Номер 80 в Германия zа мами "с" и "беz" ВИШЕ

  • 13 430
  • 294
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 3 880
Гледах Мисти, гледах Sad Специално на пъблик вюинг се занесохме, в един биергартен, че нали веселбата да е по-голяма ooooh!
Повече ми дожаля обаче за моето хлапе Wink което беше 120 % сигурно, че ще спечелим, освен това чула и по радиото една песен, в която пеели, че Доичланд щяла да стане ойропамайстер, значи работата сигурна Laughing Накрая си влачеше тъжно знаменцето Sad
Тръгнахме си 2минути преди края и на път към колата се надявах да се чуят викове, че поне са изравнили, ама нъцки.

Аз тази сутрин бухнах 2 билета за неделя за БГ и ще си ходим двете за 2 седмици. Обаче не мога да им се зарадвам нещо, защото ги взех малко от безизходица, първо че за по-кратко отколкото исках, таткото ни няма да може да дойде с нас, полетът е мнооооого късно вечерта- още един изгубен ден и не на последно място цената, която е повече отколкото съм плащала последните 2 години взети заедно #Cussing out, но все пак минимум 150евро по-евтино от следващият възможен вариант, така че реших, че е по-малкото зло.

Майра, добре сте се завърнали, много сте хубави всички и си личи, че сте много щастливи Simple Smile

# 286
  • Мнения: 7 605
Заслужена победа zа испанците, много хубаво играха, бяха по силния отбор  Peace Жалко 4е наШите не успяха да докажат на какво са способни, но и 2ро място никак не е zле  Wink

# 287
  • Мнения: 4 138
аз съм кахърна. можеше пък да бием беееееееееее, що така.
меркелката много мъжки посрещна поражението.
едиснтвената полза от цялата работа беше, че спахме спокойно и беше тихо, макар аз да се бях подготвила за дружна фамилна саможертва в името на победата.

# 288
  • Мнения: 9 052
аz не бях zа немците ... и сипанците не са ми любимци, но определено не свирках zа немците.
обаче като капак съм хванала ужасен грип ...

вижте това , дали може да помогнем?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=309110.0

Последна редакция: пн, 30 юни 2008, 12:41 от jabata_dil

# 289
  • Мнения: 1 584
Приятелка, против на всичките очаквания при мен сега възстановяването е доста по-бързо. Вече почти нямам корем Shocked а килограмите са само +4 от забременяването. Колан не съм ползвала и не смятам да ползвам. В болницата идваше някаква леля и правехме още там упражнения (само дишане). Сега трябва и вкъщи ама се ослушвам Whistling После ще ходя на рюкбилдунг.

Котаранке, мъжът ми беше харесал името. искахме да е по-нетрадиционно... Аз имах други варианти ..ама не стигна време да ги обсъдим Crazy както ни изненада.

# 290
  • Мнения: 1 947
   Майра, и аз да кажа, че много ми харесвате - такива едни, лъчезарни и усмихнати! Simple Smile)

# 291
  • Мнения: 3 521
Хали-хальо, как е хавата?


Майра, фантастично изглеждаш! Поздравления. Ноеми също. И нея да поздравиш с млясък по д-то Wink.
За 2 седмици сте се омаяли, бе -  срещи, местения, бебета, пораснали бебета - нямате милост. Бравос на всички и честито на празнувалите. Отивам да чета в детайли ooooh!.

# 292
  • Мнения: 1 610
Яд ме е. Първото полувреме не го гледах, понеже трябваше да прибера децата. После трябваше да прибера и мъжът. той, апропо, е супер гемайн. Откакто карам ме взема навсякъде и инструктира майка си да се ослушва за децата.. Познайте защо толкова много иска да го придружа... bowuu
Приятелка, рюкбилдунг правих,там те учат на упражнения, но после трябва сама в къщи. Иначе моята акушерка, която ни посещаваше, докато Марк направи 2 месеца, ми правеше масаж на корема. Така се прибра малко матката. Иначе издадеността на корем се прибра относително чак след 4 месеца. Имам едни боливуд танци. не ме питай каква съм индийска танцьорка в нас. Освен това се качвам на велоергометъра / когато не ме боли коляното/ и ходя да бягам, когато намеря време и съмишленици. Но при мен вече не е проблем само корема, а цялостно. затова се отдадох на размсили и Дюкан. Laughing
Майра, не разказах ли?  Embarassed Ще разкажа и ще покажа вероятно довечера.нямам качени в нета снимки все още  Embarassed
Сърф, не се измъквай по терлици. Чакаме разкази  Naughty

# 293
  • Мнения: 517
На мен ми се прибра доста корема, но аЗ отпреди раждането имам да боря килограми.

Гърба ми иЗтръпва от мъкненето на деца  ooooh!, ходя при един поЗнат на масаж Wink

# 294
  • Мнения: 3 521
Нова тема - Риенски, за там оставам и разказа и снимките Wink

Общи условия

Активация на акаунт