На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 668
  • 852
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 7 605
Ние си купихме диск  Mr. Green  Whistling

# 676
  • Мнения: 353
Здравейте,
Ние се завърнахме от Турция и по-специално Анталия (Сиде) вчера. Всичко беше страхотно, бяхме в Мелия Бийч - Melia Beach Resort & Spa - препоръчвам този хотел, много се чудех за него като резервирахме, защото е чисто нов, май месец тази година е пуснат и имаше малко отзиви, главно руски - и хубави, и не толкова хубави, разбира се Simple Smile
Ето малко снимки, на доста има хотела Simple Smile
Нашето море 2008
Ако някой мисли да ходи и иска да пита нещо, ще отговарям за плюсовете и минусите Simple Smile

# 677
  • София
  • Мнения: 11 116
Ако ви липсват песничките от Мини диското в Турция, ето линкове

http://forum.zaycev.net/index.php?act=ST&f=52&t=125321
http://animationteam.ru/sound/mini-disco/

Супеер   bouquet

# 678
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте.
Заблазявам на всички, на коити морето в Турция все още предстои Simple Smile
Ние бяхме в Амара Долче Вита в Текирова, близо до Кемер, Анталия.
Смело мога да кажа, че това е най-хубавата ми почивка в живота. Беше невероятно.
Стаята- 47кв.м, с отделно помещение за дрехи, огромна баня, хипер чисто. Сменяха бельо и кърпи всеки ден+безплатно презареждане на минибара.
Над 10 ресторанта, 11 бара, само 1 платен. Изуми ме стерилната чистота навсякъде, тези хора нон стоп някак невидимо чистеха, без да се натрапва приъствие- навсякъде имаше адски много персонал.
Невероятен тим аниматори, всеки ден над 10 различни възможности да се забавляваш. Храната няма да я описвам- всички знаете как е в Турция, то това си е изкуство, каква ти храна.
Наистина незнам , веднъж отишъл човек, как да идеш после на БГ море??? Ами както и да го смятам, няма какво да натежи "на ползу Роду", колкото и да ми е тъжно да го призная.
Детето беше толкова щастливо, че само зарди неговите емоции си струваше Simple Smile
Твърдо съм решила май месец пак там Simple Smile, даже ще ходя тази седмица да проуча ранните записвания, че от редовна цена за 2 възрастни и 1 дете 1750Е, ние април платихме 1150Е по
програмата на Алфа тур за ранни записвания.
Изживяването си струваше и последния цент Simple Smile
Ще кача снимки, но и в Гугъл има доста Simple Smile
А сайтът на хотели Амара (4 са) е www.amaraworld.com

# 679
  • София
  • Мнения: 980
Обикновено първия сезон е много по ефтин, догодина сигурно ще е 30% отгоре Sad

# 680
  • София
  • Мнения: 504
Ех,как завиждам на всички,които сега са в Турция Sad
Бяхме с майка ми в Мармарис от 24 до 31 август,в хотел Пинета Клуб,3*+ се водеше хотела.Пътувахме с Он Травел.Прекарах най-готината ваканция през живота си.Храната беше в изобилие,на шведска маса,стаите бяха чисти и ремонтирани,въпреки че бяхме в най-старото крило,камериерките бяха невероятни и усмихнати,бельото се сменяше всеки ден,кърпите-по желание на клиента.Да не говоря за персонала и обслужването-такива симпатяги не съм виждала никъде.Винаги усмихнати,мъпреки че не разбирах кога спят-от рано сутринта до никое време тези момчета работеха.Аниматорите бяха невероятни също,страхотни образи и много готини.Хотела ни беше доста голям-501стаи,което значи повече от хиляда души.Перфектно за човек,който обича шумотевицата.Като мен.Ходихме на Памуккале,не бях очарована,особено от 13-часовата продължителност на екскурзията.Бяхме и на турската вечер в Кервансарай,страхотно преживяване,досега се смея като се сетя как ме сваляше един от сервитьорите LaughingРазходката с яхта също ми хареса,въпреки че на басейна можех да прекарам и по-добре.Като стана въпрос за басейн,да отбележа,че хотела имаше 3-един плувен,един дълбок и един детски.Което беше перфектно,защото докато ни разкарваха с автобуса по хотелите,видях хотели с басейнчета с размери 3 на 4м,които не виждат слънце по цял ден,забутани на улицата буквално.А нашите басейни-огромен парк,палмите,басейните големи.Красота Mr. GreenТемпературите бяха...убийствени LaughingВечер-35 градуса,през деня до 50 някъде.А аз бях понесла якета и дълги дънки Joy
Имаше някои от групата,които се оплакваха(от всичко,както ми се стори на мен).Храната била такава,стаите били такива,сменяло се бельото само на едното легло ShockedНякаква мацка се оплакваше,че в някакъв хотел в Ичмелер имало 40 салати на масата.Ами ще има,хората не са платили по 440лв. като нея.(Питах я специално колко е платила,защото тя беше от автобусната група)

Днес съм се настроила на носталгична вълна,пускам си песните на които танцувахме с аниматорите на басейна и като гледам дъжда навън,а знам,че там е топло,направо.... Cry

Вече си мечтая за другото лято,пак сме там... Crazy

# 681
  • Мнения: 494
Ех,как завиждам на всички,които сега са в Турция Sad
Бяхме с майка ми в Мармарис от 24 до 31 август,в хотел Пинета Клуб,3*+ се водеше хотела.Пътувахме с Он Травел.Прекарах най-готината ваканция през живота си.Храната беше в изобилие,на шведска маса,стаите бяха чисти и ремонтирани,въпреки че бяхме в най-старото крило,камериерките бяха невероятни и усмихнати,бельото се сменяше всеки ден,кърпите-по желание на клиента.Да не говоря за персонала и обслужването-такива симпатяги не съм виждала никъде.Винаги усмихнати,мъпреки че не разбирах кога спят-от рано сутринта до никое време тези момчета работеха.Аниматорите бяха невероятни също,страхотни образи и много готини.Хотела ни беше доста голям-501стаи,което значи повече от хиляда души.Перфектно за човек,който обича шумотевицата.Като мен.Ходихме на Памуккале,не бях очарована,особено от 13-часовата продължителност на екскурзията.Бяхме и на турската вечер в Кервансарай,страхотно преживяване,досега се смея като се сетя как ме сваляше един от сервитьорите LaughingРазходката с яхта също ми хареса,въпреки че на басейна можех да прекарам и по-добре.Като стана въпрос за басейн,да отбележа,че хотела имаше 3-един плувен,един дълбок и един детски.Което беше перфектно,защото докато ни разкарваха с автобуса по хотелите,видях хотели с басейнчета с размери 3 на 4м,които не виждат слънце по цял ден,забутани на улицата буквално.А нашите басейни-огромен парк,палмите,басейните големи.Красота Mr. GreenТемпературите бяха...убийствени LaughingВечер-35 градуса,през деня до 50 някъде.А аз бях понесла якета и дълги дънки Joy
Имаше някои от групата,които се оплакваха(от всичко,както ми се стори на мен).Храната била такава,стаите били такива,сменяло се бельото само на едното легло ShockedНякаква мацка се оплакваше,че в някакъв хотел в Ичмелер имало 40 салати на масата.Ами ще има,хората не са платили по 440лв. като нея.(Питах я специално колко е платила,защото тя беше от автобусната група)

Днес съм се настроила на носталгична вълна,пускам си песните на които танцувахме с аниматорите на басейна и като гледам дъжда навън,а знам,че там е топло,направо.... Cry

Вече си мечтая за другото лято,пак сме там... Crazy



Радвам се, че си останала довална и ние ще сме там .Само ,че в другата част на хотела .Тръгваме в петък на 26 .09 .Надявам се и на нас да ни хареса .Аз не съм притенциозна, да е чисто и топло това е най- важно .Хубавото е, че сме с компания и няма начин да скучаем. Simple Smile

# 682
  • Мнения: 243
Eй, остана ли още някой като мен, на който тепърва му предстои ( от 05.10) да пътува за Турция на море?  Laughing

# 683
  • София
  • Мнения: 2 210
Eй, остана ли още някой като мен, на който тепърва му предстои ( от 05.10) да пътува за Турция на море?  Laughing

Незнам, ама има поне един , който ти завижда- аз Simple Smile
Майка ми и баща ми заминават на 11.10 за Анталия , Белек, ей тук:
http://www.corneliaresort.com/deluxe/index.html

# 684
  • Мнения: 927

Благодаря и аз! Намерих песничките само в youtube, а ги исках и в  mp3  Grinning

# 685
  • Мнения: 3 050
Eй, остана ли още някой като мен, на който тепърва му предстои ( от 05.10) да пътува за Турция на море?  Laughing
Ние заминаваме на трети (03.10) по обед  Heart Eyes и съм в очакване вече Peace
Цвети също ще пътува по това време Grinning
Двете за Мармарис, но в различни хотели Peace

# 686
  • Мнения: 1 183
Eй, остана ли още някой като мен, на който тепърва му предстои ( от 05.10) да пътува за Турция на море?  Laughing
Ние също заминаваме на 04.10 за Алания/Анталия - хотел Ананас
Не си сама  Joy

# 687
  • Мнения: 305
Ние също заминаваме на 28-ми за Анталия/ Миракъл палас хотел 5*.Надявам се да ни хареса и най вече да е топло,да не вали и да не е мрачно.И ние ще сме доста голяма компания.

# 688
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Ох, и аз искам пак, ама няма. Sad

Emi, пиши, ако получиш инфо относно ранните записвания на Алфа тур (макар и да се съмнявам, че още от сега ще са подготвени за следващото лято).

# 689
  • Мнения: 7 605
Пипинце, летите преz Германия, тук ве4е zапо4наха ранните zаписвания  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт