Жега РУСЕнци мори, а хлебарките напротив- порастнаха дори!

  • 13 985
  • 295
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 706
Дидката ,waserm. ve4e ne e zadyazitelen za qslite.

Последна редакция: пт, 25 юли 2008, 16:44 от mona25

# 241
  • Мнения: 1 523
Направих го вече.Следващата седмица и останалите.

# 242
  • Мнения: 1 735
Тема за Световната Семица на Кърменето

Ето и програмата:
Русе
2.08. събота
17.00 - Клуб “Здравей здраве”, Студио “Вихър” - среща-разговор между бъдещи, настоящи и бивши кърмачки по проблемите на кърменето

4.08. понеделник
18,30 - Шествие в подкрепа на кърменето. Сборен пункт - Вазата в парка в 18.15

7.08. четвъртък
18,00 - Лекция на тема ”Чудото кърма “ и “Хомеопатия за кърмачката” в “Студио Вихър”, лектор - д-р Георги Хаджиев, хомеопат-здравен център “Холистика”  и  беседа  за кърменето.
Всеки ден - раздаване на информативни брошури на възлови места в града.

# 243
  • Мнения: 1 735
Малко допълнителна/разяснителна информация:

Световна седмица на кърменето

Световната седмица на кърменето ( 1-7 август) се празнува в повече от 120 страни.
Тя е средство, което обединява различни групи и институции, работещи за развитие на човека и по-добро качество на живот.
 Световната седмица на кърменето е създадена от организацията WABA (Световен алианс за активна подкрепа на кърменето), с цел възраждане и възстановяване на практиките на кърмене. Празнува се от 1992 г. до днес.
Седмицата на кърменето от няколко години се чества и в България по инициатива на майки от форумите на БГ мама и Центъра за бременни жени в Пловдив.
     Тази година и в Русе ще отбележим Световната седмица на кърменето, като мотото е "Подкрепа за кърмещата майка". Организатори са майки от форумите на БГ мама и клуб "Здравей здраве". Ще бъдат раздавани информативни брошури за популяризиране на кърменето. Ще се проведат беседи с участието на кърмещи майки и бъдещи такива, както и шествие в подкрепа на кърменето. Очаквайте програма на събитията.
статията е от тук

Много ще се радваме, ако се включат колкото се може повече русенки в похода! Не е задължително да сте кърмачка, за да ни подкрепите с присъствието си. Важно е да подркепяте самата идея за кърменето!  Hug

# 244
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Дидката ,waserm. ve4e ne e zadyazitelen za qslite.

В нашата си го искат  Rolling Eyes

# 245
  • русе
  • Мнения: 335
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=316139.0
 Да не ми се скара някой пак за нещо, но бихте ли прегледали темата, момичета ! Дано ви хрумне нещо.

# 246
  • Мнения: 2 732
Бумеранг добре ли изкарахте на РД днес  Wink.Вергилия къде се загуби ?

# 247
  • Мнения: 343
Струва ми се, че темата вече едва крета.

# 248
  • Мнения: 14 133
Струва ми се, че темата вече едва крета.
Изчезна народа - почивки, села и подобни.  Wink

# 249
  • Мнения: 430
Как са русенските момичета Laughingтърся раница за детето ,че ще е ученик ако сте виждали някъде на Gabol споделете  newsm78

# 250
  • Мнения: 8
Здравейте!
Извинявайте че се вмъквам в темичката ви. Някой може ли да ми помогне с координатите на д-р Даскалова детски алерголог. Дали все още работи в ДКЦ-2 (3-та поликлиника)? Благодаря  ви предварително.

# 251
  • Мнения: 2 732
Там работи ,но не ми се намира телефонът и.

# 252
  • там където ме зове сърцето!!!
  • Мнения: 2 092
Здравейте!
Извинявайте че се вмъквам в темичката ви. Някой може ли да ми помогне с координатите на д-р Даскалова детски алерголог. Дали все още работи в ДКЦ-2 (3-та поликлиника)? Благодаря  ви предварително.
0878823226

# 253
  • вече в прегръдките на любимия, и само там
  • Мнения: 978
Струва ми се, че темата вече едва крета.

а вие малкия дзвер няма ли да го заведете на море  Flutter

# 254
  • Русе, у дома
  • Мнения: 740
Как са русенските момичета Laughingтърся раница за детето ,че ще е ученик ако сте виждали някъде на Gabol споделете  newsm78
Тук гледах раници на Gabol :
http://www.kasidabg.com/index_cpath-417.html?osCsid=5ks6afmke0tpcu8sge8qveots0
Аз съм поръчвала от сайта. Лесно и бързо става. Hug

Общи условия

Активация на акаунт