Редуктил - 3

  • 53 004
  • 829
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 1 885
peerumi, за колана и аз се бях замислила, но се отказах четейки отрицателните мнения в нета

# 241
  • Мнения: 264
добро утро, момичета! Днес сутринта страшно ми се прииска нещо сладко?! Shocked От две седмици не съм близвала сладко, освен един бонбон. И днес........ И знаете и какво направих? Станах рано и приготвих много вкусен и сладък сладкиш със сини сливи /много/., мале само как миришеше. Нарязох го на парчета и го раздадох по съседките Mr. Green/нека им/. Занесох и на колегите. В къщи не оставих изобщо /синчето пък от 2 месеца не е близвало сладко -голяма воля има / И не близнах нито троха. Мисля че съм голям мазохист Mr. Green Обаче желанието ми мина и ми се оправи настроението  Grinning

# 242
  • Мнения: 957
Аа защо си му ограничила сладкото?
Аз днес пак забравих да го пия Редуктила,защото станах адски рано. Лек ден желая на всички Редуктилки.

# 243
  • Мнения: 496
Здравейте,
Днес започнах нов блистер. Свалила съм 4 кг(честно казано надявах се да са 5).
Остават още 31кг. Още не съм започнала да правя гимнастика. Може би ще започна да свалям по-бързо.
Хубав ден

# 244
  • Мнения: 264
Аа защо си му ограничила сладкото?
Аз днес пак забравих да го пия Редуктила,защото станах адски рано. Лек ден желая на всички Редуктилки.

Не съм просто сам реши, че трябва да промени начинът си на хранене /беше станал над 95 кг /178 см/. Мога да кажа че му завиждам на бързия метаболизъм. Храни се здравословно-зеленчуци, месо, риба, плодове, много сирене, извара, мляко, въобще млечните продукти у дома са на почит/няма пици, хамбургери, сладкиши /а как ми уважаваше преди труда пред печката Blush, вечеря до 18,30 ч . Абе всичко, което ние се стремим той го постигна с помощта на пубертетския си инат -сега 78 кг и изглежда чудесно. Единственото ,което пропуска е спорт.
Пих си току що хапчето, за да почва да действа, че усещам празнотата в стомаха си Mr. Green
Момичета кога ви е по- трудно да се ограничавате  -през раб. дни или почивните?

# 245
  • Мнения: 957
Еми през почивните и в моментите когато няма какво да правя...аз затова съм установила ,че неделното хапче е най-слабо.

# 246
  • Мнения: 1 885
Добро утро!


mackova, ти си нашата гордост!   bouquet Да сготвиш сладкиш и да не го опиташ даже.  Shocked Аз не мога тъй. Гадно ми е на стомаха от сладкото и то много ама като позабравя от предния път и пак хапна.  Rolling Eyes

bebe_efi, снимах банския видя ли?

peerumi, определено движението и по-точно кардиото сваля бая. Ако я караш и предимно на протеини... няма да сбъркаш. А и 4 кг са си страхотно постижение! Кой ти ги дава?

Аз все като си мисля, че съм свалила малко се сещам колко бързо се качват 4кг и как си викаш айде днес последно, айде утре рожден ден, в други ден събота, след 2 седмици Великден, та както все се измъчваш, че трябва да почваш диета, си се освинил още повече. ooooh!

Иначе и при мен дните не се делят на работни и почивни. Като имам много работа, не се и сещам да ям. Събота и неделя като не се спирам у нас - също Simple Smile

От днес почвам да наблягам на протеините. Много стягат тялото, а остана малко до моренцето. Приготвила съм варени миди за обяд. Вкусни са ми, а и са много ниско калорични.  Peace

# 247
  • Мнения: 957
Видях го.. Искам да го видя на твоето ново редуктилско тяло Simple Smile (малко смешно прозвуча).Аз харесвам такива бански.. аз харесвам или супер изчистени или необикновенни..
И аз не мога да устоявам на сладкото..а как ми се яде шоколад..

# 248
  • Мнения: 1 885
Видях го.. Искам да го видя на твоето ново редуктилско тяло Simple Smile (малко смешно прозвуча).Аз харесвам такива бански.. аз харесвам или супер изчистени или необикновенни..
И аз не мога да устоявам на сладкото..а как ми се яде шоколад..


Ще го облека ама след 2 седмици. Има още да се слабей  Mr. Green


Аз сладко ям от време на време, нали ви казах, не го оставям да ми бърка в мозъка.

Гадното при сладкото и всичките тия прости въглехидрати е че след определено време пак ти се яде... и пак от тях  Rolling Eyes

# 249
  • Мнения: 264
Tony_in_love, и аз не знам откъде ми дойде тази сила, сигурно е от хапчето Grinning Иначе аз сладко не опитвам направо го изяждам Blush оф имам работа, чао засега

# 250
  • Мнения: 264
оф да почина и аз Simple Smile Не знам защо днес ми е така сухо в устата. Сутринта хапнах ябълки петровки -2 бр. Нося си за обяд печена рибка, но още не съм гладна. Остават още няколко дни до кантара, но имам чувството че няма да отчете колкото предишния път newsm78. Сутрешното бързо ходене го спрях, щото ми излезна пришка на крака. Confused За вечеря съм предвидила пил. пържолки и салатка.

# 251
  • Мнения: 957
Аз хапнах кебабче и кюфте със салата от домати и краставици..
Установих..че без хапчето не мога да си контролирам глада...но мога да контролирам това което ям..
сега пийвам чайче мента

# 252
  • Мнения: 1 885
Аз днес май съм яла най-много.
Сутринта - половин чаена чаша кис мляко с 2 ч.л трици.
На обяд си поръчах пилешка пържола без мазнина. Беше огромна  Mr. Green
Мидите ги оставям за следобяд към 5ч.
Идеята ми е довечера да не ям в нас, а да потренирам както се казва в  оная статия дето я постнах.

# 253
  • Мнения: 264
Установих..че без хапчето не мога да си контролирам глада...но мога да контролирам това което ям..
сега пийвам чайче мента

Каза го абсолютно точно. То ни е като патерица, докато се научим сами да ходим Grinning  bouquet

# 254
  • София
  • Мнения: 16 042
В края на раб. ден да се обадя, че много работа днес/давах заплати/.
Изпих последното хапче Редуктил, купих си Линдакса за от утре, да видим дали ще ми намали апетита. Сутринта пак много ходих пеша, дано спадна малко. От Обяд до утре ще пробвам пак лунна диета.
И да се оплача - комп. в къщи е болен, пълен с вируси и 3 дни никой не може да го оправи.  Ще се моля сега в 1 комп. фирма, ако не ще скучая  до понеделник.
Ако не го оправят - приятна почивка на всички и много минуси.

Общи условия

Активация на акаунт