На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 677
  • 852
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 980
О да! Да ви кажа колко сме толерантни!

Начи в хотела имаше всякакви породи, но немци нямаше де.
То Иранци, то Руснаци, Румънци, Французи и какви ли не още
Е как не се намери ни един да шукне докато течаха представленията вечер.
НАЩЕ обаче, седят отзад, пият и говорят на висок глас.
Все едно в театър на последния ред никой да не го е еня, че гледа постановка и си крещи неговите постотии.
Сто пъти ги погледнах ега се усетят АМА НЕ, ТЯ ПРОСТОТИЯТА НЕ ХОДИ ПО ЖИВОТНИТЕ! #2gunfire #2gunfire

И друг случай, тече представлението и от странична маса се чува НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ
Артиста реши, че някой се е вживял и участва в етюда му ДА АМА НЕ
спря и постановка и всичко, и цялата публика къмто крясъка се обърна - Нашата Баба Цоцолана крещи след един, че и отмъкнал стола от масата  Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed #Cussing out #Cussing out #Cussing out

Ей такива сме и възпитани, и толерантни и въобще, бяхме едан групичка от хора видели малко повече свят и ви казвам умирахме от срам, че може да си помислят , че с тези говеда сме от една държава!

Е, намери се и един да се тупа по гърдите на басейан и да вика БУЛГАР БУЛГАР, ама да кажем, че шегата само ние си я разбрахме   hahaha Joy

ХИЧ И НЕ ИСКАМ ДА ХОДЯ ПОВЕЧЕ КЪДЕТО ИМА БЪЛГАРИ!!!!!!!!
Тук поне си знаем постотията и не ми пречи, но да не си изнасяме мръсните ризи навън!

Много повече се забавлявах и с французите и най-вече с иранците
а пък турците са баси купонджиите

Друг е въпроса ако не знаеш чужд език и нямаш много избор!

Последна редакция: пт, 26 сеп 2008, 22:53 от х_diabet_mama

# 721
  • Мнения: 3 050
смърфиета тази снимка е много хубава http://picasaweb.google.com/boriana/Marmaris2008#5249339855868006850
Много хубави снимки, тъкмо се насладих на Мармарис  Grinning
Мерси и за впечатленията които сподели   bouquet
и котетата са много сладки  Heart Eyes  Hug

# 722
  • Дъблин
  • Мнения: 331
iguanka, благодаря!
Приятна почивка, слънчево време и лек път до Мармарис (видях, че сте с автобус).
Чакаме впечатления и разкази в картинки после  Simple Smile

# 723
  • Мнения: 495
По повод на царящатата простотия в турските курорти ще споделя какво буквално ме потресе. Младеж на около 16-17години, англичанин, влезе в бесейна с чорапите, след което ги събу, сложи ги в джоба на гащите си и на излизане ги подхвърли на майка си, която пък ги просна на един шезлонг да съхнат. Е, такова чудо не бях виждала.

# 724
  • София
  • Мнения: 11 116
По повод на царящатата простотия в турските курорти ще споделя какво буквално ме потресе. Младеж на около 16-17години, англичанин, влезе в бесейна с чорапите, след което ги събу, сложи ги в джоба на гащите си и на излизане ги подхвърли на майка си, която пък ги просна на един шезлонг да съхнат. Е, такова чудо не бях виждала.

 Joy

# 725
  • Мнения: 3 695
Smurfieta страхотни снимки  Peace

# 726
  • Мнения: 11 747
И аз разгледах всички снимки, страхотни са. Тъй ми се дощя да съм там сега... Размечтах се за Мармарис! От турските курорти той най- ме влече. Анталия ми се вижда скучна.

# 727
  • София
  • Мнения: 980
ОО чуждата простотия и тя край няма:))
Много бях "впечатлена" как една франзуйка си гледаше хлапетата
А арабите се оказаха страхотни бащи.

Въобще на тези интернатионал хотели това им е най-хубавото. Аз се правех, че чета една книга  Laughing, но то живия живот наоколо беше много по-пъстър и интересен

# 728
  • Sofia
  • Мнения: 6 235
Ние наистина се запознахме с много точни българи, интелигентни, готини, но руснаците и немците просто ме побъркваха. Няма толкова нахални  хора като руснаците и толкова гнусни като немците...

# 729
  • Мнения: 1 544
Ние наистина се запознахме с много точни българи, интелигентни, готини, но руснаците и немците просто ме побъркваха. Няма толкова нахални  хора като руснаците и толкова гнусни като немците...
Ееее стига де ... много крайно се изказваш, неможеш да определяш хората по това къде са родени или къде живеят ,както невъзпитани така и готини има навсякъде.
Мен това което ме накара да се чуствам неудобно беше в деня когато си тръгвахме. Точно и ясно се каза на всички ,че хотела трябва да се освободи в 12 часа . Във 12.30 на микрофона на аниматорите започнаха да се изреждат едни стаи едни имена на нашите сънародници  ooooh! ама над 10 човека . Във 13.00 часа пак същото ,във 13.30 отново...
Ми за 7 дена как пък един път не се случи да викат някого да си предава ключа ,а когато българската група си затръгвахме цял ден слушахме номера на стаи и български имена  #Cussing out

# 730
  • София
  • Мнения: 900
Дали ми се реве  Cry Cry Cry

Спускам инфо, въпреки, че Еми вече е писала  Hug Hug Hug
Вълшебство, рай, фантастик, невероятно, божествено!!!!!!!!

АМАРА ДОЛЧЕ ВИТА - това е хотела!!!!
ВОДИ СЕ 5 ЗВЕЗДИ + 2!
Бяхме две семейства с тийнейджъри и бебона на 11 месеца  Peace

Не зная дали ще ми повярвате, но всичко беше на невероятно ниво!!!
Горгонич, не зная кой ти е хвалил вашия хотел, ама за Амара и в Милано чух.
Руснаците и германците бяха на ниво - баровци, тежкари и адски мили!
Между другото, вече не ходя в Катарино, точно заради селянията.
Плащам ли 2000 евро искам адекватна среда и там е така.
Навсякъде има мърша, но за 7 дни не видях нито един проблем,
нито изцепки и свинщини, охраната дискретна, но на висота!
Още от май си направих резервацията.
Най-важното за мен е, че моите очаквания се надминаха,
а аз не съм непретенциозна  Blush, особено когато изисквам  Laughing

Препоръчвам го с две ръце!!! А го пожелавам от цялата си душа на всеки!!!

Времето е супер и вчера дори беше 30 градуса!

# 731
  • Мнения: 3 050
радвам се мина за хубавото изживяване Hug
някой може ли да ми каже, пътят до Мармарис с автобус, колко излиза (от Варна) като часове   bouquet

# 732
  • Мнения: 676
Здравейте, а някой скоро върнал ли се е от Кемер, че сега погледнах прогнозата и лошо ми стана, а ние заминаваме на 04.10, аз досега винаги гледах Анталия, но днес реших да погледна Кемер и то има 6-7 градуса разлика?

# 733
  • София
  • Мнения: 2 210
Здравейте, а някой скоро върнал ли се е от Кемер, че сега погледнах прогнозата и лошо ми стана, а ние заминаваме на 04.10, аз досега винаги гледах Анталия, но днес реших да погледна Кемер и то има 6-7 градуса разлика?

Кемер си е планина. Но , когато ние бяхме, около върха се скупчваха облаци, а долу в ниското въобще не усетихме разлика. Но определено не е като в Анталия, Алания и пр. Разлика има. Но градусите не са от значение- при тази влага, и на 24-25 градуса не е студено. Освен това, специално на синоптик.бг ние докато бяхме, даваха 4 дни дъжд, а нямахме дори 1 час лошо време.
Така , че- стискаме ти палци!

# 734
  • Мнения: 3 050
И аз така си мисля за синоптик.бг, че нещо не е много вярно.  Peace
За Мармарис също го дават лошо времето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт