На море в Турция - all inclusive (тема 2)

  • 174 652
  • 852
  •   1
Отговори
# 780
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
Знаеш ли го хотела?


# 781
  • Мнения: 491
Ние пристигнахме в хотела newsm44 .Просто нямам думи за разкоша,който предлага smile3501 Наистина не съм очаквала подобно нещо,и съм приянто  изненадана.Днес се записахме на 2 екскурзии-рафтинг и историческа.В четвъртък сме на шопинг newsm68.След рафтинга ще докладвам как е било,въпреки,че сърчицето ми спира отсега от страх,но мойта работа -барабар Петко с мъжете newsm08.......

Препоръчвам ви да отидете и на diving- гмуркане. Това беше най- адреналинското преживяване в живота ми. Peace
Между другото, каква е температурата сега в Анталия?

# 782
  • София, България
  • Мнения: 5 597

Едни приятели ходиха това лято там  Mr. Green

Още им излиза пяна на устата като се сетят за хотела /в добрия смисъл де  Crazy/

# 783
  • Мнения: 1 243
Здравейте и от мен  bouquet
Завърнахме се от поредната почивка в Турция.Всичко си беше ОК-аз съм влюбена в тази страна,хората и обичаите.Бяхме за първи път в Мармарис....Предните два пъти -в Анталия -Кемер. Е,...догодина живот и здраве пак ще сме на почивка в Турция, но... отново в Анталия. Преди да тръгнем за Мармарис всички ме убеждаваха колко е красиво, невероятно и незабравимо. Как там е турската ривиера и още супорнайсет такива определения....В сравнение с АНталия,Мармарис е едно бикновено градче, претрупано с хотели и магазини. Липсваше ми магията и очарованието на Анталия. Въпреки това почивката ни беше страхотна, но сме малко носталгично настроени към Кемер....До утре обещавам да покажа и снимки!

# 784
  • Мнения: 1 183
Здравейте, мочитета!
Ние се завърнахме в събота и съм много очарована от почивката!
Хотела по-скоро беше три плюс звезди, но съм доволна и от стаите и от храната, басейна беше готин, имаше собствен плаж със всичко необходимо. Алания е страхотна, времето беше перфектно всичките дни. Водата в морето е супер топла, къпахме се през цялото време.
Догодина пак там ще ходим, ако ни се отдаде възможност!

# 785
  • Мнения: 1 243
Хайде сега да разкажа по-подробно....
Пристигнахме в хотела около 9 часа сутринта след ранния полет Варна-Даламан.Така ни тресе в самолета, че се молех да кацнем живи и здрави...И ето го заветният Мармарис...ами нищо особено, CryНяма я онази магия  Heart Eyesна Анталия, която те завладява още от самото летище.Тук се Редуват палми с евкалиптови дръвчета и ниска растителност-нарушават ти предствават за екзотика. Както и да е-надявам се поне около хотела да има многооо палми. Да, ама не-2-3 и хотел до хотел,къщичка-до къщичка,магазини и шум...А в Кемер всеки хотел си е с огромна територия или поне прилична градинка, плюс един-два басейна, ама нейсе и това преглътнах. Настаниха ни чак в 15 часа #Cussing outслед наколко скандала и хиляди лицемерни усмивка и от наша, и от тяхна страна.Е, поне едно мога да призная-стаите са огромни, а храната изобилна и ужаснооо вкусна Heart EyesЗа сметка на алкохола от All incl.-всичко миришеше на спирт и отрова...Нищо от предложените ни като безплатни забавления не беше безплатно.Нямаше я и обещаната анимация.карай-няма сега да си разваляме почивката я. Впуснахме се в пазаруване и обиколки по сладки, кокетни и девствени островчета. Мазахме се с кал от река Далян,надничахме в джамия,подгониха ни вярващи турци... Joyа ние с къси роклички, почти голи, ентусиазирани, че всичко ни е позволено... EmbarassedСлучихме на време-беше топло и слънчево. Чернички сме като мангалчета Grinning Обиколихме почти всички капанчета, ресторанчета и барчета по крайбрежната алея. Ако бяхме останали още и ден щяхме да се алкохолизираме Mr. Green И то взе, че почивката свърши. Лошо-хубаво-това е!Следващият път пак сме на почивка в Турция, но отново в Кемер   Heart Eyes
Ето ималко снимков материал http://www.snimka.bg/album.php?album_id=296265

Последна редакция: пн, 13 окт 2008, 15:14 от tsve_te

# 786
  • София, България
  • Мнения: 5 597
tsve_te  Hug
снимките са страхотни ама страхотни  Mr. Green
Разбирам те много добре - и на мен пъпа ми е хвърлен в Анталия  Peace
Айде другата година пак сме там  Blush

# 787
  • Мнения: 243
И аз се завърнах на 12.10 от Турция .... Laughing Laughing Laughing
Супер ваканция - много ни хареса ....!!!
Бяхме в Кушадасъ - хотел Аква Фентази

Препоръчвам на всички, защото всичко беше страхотно, забавно, вкусно ....

но (все пак има едно но..) Догодина ще отидем пак на такава почивка, но може би малко по-рано - имам в предвид някъде втората половина на септември.
Сега вечерите бяха доста хладни и водата в басейните беше изстинала.

# 788
  • Мнения: 1 243
Мона лиза  Peaceправа си за пъпа LaughingНашите твърдят, че не знаят къде ми е хвърлен, а аз предполагам, че е попаднал някак си право в Анталия JoyСтрахотно местенце е там! Сега взех да се оглеждам за оферти за Нова година, ама този път с половинката, че много ми стана вече все сама да ходя Embarassed

# 789
  • Мнения: 824
И ние в събота се върнахме от Кемер-Анталия.Наистина е невероятно там.Прекарахме чудесно Peace

# 790
  • Мнения: 142
Аз също да се отчета. Бяхме от 27.09 до 4.10 в Симена Сън Клуб. Много сме доволни. Прекрасен парк, прекрасно много топло море, хубава храна, мнооооого зеленина. Много забавна анимация, изобщо не сме скучали. Е, имаше и някои кусурчета, но не са ни попречили на почивката. Наистина, преобладаващата публика бяха руснаци, но не са били нахлни, не сме се били за място на плажа или нещо такова. Това, което не ми хареса беше, че много ми тропаха на главата рускинчетата като се прибираха вечер, понеже стълбището много кънти и че в ресторанта не се стараеха особено да чистят и да зареждат масите. Камериерката също нещо не се стараеше особено с почистването.
Само желанието да разгледам и други хотели би ме накарало да ида и на други места. Догодина пак сме в Анталия, абсолютно задължително. Смятам да пробвам Спайс... Laughing
-----------------
За Нова Година - не ви ли се струват много скъпи офертите? Ами то излиза като лятна почивка!

# 791
  • Мнения: 1 243
Забравих да споделя!Направи ми впечатление, че в Мармариспреладаващата част туристи,да не кажа почти всички са англичани, докато в Кемер имаше предимно руснаци!Ето един плюс на Мармарис hahaha

# 792
  • Мнения: 11 747
tsvet_te, много са ти хубави снимките!  Peace
На мен пък Мармарис (от снимки) повече ми харесва от Анталия (пак от снимки)  Thinking Някак тая лагуна там, островчета - по- ми е красиво и интересно. Също алеите, заведенията са ми симпатични, има атмосфера. От Анталия гледам само снимки на огромни затворени комплекси на олинклузив, плажове с безкрайни редици от чадъри и шезлонги... Не съм видяла никаква атмосфера, наистина не виждам там какво има за харесване, освен конкретния хотел?!  Thinking
Разбира се Анталия е доста събирателно понятие, тъй като това са 5-6 различни курорта, но Мармарис ми изглежда по- раздвижен и по- разчупен.
tsve_te, ако е до палмите... не си избрала правилната дестинация за безброй палми  Grinning

# 793
  • Мнения: 3 695
Забравих да споделя!Направи ми впечатление, че в Мармариспреладаващата част туристи,да не кажа почти всички са англичани, докато в Кемер имаше предимно руснаци!Ето един плюс на Мармарис hahaha
това е много голям плюс  Laughing
страхотни снимки  Peace

# 794
  • В центъра на Вселената...
  • Мнения: 382
tsvet_te, много са ти хубави снимките!  Peace
На мен пък Мармарис (от снимки) повече ми харесва от Анталия (пак от снимки)  Thinking Някак тая лагуна там, островчета - по- ми е красиво и интересно. Също алеите, заведенията са ми симпатични, има атмосфера. От Анталия гледам само снимки на огромни затворени комплекси на олинклузив, плажове с безкрайни редици от чадъри и шезлонги... Не съм видяла никаква атмосфера, наистина не виждам там какво има за харесване, освен конкретния хотел?!  Thinking
Разбира се Анталия е доста събирателно понятие, тъй като това са 5-6 различни курорта, но Мармарис ми изглежда по- раздвижен и по- разчупен.
tsve_te, ако е до палмите... не си избрала правилната дестинация за безброй палми  Grinning

И аз съм на това мнение  Peace. Тази година бяхме в Анталия, хотела беше на километър от центъра, но от самия курорт аз пък не съм очарована. В Мармарис не съм ходила, но от хилядите снимки, които съм гледала, мисля, че на мен там повече ще ми хареса. Живот и здраве- другата година...ако навия мъжлето, че той се зарече, че в Турция няма да почива повече  newsm78

Общи условия

Активация на акаунт