Кога става въвеждането на сокове при бебетата

  • 19 271
  • 48
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 46 516
Ами това си е моето мнение и моята педиатърка.Аз съм си я избрала достатъчно прецизно и мисля да я слушам,все пак тя е за това,а не само да го мери-това и аз мога да правя ...

Не познавам педиатърката ти и не знам колко прецизно си я избрала, но тя реално отрича всичко, което е доказано вече. Всъщност подозирам, че въобще не е запозната, иначе нямаше да го отрича.
Всеки има право на информиран избор, ти също. Трябва да те е запознала с рисковете и след това ти да решиш дали си готова да ги поемеш, за твоето дете Peace

# 46
  • Мнения: 2 122
Бебетата пият сок, защото е сладък, ако са жадни пият вода.
За чий дявол е да им вкарвате концентрирана плодова киселина в несъвършенните стомахчета на по 2 месеца  Rolling Eyes
Дадох сок след година, като я отбих- не искаше вода, нито АМ около 10 дни, сега вече й го спрях. Смятам скоро да не й давам.

# 47
  • Мнения: 121
аз дадох сок от ябълка по 1-2 лъжички и постепенно увеличих до 30мл. а после и до колкото пусне 1 ябълка, почнах от края на 2-я месец
и аз така,смесвам с морков.Бебо много си харесва сокчето и нямаме проблем.Всяка майка сама си решава-едни казват след 6 мес.,други дават на втория...

# 48
  • Мнения: 31 181
Пропи около една годинка и се пристрасти. Сега само като види шишето и плаче. Може да изпие 300 мл. наведнъж. Със сока трябва да се внимава според мен.

Общи условия

Активация на акаунт