На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 665
  • 852
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 1 183
tsve_te , наистина си рекордьорка 4 пъти за една година.
Много ви се кефя с какво желание и възхищение говирета за Турция, точно от това имах нужда.
Ние сме в хотел Ананас 4*,  и често казано след всички противоречиви отзиви за фирми и за самия курорт направо бях започнала да се плаша
За дрехите, които ще ми трябват и аз искам питам.
Ние сме от 04.10 и просто незнам какво ще ми трябва, ако някой може да помогне с опит моля  Grinning

# 616
  • София
  • Мнения: 941
Ванче, ето и снимки...Дано се отвори албума само.Значи,на първата снимка е снимано от терасата на хотела ни.По-натам има сниман и хотела отвън, сниман от улицата. Mr. Green Има много снимки от Родос и Острова на Клеопатра, но понеже са адски много и нямам възможност да ги надпиша всички от кои места са Confused Има снимки от игрите,които организират аниматорите от хотела.Голям смях беше Laughing Сами ще видите какви физиономии прави моя приятел,като трябваше да си предават картите с уста с негъра Laughing Съжалявам само,че няма снимки от кючеците предната вечер. Имам клипче от тях засега.ОПределено мога да кажа,че турците са ненадминати в това да правят купон и шоу.Това най-много ми липсва от всичко там.Аз получих преса на корема от смях там по цял ден Laughing Имам и още снимки, но са вкъщи на компа, ще ги кача тези дни.Има снимки от аеробиката във водата..Ако може да се нарече така изобщо..Аниматора ни правеше на маймуни по-скоро и забавлявахме хората отстрани Laughing Laughing
 Ето и линка,е се поувлякох май пак Laughing Да не взема да забравя да изпратя албума от толкова приказки Laughing
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=284449
 ПАРОЛА: 123456
Ще го актуализирам с още снимки тия дни Peace Съжалявам за дългите постове, но съм адски превъзбудена и ми се иска всички впечатления да изразя от тази невероятна почивка.Никога няма да забравя тази почивка и Мармарис.Наистина! Sad
Ето и един линк за хотела.Има снимки, а и видео може да видиш за хотела:
http://www.thomson.co.uk/destinations/europe/turkey/turkey-dalam … nergis-beach.html

Последна редакция: пт, 12 сеп 2008, 11:05 от iana1980

# 617
  • Мнения: 1 243
silvyy за дрехите-си приготви летни.Вземи си една връхна дреха-сако, пуловер или анорак и едни дълги дънки.Всичко останало според мен трябва да е лятно.Миналата година се бях запасила с панталони, анцунзи.... ,а всъщност използвах само едно тънко пуловерче да се наметна като се разхождахме късно вечер.Вярно, че в Анталия е малко по-топло , но и в Мармарис ,октомври, лятото продължава Mr. Green

# 618
  • Мнения: 3 050
яна ние ще пътуваме на трети октомври и като те чета се вълнувам и аз-радвам се че има хора които така се впечатляват и радват на тези хубави почивки  Heart Eyes  Hug много хубави снимки, личи си че сте били много щастливи!

# 619
  • София
  • Мнения: 1 155
знаете ли Тез Тур дали каква фирма са? Аз си мислех, че турска, едни приятели последно ми казват, че са руска?  newsm78

# 620
  • София
  • Мнения: 4 294
знаете ли Тез Тур дали каква фирма са? Аз си мислех, че турска, едни приятели последно ми казват, че са руска?  newsm78

руснаци

# 621
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Моля ви ми кажете колко кг багаж са позволени за 2 бр възрастни + 2 деца под 6г

# 622
  • София
  • Мнения: 941
яна ние ще пътуваме на трети октомври и като те чета се вълнувам и аз-радвам се че има хора които така се впечатляват и радват на тези хубави почивки  Heart Eyes  Hug много хубави снимки, личи си че сте били много щастливи!

iguanka, благодаря ти. Hug Наистина беше незабравима почивка, но...свърши.Аз мислех на 10.10. да ходя пак, но май няма да стане Sad Пожелавам ти и на теб незабравими моменти, голям купон и да се насладиш на всеки миг от почивката си в това страхотно място, защото на мен теэи 7 дни ми се сториха като един миг, толкова бърэо мина. После ще разказваш.. HugВесело изкарване мила!

# 623
  • София
  • Мнения: 1 155
знаете ли Тез Тур дали каква фирма са? Аз си мислех, че турска, едни приятели последно ми казват, че са руска?  newsm78
руснаци
сега ми казаха, че собствениците са руснак и турчин  newsm78

Моля ви ми кажете колко кг багаж са позволени за 2 бр възрастни + 2 деца под 6г
на човек да не надвишава повече от 20 кг (значи за вас не повече от 80 кг  newsm78)... но 1 куфар не трябва да е повече от 25 кг ... е, може и повече да е, но се заплаща свръхбагаж ... поправете ме, ако греша  Thinking
Ето и информация за ръчния багаж: http://www.sofia-airport.bg/pages/content.aspx?lm01=101&lm02=81

# 624
  • София
  • Мнения: 1 155
а някой ползвал ли е паркинга на летище София за по-дълго време? Мислим да си оставим там колата. Дали е сигурен паркинга?

# 625
  • Мнения: 177
galita, мъжа ми е ползвал паркинга на летището многократно и до сега проблеми не е имал. Peace

# 626
  • София
  • Мнения: 107
На 27.09.пътуваме за Бодрум-club Ersan- ще се радвам ако някой,ходил скоро сподели впечатления! Praynig

# 627
  • Варна
  • Мнения: 1 131
а някой ползвал ли е паркинга на летище София за по-дълго време? Мислим да си оставим там колата. Дали е сигурен паркинга?
Ние  оставихме колата на летището за 1 седм до като бяхме в Анталия - платихме 50 лв. Има си денонощтна охрана.

# 628
  • Sofia
  • Мнения: 503
Вчера се върнахме от Гранд Ефе- Кушадасъ, изкарахме добре, но сравнявайки хотела с миналогодишния Кущур Клуб този е класи по- надолу.Хотела е строен отдавна, всичко вътре е старо и захабено- мебели, кърпи, чаршафи.Хигиената също не беше на ниво, пердетата примерно бяха ужасно мръсни, имам чувството, че не бяха прани никога, самата стая също не беше много чиста.Чаршафите ни ги смениха веднъж за 6 нощувки, кърпите всеки ден.Ужасно нахални камериерки, почти всеки ден в 14 часа, като се прибирах в стаята с малкия да спи, те чистеха и трябваше да чакам от вън да свършат, веднъж дори докато го приспивах почукаха на вратата и крещейки нещо на турски правеха знаци да излизаме за да чистят.Последния ден си платихме стаята до 21 часа за да може малкия да дремне на обяд, самолета ни беше чак в 01,00 часа, взеха ни по 20 евро на легло, след това разбрах, че на някой са взели по 10 евро , на други по 10 долара.И на всичкото отгоре докато докато сина ми спеше камериерката дойде 2 пъти да пита кога ще освобождаваме стаята.Храната беше хубава, салати и десерти бяха на шведска маса , основното ни го сипваха те, по една лъжица на човек ,ако искаш две лъжици те гледат на кръв.Пластмасовите чаши за безалкохолни и бира не бяха за еднократно ползване ами ги миеха и често се срещаше червило по тях.Също се налагаше да си дебнеш чашата, като куче пазач, за да не ти я грабне някой от от сервиращите, който кръжаха непрекъснато и надзъртаха в чашата ти през 2 минути.Плажа е чакълест, водата кристално чиста, басейни имаше 4 от които 2 детски.Ами това е, като цяло не го препоръчвам.Странното е, че имаше хора, които за първи път идваха в Турция, на които им хареса.И коментарите, които четох из нета не бяха лоши. Thinking

# 629
  • София, България
  • Мнения: 5 597
Е, и на мен ми беше странно, че като писах тук че хотела не става, ме изядоха с парцалите ама...

Общи условия

Активация на акаунт