Като ми пееш Пенке ле, кой ли те слуша... Чешката компания - 8.ма тема

  • 25 762
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 55
_ШоШи_, на моя съпруг му харесва много българската кухня - мусака, пълнени чушки, баница, таратор, кебабчета ... с една дума всичко, освен БОЗА  Naughty Каза, че това нещо не може да го преглътне  Sick

# 271
  • Мнения: 55
Ох, срам и позор  Blush Извинете ме за правописната грешка  Praynig , но я видях след като вече бях публикувала

   hahaha кебабчета вместо кебапчета

# 272
  • Мнения: 4 717
Ирина - нали им викат чевапчичи, та те разбрахме от първия път Joy

за бозата си спомням вуйна ми дето е рускиня как се изказа: "в Новосибирск такова питие можем да дадем само на прасетата, защото е хранително и иска бързо изпиване" Shocked

май само бозата ми липсва, от всичко българско, останалите работи си ги намираме или правим...

# 273
  • Мнения: 92
Здравейте момичета,не искам да досаждам,виждам,че сте на друга вълна-Бозата си е боза Peace
Искам само да попитам-знаете ли някоя сигурна агенция за намиране на работа в Чехия.Имам желание да отида точно там,а след време да взема и синчето си.Благодря ви предварително  bouquet

# 274
  • Мнения: 6 390
Оооо банда
по никое време съм на нета...

ШоШи
кажи сега какво сготви на хората  Grinning и те какво казаха  Wink те от кой край са  Whistling Mr. Green

E STELA
изобщо не знам нищо по въпроса ти...

Миленке
пропи ли АМ твоята сладурана?

# 275
  • Мнения: 4 717
E Stela-  за съжаление и аз не бих могла да ти препоръчам, пожелавам ти успех, знам че имаше някакви програми и от Бюрата по труда, там със сигурнпост няма как да не са стабилни отношенията с работодателя  и агенцията:peace:

Ели - ами не, продължава да й се гади от АМ и аз почти съм се отказала да пробвам вече, давам йогурт, сирене, кашкавал и такива млечни и се надявам да й стига Praynig

# 276
  • Чехия
  • Мнения: 97
Здравейте моми4ета,
нямах много време да седна да драсна някои ред,то не 4е има кои зане какво,но да се разпиша и аз.Ве4е имаме 4 кътника и си ме4тая когато ще израстат и ще имам спокоиствие,избиха 3 наведнаж  #Crazy горкота ми детенце.Нямаше Т но беше кисела.
Ина4е за закуска давам Киндер мле4ни рез много го оби4ат и двамата,Рая пие и Мли4ко с каша на Нестле,и двамата ядат АМ с бисквити Бебе.От в4ера е пробвам и на сандви4и с масло и сирене и й хареса но трудно го давам 4е на малки пар4ета и е мазало.
Сега най новото е 4е си избираме ку4е и пишем на Дядо Коледа писма какво искаме да донесе.
Милен4е,май ще си купим френски булдог като твоето но го искам с 4ерно-бяла маска.Но още водя преговори с Татко-Владко щото тои иска когато се изнесеме в къщата а аз по рано.И така друго не се сещам.
Вие пишете ли ве4е писамца на Деди Коледа , и какво искате освен най важното здраве и щестие
Хубав де е денят ни  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 277
  • Мнения: 4 717
Здравей, Ради

зачудих се що те няма напоследък

не те разбирам каква окраска точно искаш кученцето - бяло тяло с черна маска или черно с лигавче? намерихте ли си вече подходящо кучило?
да ти кажа, че зимата, а и в апартамент ще ти е малко трудно с малко кученце, защото има поне 2-3 седмици да си изгражда навици за пишкане, те пишкат и акат често, а да го извеждаш през 1ч примерно ще ти се увиди с двете дечица и то newsm78, незнам де, ти си прецени,
в къща е същата ситуация, но примерно ако го пускаш на дворчето, трябва да е облечено, защото много лесно може да настине Peace
важното е, че имаш желание, Дядо Коледа ще ти прочете пръв писмото, а тати Влади няма начин да не убедите Laughing
ако се сетиш нещо питай, тази порода е малко специфична, но много обичат децата и лесно се приспособяват и отглеждат
аз лично немога да си представя живота без нашата Шоша Flutter

# 278
  • Чехия
  • Мнения: 97
Mилен4е,нещо подобно на това  http://zvirata.bazos.cz/inzerat/2314830/Francouzsky-buldocek.php
за съжаление тези тук са купени,а е мнооооооого добре цената.Като му дойде времето найстина ще ти досаждам с въпроси
и мисля 4е наистина ще е трудно в апартамент с малко ку4е и дете,но като видя на Рая о4и4ките когато види ку4е и как се смее.....незнам ще го премишлям още.

# 279
  • Мнения: 6 390
Привет дружина
как я карате...
давайте идеи за нг подаръци на хлапетата  Mr. Green

# 280
  • Чехия
  • Мнения: 97
Айде моми4ета помагайте 4е сам се видяла в 4удо.Преди няколко дни намерих това  http://detsky-bazar.i-bazar.cz/hracky/hraci-stolecek-na-lego/  и го показах на Винси той съответно много го хареса и му казах 4е Деди Коледа ще го донесе.Е да ама неможах
да го купя-никой не ми отговори на мейла.И сега моето дете знае 4е ще го има а аз не мога да го намеря  smile3511
Та моля ако някой го види някаде да ми свирка-прещам веднага парите да го купувам.Тук в наше село го няма.Пазарих се в един магазин да ми го поръ4ат казаха 4е ще ми се обадят,но още не са.
Ние сме любители на Лего,купила сам му още едно за коледа.Имаме общо 4 пар4та.А за Рая маи ще бъде някаква кукла,но се съмнявам 4е ще я хареса-тя оби4а коли4ки и багери  Mr. Green

# 281
  • Мнения: 4 717
ние още не сме се замисляли за подаръци за нова година, но започнахме да купуваме за БГ да изпратим на роднините.

Ради, ако го видя това столче ще ти го купя, само мисля да пратиш на лични телефона си да ти звънна ако го видя да не би да си го поръчала вече. Знам колко е гадно детенцето да иска нещо, което го няма никъде, дано да го намерите или в краен случай да си изберете друго столче Hug

# 282
  • Чехия
  • Мнения: 97
Милен4е,благодаря ти предварително..... Heart Eyes

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 15:56 от radoslavaa

# 283
  • Чехия
  • Мнения: 97
ГРЕШКААААААААААААА  ooooh! ooooh! ooooh! ooooh! ooooh!

# 284
  • Мнения: 29
Ради ето какво намерих аз ...ама е май е доста скъпичко. http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=13120236&tab=0   i tova http://www.mimiaukce.cz/aukce.php?id=1708769

Последна редакция: ср, 22 окт 2008, 15:14 от peti_k

Общи условия

Активация на акаунт