На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 672
  • 852
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 886
запис да прочета всичко. Embarassed

# 286
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Nusha  Peace
благодаря за разказа  Hug
чакаме снимки  Mr. Green

# 287
  • Мнения: 375
Аз съм в Анталия, Белек- Корнелия де лукс/Cornelia delux. 5  звезди.
Това е може би най хубавото море на което съм била. За деца е супер, храната е превъзходна, Белек е доста скъп град и не си струва да се ходи.Руснаците вдигат цените.В хотела сме единствените българи. Ще дойдем и през септември. За 7 дни плащаме 3000 евро.
Няма такова място другаде. Просто се размазваш от кеф!

# 288
  • Габрово
  • Мнения: 336
Ето ги и снимките http://www.snimka.bg/album.php?album_id=263234

Забравих да кажа, че има комари  Twisted Evil - любимците им да се въоръжат със защитни средства.
Препоръчвам да си вземете крем със защитен фактор 5-10 единици над това, което ползвате тук. И ако случайно като мен направите на щерките си прическа на път( две плитки или нещо такова) и не сложите шапка - намажете ги и по главите  Crazy .
В ресторанта има столчета за мъниците.
Всеки ден в 10 ч. има автобусче, което отива към Сиде и Мангават и се връща в 15.30 ч.

# 289
  • Мнения: 14 489
като стана дума за комари вчера четох, че били маларийни, което ми се струва доста опасно. мислех, че в тези големи комплекси пръскат против подобни гадини newsm78

# 290
  • Sofia
  • Мнения: 503
И аз съм учудена, че има комари.Миналата година бяхме в Кущур клуб-Кушадасъ и едно насекомо не съм видяла Naughty

# 291
  • Мнения: 3 695
И аз съм учудена, че има комари.Миналата година бяхме в Кущур клуб-Кушадасъ и едно насекомо не съм видяла Naughty
има много комари в Анталия

# 292
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Нуша, изглдах албума ти с удоволствие-чудесно място е!Гледах и видински снимки-много ми стана приятно Mr. Greenкрасотата не може да се замени с думи

# 293
  • Мнения: 2 575
И аз съм учудена, че има комари.Миналата година бяхме в Кущур клуб-Кушадасъ и едно насекомо не съм видяла Naughty
има много комари в Анталия

Интересно - приятели си дойдоха от Белек преди седмица и СПЕЦИАЛНО питах за комари ( в Гърция ни изядоха) - -отговориха, че няма НИЩО, не само комари, а изобщо никакви насекоми, дори вечер на светната лампа на балкона. newsm78

# 294
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз един комар не съм видяла в Турция през всичките тези години.
Наистина се учудвам.

# 295
  • Sofia
  • Мнения: 503
Ами, явно в някой хотели не си правят труда да пръскат против насекоми.

# 296
  • Мнения: 4 406
Като ходих в Турция, тука писах имах големи притеснения какви пари да нося и колко.
Основно в Кушадасъ се пазаруваше с турски лири, може и в евро и долари, ама си имат различни курсове в магазините.
Аз теглих 50 лири от банкомат с обикновена карта маесто, съответно за тях ми удържа 50.65 лв. и 4.76 лв. такса транзакция

# 297
  • Мнения: 3 695
всички които почивахме в Алания ни изядоха комарите

# 298
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Nusha, мн благодаря и на теб за снимките  bouquet
Само се стреснах, като прочетох за комарите, те мен и малката си ни "обичат" Crazy Wink. Не ми се мисли.
Хубав е хотела, а стаите?

# 299
  • Габрово
  • Мнения: 336
bubica, мен ме нахапаха само през двете вечери, в които гледахме целите представления в амфитеатъра. Иначе по терасите на ресторанта, бара и стаята не са ме хапали. Не е толкова страшно, Аутана ще свърши работа  Peace .
Стаите са добри, същите като на снимките на сайта на хотела, затова не съм снимала.
Забравих да кажа, че нямат микрофон за разговор през скайп  Close. Ако искате да си говорите, може да си носите.

Общи условия

Активация на акаунт