На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 704
  • 852
  •   1
Отговори
# 690
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
И ние заминаваме на 04.10 за Анталия/Белек в хотел"Спайс и Спа"
Пуснах преди тема за този хотел,но май нико не е ходил там,казват хубав бил,но като се върнем ще пиша Wink
Силви ,виждам си от Варна и вие ще пътувате на 04.10. PartyНашият полет е от Варна и е в 9.00 часа Heart Eyes

# 691
  • София
  • Мнения: 504
Радвам се, че си останала довална и ние ще сме там .Само ,че в другата част на хотела .Тръгваме в петък на 26 .09 .Надявам се и на нас да ни хареса .Аз не съм притенциозна, да е чисто и топло това е най- важно .Хубавото е, че сме с компания и няма начин да скучаем. Simple Smile
Вие ще бъдете в 4-звездния,нали? WinkПинета Парк май че беше.Хубав е и той,много даже,те са точно един до друг,цяла седмица от терасата си съм гледала към него.Как ви завиждам,благородно,естествено... CrazyМисля,че ще останете доволни,за мене просто ваканцията нямаше грешка Mr. Green
Колкото до топлото,мисля,че ще имате хубаво време.Така де,щом зимата е около 15 градуса...Ние честно казано не очаквахме такива температури,мисля си как ли се живее без климатик там,като излезем от стаята и все едно влизахме в сауна,беше много забавно Laughing

# 692
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Tatjana, майтапът настрана, но моят мъж ме врънка вече да гледам германците и ако се налагало, през немско да ходим догодина Crazy

# 693
  • София
  • Мнения: 6 999
В събота /27.09/ заминаваме за седмица ето тук: http://www.fantasia.com.tr/english/Fantasia_Kemer.html, надявам се да ни хареса и времето да е хубаво. Не открих отзиви за този хотел в темата.

# 694
  • Мнения: 7 605
Tatjana, майтапът настрана, но моят мъж ме врънка вече да гледам германците и ако се налагало, през немско да ходим догодина Crazy

ЛоШо няма, 2 zаека с 1 курШум, хем Ще видите Германия  Sunglasses

# 695
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Вчера се върнахме от Анталия. Не ми хареса. Хотелът беше хубав с няколко басейна, адски много забавления за децата, но ако е лошо времето ( както се случи с две дена от нашата почивка) може да се издивее от скука. Буквално. 1-вият ден отидохме на разходка до Алания- магазини, магазини и пак магазини , вторият ден играхме на електронни игри в хотела  Tired Алания е едно село пълнос бананови плантации, оранжерии по пътя и хотели. Града не е нищо особено. Аз останах разочарована, не знаех, че за тези голи поляни и оранжерии сме дали толква много пари  ShockedАз лично не видях особено гляма разлика м/у нашето черноморие и там, даже в някои отношения са по-зле. Поръчвам си кафе в хотела , носят ми чаша с отпечатък от червило  ooooh! Турците са ужасно мързеливи, платихме си за 5-звезден хотел, получихме 3-звездно обслужване.  Едно питие не ми донесаха на масата на крак. Викам го "Аби, бир бира", а той се прави, че не ме чува  Rolling Eyes На плажа си изсипах пепелника, викнах един да изчисти , той ми отговаря "евет, евет" така и не го изчисти. Турската баня не можеш да разбереш последно колко струва - Тез тур ни даде ваучер за 30 $ към един спа център, други българи към случайна тур. агенция са платили 15$ за същите процедури, във същият спа център. Подводното гмуркане тез тур ни го пордава за 75$, слуичайната агенция за 35$....Не можеш да разбереш изобщо кое колко струва, оглеждаш се постоянно и се хабиш по 2 часа  в пазарлък за 1 минерална вода пирмерно, което много уморява между другото....

# 696
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
В кой хотел сте били?
В Турция има от всичко - от най-хубавото до най-гадното. Много е важно предварително да се провери хотел, най-близки места за екскурзии и други забавления.

А и не само при ТЕЗ тур е така в цените - всички туроператори продават тези пакети (спа, турска баня, екскурзия някаква) на доста по-висока цена, отколкото местната агенция пред входа на хотела (образно казано)

# 697
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Горгона Медуза ,вие в кой хотел бяхте отседнали ?Искрено ти съчувствам,че си останала разочарована SadНие миналата година останахме със страхотни впечатления,и аз нямам наблюдения турците да са мързеливи Thinkingдаже напротив....като финикийци хвърчаха,но може би си зависи и от хотела...знам ли.Бяхме в 5 звезден,но такова нещо не съм усетила...Наистина сигурно е голяма скука,ако времето е лошо,но ние ще бъдем 3 семейства,така,че не мисля ,че ще скучаем дори и да няма плаж Tiredнадявам се Mr. Green

# 698
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Бяхме в най-хваленият хотел на света - Бич Клуб Доганай 5 *. Имаше българи, който миналата година са били очаровани от този хотел, а тази година разочарованието им  беше пълно... Но хотела да оставим на страна. От самата Алания не съм очарована  Rolling Eyes

# 699
  • Мнения: 1 183
И ние заминаваме на 04.10 за Анталия/Белек в хотел"Спайс и Спа"
Пуснах преди тема за този хотел,но май нико не е ходил там,казват хубав бил,но като се върнем ще пиша Wink
Силви ,виждам си от Варна и вие ще пътувате на 04.10. PartyНашият полет е от Варна и е в 9.00 часа Heart Eyes

Нашия полет е от 4,30 сутринта за съжаление  Tired
Горгона Медуза, съжалявам че не си останала доволна. Ние също сме Алания, аз обаче понеже определено имам нужда да си почина активно, нямам намерение да ходя на екскурзии никакви, само до Алания. Ще си взема книжки да си чета и почивам  Joy

# 700
  • Мнения: 1 243
Горгона медуза  Hug Съжелявам,че не си очарована от почивката ви, но наистина е важно предварително да се проучи хотела и то най-вече какви забавления има вътре в него и Извън него. Точно паради тази причина аз избягвам големите, затворени и отделени комплекси,тъй-като ако се случат 2 дни лошо време и не сме на плаж няма какво да се прави. Винаги избираме 3 или 4 -зведни хотели в някое малко градче, а не отделени на километри от населено място. Предпочитам да са в самия град. Но ако съм на почивка с дете може би ще предпочета изолиран комплекс newsm78
А като цяло и аз не съм очарована от самата Алания-разглеждах много снимки. Напр в Кемер, Сиде,Белдиби природата е сякаш по привлетаелна. Не се ядосвай-карай да върви-другата почивка ще е по-запомняща  Peace

# 701
  • София
  • Мнения: 107
Абе никой ли не се е завърнал от Бодрум да сподели нещо,да мъцне поне дет'се вика.Пътуваме на 27.09. за клуб Ерсан-Бодрум.Ще споделя после! Peace

# 702
  • Бургас
  • Мнения: 620
Момичета утре потегляме за Кушадасъ  и в момента само  прогнозата за времето ме притеснява. Cry

# 703
  • Мнения: 243
qicka, стискам палци за хубаво време и приятно изкарване !  Grinning
Ще чакам пресни отзиви, защото аз отивам там от 05.10

# 704
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Момичета утре потегляме за Кушадасъ  и в момента само  прогнозата за времето ме притеснява. Cry
И каква е прогнозата? Thinking

Общи условия

Активация на акаунт