Орифлейм 18

  • 28 185
  • 288
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 3 675
Ти май шушони трябва да използваш тяхната гъба, с нея всички душ гелове се пенят достатъчно.На душ геловете ми харесват, вземала съм от почти всички видове от онези натуралните.Но мисля, че това е нормално за гел душовете, по принцип тези, които са кремообразни се пенят повече.

# 271
  • Мнения: 3 675
Сега ще разберете защо жените дават луди пари за козметика, а мъжете не разбират къде отиват парите по разкрасителни процедури.Това по-долу е виц, всяко съвпадение с реални хора/мъже/ е случайно.

Съпруга си купува пълна гама козметика за подмладяване. След пет часа мазане с различни кремове и елексири, тя пита мъжа си:
- Кажи ми честно, скъпи, на колко години ти изглеждам?
- Ако се съди по кожата ти - на двайсет и една, по косата ти -на осемнайсет, по фигурата ти - на двайсет и три.
- О, какъв си ласкател - изпаднала във възторг тя.
- Чакай малко, още не съм ги събрал
 

# 272
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
Сега ще разберете защо жените дават луди пари за козметика, а мъжете не разбират къде отиват парите по разкрасителни процедури.Това по-долу е виц, всяко съвпадение с реални хора/мъже/ е случайно.

Съпруга си купува пълна гама козметика за подмладяване. След пет часа мазане с различни кремове и елексири, тя пита мъжа си:
- Кажи ми честно, скъпи, на колко години ти изглеждам?
- Ако се съди по кожата ти - на двайсет и една, по косата ти -на осемнайсет, по фигурата ти - на двайсет и три.
- О, какъв си ласкател - изпаднала във възторг тя.
- Чакай малко, още не съм ги събрал
 

 smile3532

От няколко дена пиша в определени теми по 2,3 пъти и незнам защо вече публикациите ми си стоят все на 136, а всичко си беше нормално. Някой може ли да ми обясни на какво се дължи това?

# 273
  • София
  • Мнения: 5 828
От няколко дена пиша в определени теми по 2,3 пъти и незнам защо вече публикациите ми си стоят все на 136, а всичко си беше нормално. Някой може ли да ми обясни на какво се дължи това?

заради това

# 274
  • Мнения: 719
От няколко дена пиша в определени теми по 2,3 пъти и незнам защо вече публикациите ми си стоят все на 136, а всичко си беше нормално. Някой може ли да ми обясни на какво се дължи това?

В някои от темите, а също и в отчетните като се пише не се увеличават мненията. Hug

Опс, тя Amidala е отговорила .

# 275
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 717
От няколко дена пиша в определени теми по 2,3 пъти и незнам защо вече публикациите ми си стоят все на 136, а всичко си беше нормално. Някой може ли да ми обясни на какво се дължи това?

В някои от темите, а също и в отчетните като се пише не се увеличават мненията. Hug

Опс, тя Amidala е отговорила .

Разбрах. Мерси.   bouquet

# 276
  • Мнения: 3 675
Здравейте, момичета-кокичета.Имам две въпросчета към вас-дали тоникът с шипка става и за мазна кожа/понеже пише, че е подходящ за всички възрасти/ и как точно бихте оприличили аромата слънце, пише, че е плодово-цветен, предполагам, че е по-лек.Спорна Орифлеймска седмица на дистрибуторите и доволна за клиентите. Hug

# 277
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
да споделя възхитата си от този лак за нокти :

страшен е, много плътен, лесно се нанася (четката е малко по-особена), а и уцелих моя цвят. Mr. Green
също имам и един блясък за устни, 2ри си взимам от него  - gloss booster пише. също ми харесва.

# 278
  • Мнения: 3 675
аз пък ще кажа, че има по-готин лак от този - джордани нейл сатин, скъп, но супер

# 279
  • Мнения: X
Аз с нетърпение чакам основата за грим на Джордани. И едни единични сенки за очи си поръчах, дано не са много брашнени.

# 280
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
ами на мен това ми е 1вия лак от орифлейм. Grinning поръчах си ексфолиант за тяло от шведската терапия. как е той?

# 281
  • Мнения: 3 675
Предполагам, че ще е хубав.Аз използвам ексфолианта с гинко и грейпфрут.От шведската серия съм си заплюла гела на отслабване.Вие не забелязвате ли, че тази серия я имаше и преди, но беше с водорасли.Там пак имаше гел за отслабване.Оптималс преди пък се казваше Шведска грижа.

# 282
  • Berlin
  • Мнения: 11 262
мда, аз имах от този стария гел, за който ти говориш. ама бях малка тогава иии не си спомням дали имаше ефект, но ми попиваше добре. Simple Smile

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 9 724
Здравейте,

Подариха ми новият матиращ ФДТ на Орифлейм. Представлява една тубичка, без друга опаковка. Изключително съм изумена, че никъде не са написани съставките на продукта. Доколкото ми е известно е абсолютно забранено да се продават продукти без да е описан състава. Да не би да са забравили да ми дадат опаковката? newsm78
Някой изобщо знае ли къде им пише съставите на тези продукти. Търся си пудра, но без талк. При преглед на каталога никъде не е описано какво съдържат продуктите. Вие как поръчвате?
Да поясня, че в момента кърмя и се интересувам когато си купувам козметика дали се съдържат вредни химии като парабени, талк и прочее. Но дори консултантката не успя да ми отговори дали матиращата пудра съдържа талк Rolling Eyes

# 284
  • Мнения: 3 782
Би трябвало да има опаковка,но можеш да погледнеш в интернет страницата на Орифлейм,там след като избереш продукта можеш да видиш какво съдържа.

Общи условия

Активация на акаунт