На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 673
  • 852
  •   1
Отговори
# 135
  • Пловдив
  • Мнения: 274
PeaceНяма за какво Peace
Пиши на коя дата ще пътувате,може и да се засечем.Ние ще летим или на 18 септември с 10-дневен пакет или в каря на месеца.By the way от кога започват полетите от Варна.Аз уж следя в сайта на Алфа тур ама нещо не довиждам.сега изнамерих и снимките от миналата година,че тази не сме снимали много ,много хотела-заповядай-
http://images23.snimka.bg/004977967.jpg
http://images25.snimka.bg/005513738.jpg

tsve_te бих искала да те попитам след такава масивна реклама от твоя страна на този хотел, имаш ли впечатления от плажа. Аз искам да заведа сина си (на 5г) там, но ние основно ходиме на плаж, а не басейн. Има ли някакви развлечения за деца. И въобще по твое мнение става ли за релаксираща почивка или по-скоро е за купони в Кемер.
Ще ти бъда много благодарна за отговор.

# 136
  • Шумен
  • Мнения: 403
щом е така, септември е хубаво времето, живот и здраве началото на септември мислим да отидем. Но ще пътуваме с автобус, искаше ни се да има едно междинно спане, да бъде без хощен преход.Но намерих в нета само една такава оферта, но тя пък е пълна с обиколки на забележителности..което не ни устройва.Ние искаме като се потегли оттука, да се преспи някъде в Турция и сутринта да се потегли директно за Мармарис. Чували ли сте за такова нещо  Crazy . дали ще намеря такава оферта ?

Последна редакция: пн, 23 юни 2008, 15:34 от vilism

# 137
  • Мнения: 1 243
Джейнеър ,май наистина с епувлякох с хвалбите на хотела Embarassed,ама пусти емоции,какво да се први!А относно плажа-става.Единственото кофти е ,че е с малки камъчета.Аз съм от Варна и тук плажовете ни са със ситен пясък.Детето си прави замъци и кофички,копае дупчици,докато в Кемер няма как да стане.Но за сметка на това пък водата е кристално чиста.Няма и помен от нашата мръсотия и помия.За развлечния -видях,че има водни колела,но като цяло за дца май е по-подходящо край басейна.В повечето хотели има водни пързалки и аниматори,детски дискотеки и т.н.
А вида на почивката всеки сам си я определя,просто трябва да подбереш подходящия хотел.В Кемер става и за почивка с дете и без дете,и с мъж и с приятелки Peace.

# 138
  • Мнения: 399
Здравейте в Събота се върнахме от Кристал Адмирал в Сиде.
Хотела и всичко останало беше супер и останахме много доволни, но ако не бяха скапаните руснаци щеше да бъде перфектно.
Ужасно са нахални и имах един доста бурен скандал с една рускиня, която твърдеше че мойта кърпа била нейна. Така и не успях да се разбера с нея   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 139
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Здравейте в Събота се върнахме от Кристал Адмирал в Сиде.
Хотела и всичко останало беше супер и останахме много доволни, но ако не бяха скапаните руснаци щеше да бъде перфектно.
Ужасно са нахални и имах един доста бурен скандал с една рускиня, която твърдеше че мойта кърпа била нейна. Така и не успях да се разбера с нея   #2gunfire #2gunfire #2gunfire

stela,
много се радвам че си прекарала отлично  Peace
Разкажи моля те малко повече за хотела  Simple Smile

# 140
  • Мнения: 11 747
Момичета, Алфатур имат чартър за Анталия от Варна от 21 септември. Четох, че питате, та да кажа, че видях ей сега.

# 141
  • Мнения: 1 243
Stela,опиши .моля те,градчето.Някои го оприличават с нашия Несебър newsm78 има ли нещо вярно?Хотелите как са разположени -в самото градче или извън него?Има ли клубове,ресторанчета и дискотеки или е тип семеен курорт?Ще е супер ако пуснеш и снимки!Предварително ти благодаря  bouquet

# 142
  • Мнения: 2
ЗДРАВЕЙТЕ НА ВСИЧКИ,
ПОЖЕЛАВАМ НА ВСИЧКИ КОИТО СА РЕШИЛИ ДА ПОЧИВАТ В ТУРЦИЯ ВЕСЕЛО ПРЕКАРВАНЕ,ЗАЩОТО НАИСТИНА СИ СТРУВА.МИНАЛАТА ГОДИНА БЯХ В КУША ДАСЪ НА КОЩУР КЛУБ И ВЯРВЯЙТЕ НЕ НИ СЕ ПРИБИРАШЕ.ВСИЧКО БЕШЕ ПЕРФЕКТНО БАЗА,ХРАНА,АНИМАЦИЯ,ПЛАЖ,БАСЕЙНИ,ОБСЛУЖВАНЕ И Т.Н.НО ЗА ЖАЛОСТ В МОМЕНТА ИМА СТОП ОТ САМИЯ ХОТЕЛ ДО КРАЯ НА СЕПТЕМВРИ И ЗАТОВА СИ РЕЗЕРВИРАХМЕ ЗА АЛАНИЯ В LONG BEACH RESORT С ГОЛЕМИ ПРЕПОРЪКИ.НА САЙТА НА ХОТЕЛА ИЗГЛЕЖДА СТРАХОТНО ,НО МОЛЯ АКО НЯКОЙ Е БИЛ ТАМ ДА РАЗКАЖЕ МАЛКО ПО-ПОДРОБНО,ЗА КОЕТО ЩЕ СЪМ БЛАГОДАРНА.А НА ВСИЧКИ ЗАМИНАВАЩИ ПОЖЕЛАВАМ НАЙ-СТРАХОТНОТО ИМ ЛЯТО. Grinning Grinning Grinning

# 143
  • Мнения: 196
tsve_te, а плажът към Виктория обществен ли е, или е само за гостите на хотела?

# 144
  • Мнения: 1 243
Уж е обществен,но има предимно гости на хотела и на още един (забравих му името).Хубавото там е ,че няма местни,които да се моткат по плажа,както е в Бг.Хората там работят,не си губят времето Laughing.Има автобусчета от хотела до плажа -2 сутрин и 2 следобед (безплатни),но ние и 2-те години ходихме пеша-не повече от 400 м.е ,а и се минава през много красив парк със шадравани и езерце.Има и рибки и пауни.така ,че за нас беше удоволствие да вървим до плажа .Чадър с 4 шезлонга и 4 шалтета ни струваше 8 $.Може и да с епазарите и ако си предплатите за няколко дни и по-евтино ще ви излезе.А ,тук на Златните е не по-малко от 30 лв #2gunfireЕ ,как да почивам в БГ Mr. Green

# 145
  • Мнения: 529
Три дни гледам 10днивните оферти и стигнах да извода,че тези,които предлагат от 20юли, продават от Тез тур. Но ме притесняват полетите,много рано сутрин, а ще сме с детето  Thinking
Някой пътувал ли е по това време и как е настаняването, т.е. дали се чака до 14ч. за стаите, и после връщането пак е нощно време, а като трябва да освободим стаята в 12ч.  newsm78 какво ще правя с детето до 24ч.....  Tired

# 146
  • София
  • Мнения: 750
Здравейте, върнахме се от Кущур в неделя.
6 нощувки ми дойдоха точно - нито малко, нито в повече. Трудно се издържа на режим - спане - ядене - спане. Но пък си починахме страхотно. Нямам оплаквания и забележки.  Стаята ни беше с повече от прекрасно изложение - входа й беше на 5 крачки от малкия басейн, а балкона към страхотна тиха поляна, на обед оставяхме децата да спят, а ние се излежавахме на басейна.
Храната беше в изобилие, макар, че повтаряха ястията, на едно хранене имаше поне 3 вида месо, 5 вида гарнитура, спагети, 10 вида салати, 2/3 вида плодове и 5/6 десерта, а вечер  - и скара, бях разочарована, че цяла седмица не предложиха баклава, но последната вечер беше Турска вечер и се преядох порядъчно.
Чистотата в стаята беше на ниво, иначе имам леки забележки към общите тоалетни из комплекса, но пък избягвах да ги ползвам.
Всяка вечер имаше детска дискотека, на която занимаваха малките. След това следваха обикновено тъпи скечове и игри. На мен лично не ми хареса, но аз и не съм очаквала аниматори да ме забавляват, предпочитах да разпускам с мента някъде из комплекса.
Довечера ще кача и снимки.

Вече ми се ходи пак.................

# 147
  • Мнения: 377
Здравейте, върнахме се от Кущур в неделя.
6 нощувки ми дойдоха точно - Довечера ще кача и снимки.

Вече ми се ходи пак.................

Zmeica, чакам с нетърпение снимките.
А имаше ли руснаци и как стои въпроса с шезлонгите? Като чета другите момичета си мисля, че ще ми е адски неприятно ако има случки с поставени хавлии и запазени шезлонги от вечерта, но това да ни е проблема. Настроили сме се точно за такава почивка каквато описваш спане - ядене - спане. Сигурна съм, че ще ни хареса, но тръпката и вълнението преди тръгване е "страшно" нещо.
Възползвахте ли се от някоя екскурзия / турска вечер, Ефес или аква парк/

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 10:47 от petjia

# 148
  • София
  • Мнения: 750
Здравейте, върнахме се от Кущур в неделя.
6 нощувки ми дойдоха точно - Довечера ще кача и снимки.

Вече ми се ходи пак.................

Zmeica, чакам с нетърпение снимките.
А имаше ли руснаци и как стои въпроса с шезлонгите?.
Възползвахте ли се от някоя екскурзия / турска вечер, Ефес или аква парк/

Руснаци имаше, но повече бяха румънците, англичани....
Относно шезлонгите - ами ние сутрин ставахме към 8,30/9,00, преди да тръгнем на закуска си оставях хавлията ....шезлонги има колкото искаш, почти по всяко време има някъде свободен, като не ти харесва мястото, хващаш си го и го местиш, не е имало никакъв проблем относно това и не е нужно да се притесняваш.
На екскурзия не съм ходила, хем жега, а и с две деца - предпочетох да си стоя в басейна, а и не ме влекат никакви забележителности....

единственото, за което се бях ядосала е, че след като пристигнахме в хотела към 8,30 попълнихме разни бланки и ни казаха - стаи - чак в 14 часа, оставяйте тука багажа.....дори и гривни не дадоха, детето реве - гладен съъъъм,  жаден съм...направо умрях. Останалите от групата се разпръснаха кротко, но мъжът ми се занаити и се разправя до края с рецепционистите, викна водача ни от посрещащата агенция, и след като той дойде - дадоха един сноп с гривни за цялата група. След закуска, най-нахално си разрових багажа, извадих бански и чехли и се преоблякох в съблекалните на басейна, иначе нямаше да издържим с плътните си дрехи до 2 часа.
Подобно беше и напускането. Освобождаваш стаите в 12 и до 21 часа си на вън, този път не се опитаха дори да продумат и дума за сваляне на гривните и ползвахме пълноценно комплекса.
АААа ходихме и на турска вечеря в А ла карт ресторанта, резервира се един ден предварително, избираш меню, плащаш 5 лири на човек. Не останах очарована, при все че съм фен на кухнята им, дори се разочаровах. Другия вариант на този ресторант беше рибна вечер, ама аз не ям риба и пропуснах.
могат да се обменят пари на рецепциата, курса е много приличен - 1 евро - 1,75 лири, мъж ми сметна, че дори така лирата излизала по-евтоно от БГ. Не знам дали е така, не съм си правила труда да смятам, но пък и почти не сме харчили пари. Разни бонбони за децата купувахме, и май цигари, а да споделя и друго, фрий шопа в софия работеше през ноща, но нямаше свястни цигари  на прилични цени, дори мога да кажа,че въобще нямаше за пътуващите извън EU.
Като кача снимки, ще дам линк.

Последна редакция: вт, 24 юни 2008, 12:34 от Zmeica

# 149
  • Мнения: 377
Zmeica, златна си. Благодаря ти за изчерпателния отговор. Разсея и най-малките ми притеснения.  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт