На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 688
  • 852
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 2 575
Можете ли да ми препоръчате друга добра туристическа агенция, която да предлага полети в други часове?

Astral Holidays - само дневни полети - отиване около 14:00 - 15:00 и връщане към 17:00 - 18:00

# 316
  • София
  • Мнения: 2 658
ru, asinka, супер сте, много ви благодаря за бързите отговори   bouquet   bouquet   bouquet

# 317
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Здравейте момичета!
Тази година за пръв път ще ходим на море в Турция - Мармарис (дано не се обърка нещо де). От няколко дни контактувам с агенции и ми казаха, че от сега за 13 и 14 септември вече нямат места в чартърите за Мармарис?!
В хотелите имало места, но в самолетите не, странна работа  newsm78 В крайна сметка пуснаха допълнителни полети, но като гледам пакетите са на доста по-високи цени.
Единствено Он Травъл ни потвърдиха, че имат места на старата цена и доколкото разбирам, те ползват и различен превозвач - Pegasus Airlines. Капарирахме при тях, но като чета мнения за агенцията все повече се притеснявам дали всичко ще е наред  Shocked
Има ли някоя сред вас, която да има лош опит с тях?

# 318
  • В една Дупка.
  • Мнения: 629
Миналата година наши приятели заради " има места в хотеля, но няма на чартъра" за един час разлика в резервацията, почиваха отделно от нашата група. Това си е съвсем нормално.
 Случва се.  А пакетите са по- скъпи, защото полетите няма да са нощни.

# 319
  • Дъблин
  • Мнения: 331
Миналата година наши приятели заради " има места в хотеля, но няма на чартъра" за един час разлика в резервацията, почиваха отделно от нашата група. Това си е съвсем нормално.
 Случва се.  А пакетите са по- скъпи, защото полетите няма да са нощни.
bubica, благодаря за информацията. За съжаление полетите пак са си нощни. И още по-лошо - самолетът излита от София, за да кацне във Варна, после оттам излита за Бодрум... Ноо няма как, който се бави, така е.
При Pegasus полетът е директен, но пък каца на 50 км от Бодрум...няма пълно щастие  Wink

# 320
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Аз не съм очарована от Аква тур. За мен не са коректна тур. агенция!

Точно заради дневните полети ги избрахме като агенция, изрично бях казала няколко пъти колко много държа на дневния полет, а в последния момент ни смениха полета с вечерен (от Анталия беше в 23,10 вечерта и със закъснението от близо 30 минути си правите извода в колко кацнахме в София). Ние бяхме единствените в този нощен полет от цялата група на Аква тур.

А иначе искам да ти кажа, че хотел Роял Уингс и хотел Stone Palace (в който бяхме ние и от който сме много доволни) са с един собственик. Много добър мениджмънт! Simple Smile

# 321
  • Мнения: 182
Ние се върнахме от нашата почивка и сме безкрайно доволни  Grinning. Нямам никакви оплаквания нито от организацията по пътуването с Тез тур, нито от обслужване и условия в хотела! Беше прекрасно наистина! А и аз и мъжа ми сме пътували доста по света и имаме база за сравнение.
И времето в Бодрум беше много хубаво. Горещината не се усещаше заради ниската влажност на въздуха и морският бриз   grinning039 .
Въпреки лекото ми притеснение за нощните полети, синът ни геройски ги понесе почти без никакъв проблем.
Снимки ще пусна по-късно, защото не съм ги качила в нета все още  Simple Smile
Иман,би ли споделила малко повече за Бодрум-къде бяхте отседнали,какво има из комплекса интересно ,кое не ви хареса?Повечето впечатления са от Анталия,затова мисля че и на други ще им е интересно за Бодрум.

# 322
  • Мнения: 1 417
Аз се чудя между IC Santai http://www.ichotels.com.tr/santai/eng/index.html и някакъв  Long beach Resort&Spa http://www.hotellongbeachresort.com/ ни препоръчаха, като нов от мин.год и много добър за деца. Някой дали е хотил тази год. там? За Сантай отзивите са добри, спомням си че и една мама мин. год. много го беше похвалила, но знам ли тая как ще е?

# 323
  • Мнения: 3 695
от групата ни имаше хора отседнали в Long beach Resort&Spa и се оплакаха от много комари - до хотела има рекичка

# 324
  • Мнения: 294
Ние мислим като вариант Бодрум, септември месец. Но ще видим - свободно време и пари.
Имай предвид, че местата свършват много рано, преди няколко дни резервирах за септември в Кушадасъ и в някой агенции в, които се обаждах вече нямаше свободни места.Предполагам, че и за Бодрум е същото.

И ние така чухме, само дето този месец изгърмяхме с отпуска за море на Варна.
По принцип знам, че трябва от сега да се резервират места, защото след това няма да има никъде. Седя и чакам мъжа ми да каже, кога има шанс да го пуснат в отпуска, че при него е по-сложно..Така докато си чакаме може и да изпуснем всички по-удобни за нас оферти! Rolling Eyes

# 325
  • Мнения: 927
Чарлиз, ние бяхме в " Green Beach Hotel" 5*. Аз нямах кой знае какви очаквания като заминахме, но наистина останах очарована  Grinning Храната беше многообразна и вкусна. Тарик, въпреки че е злояд, там си хапваше много добре  Laughing. Анимацията за възрастни и деца също беше на ниво.
Никакви комари не сме видели ( по-точно усетили  Laughing). Единствено минус би била платформата до морето вместо плаж, за любителите на пясъка, но на мен това не ми беше проблем. За децата имаше също много забавления - мини клуб, басейни, водни пързалки, диско.. Столчета за хранене в основния ресторант има предостатъчно.
От нашата група имаше 1 двойка в Бая хотел - те бяха много доволни и 1 двойка в Клуб Воаяж - те се оплакаха от разстоянията, които трябва да извървяват за да стигнат до басейна, морето и ресторанта. А и на мен този комплекс нещо не ми хареса  Rolling Eyes
Бодрум е хубав спокоен град. Аз съм се наситила от гледката на високи сгради в Дубай и атмосферата на Бодрум много ми се понрави. Пък и си начесах крастата за пазаруване и пазарене с продавачите   Laughing
Доста хора от почиващите, посетили и другите турски курорти , казаха че в Бодрум е най-хубаво и се водил най- тузарския курорт.

Ето и малко снимки http://s154.photobucket.com/albums/s268/vessykhaled/bodrum/?acti … rent=9dcf3b59.pbw

# 326
  • Мнения: 3 695
*Iman* много е красиво   bouquet

# 327
  • Мнения: 14 490
Чарлиз, ние бяхме в " Green Beach Hotel" 5*.

с коя агенция бяхте, че откривам този хотел, но в мармарис, не в бодрум Embarassed

# 328
  • Мнения: 927
С Тез Тур. Точното име е " Green Beach Resort"  Embarassed

# 329
  • Мнения: 14 490
да, намерих го, благодаря ти  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт