкия в Турция. Винаги като съм ходила там досега е било с приятели и гонихме нощният живот.  Гледам че ти планираш да си от 18.09. Ако е така ще се засечем за 2 дни.

# 126
  • в джунглата
  • Мнения: 916
Тsve_te
мисля че започват от септември но незнам точно кога, ние най-вероятно ще сме в края на септември или началото на октомври.

# 127
  • Мнения: 4 406
Въпреки, че въпросът ми не е много за all inclusive, искам да ви попитам - трябва ли да имам адресна регистрация в паспорта за почивка в Турция ? От агенцията нищо не ни казаха.
Аз нямам и трябва ли да си направя? (български гражданин съм и от тук е издаден паспорта и тук живея)
И приятен ден

# 128
  • София
  • Мнения: 2 521
Въпреки, че въпросът ми не е много за all inclusive, искам да ви попитам - трябва ли да имам адресна регистрация в паспорта за почивка в Турция ? От агенцията нищо не ни казаха.
Аз нямам и трябва ли да си направя? (български гражданин съм и от тук е издаден паспорта и тук живея)
И приятен ден

Паспорт ти трябва за да отидеш в Турция, т.к. тя не е страна член на ЕС.
В паспортите не се полагат адресни регистрации.
Адреса ти е на личната карта.
Обаче искат да имаш поне 6 месечна валидност на паспорта за влизане в Турция.

# 129
  • Мнения: 539
а някой знае ли защо няма чартъри от варна юли месец,или от Бургас въобще ли няма полети?То юли месец ходи ли се там,четох че е много топло,или е като тук?
А някой пътувал ли е с кола до Кушадасъ?МНого ли е като часове?

# 130
  • Варна
  • Мнения: 428
Denito: Най-ранния чартър от Варна е на 31.08. (или поне от тези, които аз намерих). Предполагам,че и заради летния сезон тук така ги правят..

# 131
  • София
  • Мнения: 6 559
абе не е точно така и не ти дават отстъпката, която безумно са рекламирали с големи букви на заглавната си страница...
аз мога да кажа точно обратното  Rolling Eyes

# 132
  • Мнения: 2 575
абе не е точно така и не ти дават отстъпката, която безумно са рекламирали с големи букви на заглавната си страница...
аз мога да кажа точно обратното  Rolling Eyes

Е, сигурно в 10% от случаите все пак го правят Mr. Green
Както и да е - аз толкова съм се отвратила от тях, че не искам и да ги чуя. Naughty

# 133
  • Шумен
  • Мнения: 403
септември месец или края на август и ние мислим да почиваме в Мармарис,Ичмелер.Но само ме безпокои времето - дали ще е хубаво, водата няма ли да е студена.  newsm78 Ние миналият юни бяхме там и беше адска жега... та си мисли сега пък,септември месец да не е хладно. newsm78

# 134
  • Мнения: 2 700
Ние миналата година пристигнахме на 31 август и в 9,30 сутринта термометър на улицата показваше 34 градуса и нещо.  #Crazy На другия ден, т.е. първи септември времето сякаш се обърна и стана хубаво българско августовско време с нормални температури. Така, че споко Peace и водата беше супер.

Общи условия

Активация на акаунт