На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 700
  • 852
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 2 214
Момичета избрах си хотел, бихте ли ми помогнали да ме насочите кой туроператор ги придлага.
Хотела е CLUB ASTERIA BELEK.

# 301
  • Мнения: 1 710
Момичета избрах си хотел, бихте ли ми помогнали да ме насочите кой туроператор ги придлага.
Хотела е CLUB ASTERIA BELEK.

Аз почивах миналата година в него и пътувах с Тез тур, а пакета купих от Бутик травел.
Хотелът е прекрасен оценяван откъм територия, зеленина, местоположение, цена, но си има и недостатъци. Може би си наясно с тях, ако не - питай. Аз предварително знаех и плюсовете и минусите му и бях много доволна от почивката си.

# 302
  • Мнения: 1 710
winter, сега като се замислих, се сетих, че май точно на теб ти го хвалех хотела. До колкото си спомням и недостатъците споменах. Сигурна съм, че зеленината ще те очарова, а вероятно си забелязала и че рейтингът на хотела в руските форуми е доста висок.

# 303
  • Мнения: 2 214
Да мила помня, и рейтинга наистина е висок.
Иска ми се още някой да даде интифа.

# 304
  • Мнения: 529
Момичета питах на миналата стр.,но не ми казахте и аз пак се повтарям - носите ли кофички и лопатки? Да не стане проблем на летището с тях  newsm78

# 305
  • Мнения: 377
Момичета питах на миналата стр.,но не ми казахте и аз пак се повтарям - носите ли кофички и лопатки? Да не стане проблем на летището с тях  newsm78

Носихме и няма проблем. Една не много голяма кофичка с няколко джунджурийки към нея, надуваема жилетка и надуваема възглавничка.

# 306
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Носихме и кофички, и лопатки, и надуваеми плажни играчки, но не сме ги носили в ръчния багаж, а в куфарите бяха.
Какъв проблем очакваш да има на летището с тях? Нали няма да ги сложите в ръчния багаж?

# 307
  • Мнения: 7 605
Пък и дори в ръ4ния, какъв проблем могат да съzдават? Нали няма да искаШ да отвли4аШ самолета с една лопатка  Laughing

Ние пък се спряхме на един хотел, най после  Whistling  Иzбрахме Lara Resort & Spa на веригата Барут, в Лара до Анталия.
Впе4атления?
Бях иzбрала и Kumköy Beach Resort оба4е един голям немски туроператор си прекрати договора с тях насред сеzона и станах малко скепти4на  Confused

# 308
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
И защо е прекратил договора? Или не е ясно.

# 309
  • Мнения: 7 605
И защо е прекратил договора? Или не е ясно.


Не е ясно, сеЩаШ се колко открито го каzват  Whistling Но в каталога йм го има, оба4е в сайта йм пиШе 4е в момента не могат да се правят реzервации zа него..... В холидей4ек 4ета 4е някои туристи не си полу4или реzервираните стаи, не zнам дали има връzка. Ина4е отzивите са топ.

# 310
  • Мнения: 927
Ние се върнахме от нашата почивка и сме безкрайно доволни  Grinning. Нямам никакви оплаквания нито от организацията по пътуването с Тез тур, нито от обслужване и условия в хотела! Беше прекрасно наистина! А и аз и мъжа ми сме пътували доста по света и имаме база за сравнение.
И времето в Бодрум беше много хубаво. Горещината не се усещаше заради ниската влажност на въздуха и морският бриз   grinning039 .
Въпреки лекото ми притеснение за нощните полети, синът ни геройски ги понесе почти без никакъв проблем.
Снимки ще пусна по-късно, защото не съм ги качила в нета все още  Simple Smile

# 311
  • Мнения: 294
Ние мислим като вариант Бодрум, септември месец. Но ще видим - свободно време и пари.

# 312
  • Sofia
  • Мнения: 503
Ние мислим като вариант Бодрум, септември месец. Но ще видим - свободно време и пари.
Имай предвид, че местата свършват много рано, преди няколко дни резервирах за септември в Кушадасъ и в някой агенции в, които се обаждах вече нямаше свободни места.Предполагам, че и за Бодрум е същото.

# 313
  • София
  • Мнения: 2 658
ние последно решихме да отидем в Анталия Лара или в Кервансарай Кунду или Роял Уингс, естествено изборът ни е повлиян от вашите положителни оценки, за което много ви благодаря. Искаме да отидем края на септември, началото на октомври. Проблемът е, че от Тез тур ми предлагат много неудобни часове на полетите- много рано сутрин и много късно вечер на връщане. С това малко дете е абсурд да се решим на тези часове. Можете ли да ми препоръчате друга добра туристическа агенция, която да предлага полети в други часове?

# 314
  • Мнения: 3 695
аз съм доволна от Аква тур - полетите са през деня  Peace

Общи условия

Активация на акаунт