Движение на българските майки -ВИДИН тема 20

  • 19 030
  • 291
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 103
Току що ми се обадиха и ме поканиха на едно детско тържество в Монтана, на което децата ще дарят подаръци за нашите деца от домовете. Също така ще рисуват гипсови фигурки за нашия коледен базар. Всичко това ще ми бъде предадено на 6-ти декември.
 Попитаха ме за още две неща (освен гипсовите фигурки), които децата да изработят за базара. Така, че очаквам вашите идеи...с какво могат да ни бъдат полезни. От нас предложенията, от тях изпълнението... Grinning

# 271
  • Мнения: 2 502
Боби ,чудесно за децата !

Гале ,готово !


 Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada Tada 
Диди има рожденница - първолачка днес ,да й е жива и здрава Анна  !



 party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006  party006

# 272
  • Мнения: 103

Честита рожденничка, Диди!  nbirthday Да ти е жива и здрава, да те слуша мнооого! newsm59
  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura  ura

Последна редакция: пн, 27 окт 2008, 15:14 от Borym

# 273
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
Благодаря Ви от сърце момичета! Да са ни живи и здрави всички палавници и ние да имаме сили да ги отгледаме добри деца!

# 274
  • Мнения: 2 910
Диди, честита ти рожденничка Анна newsm59 nbirthday Tada bdbaloni baloni baloni hbday happy bd
Да ти е жива и здрава и отлична първокласничка Hug
За теб  smile3525

# 275
# 276
  • Мнения: 2 502
бързам да напиша

1/днес отложиха на Диана операцията ,снощи се разболяла ,кашля и има темп ,затова се връщат днес или утре -говорих сутринта  с детегледачката й , добре че звъннах ,че  Руми беше на  вратата
**********************************************************************
2/ днес на пресконференцията Офф роуд форум дари на ДБМ  СУМИТЕ  от

5500 лева за нуждите на ДДРЛГ Белоградчик и ДДРЛГ Ново село ,които ще бъдат разходвани след искане на директорката ,което ще се разгледа от комисия в състав
г-н Цанков -Кмет на Община Белоградчик
Член ан ОФФ -РОУД форум
и член на ДБМ

и още бяха дарени

1000 лева за транспортни разходи /горива/ на Движение на българските майки до домовете ,които посещаваме ,тази сума 1000 лв ще се раздели между всички звена

нищо друго не остава освен да
БЛАГОДАРЯ !
  bouquet  bouquet  bouquet

# 277
  • Мнения: 2 502
това купи Рут за Диана и днес щеше да й го занесе ,но при така стеклите се обстоятелства ,Дианка се разболя и отложиха операцията ,
но ще го запази до идния път

http://www.lorys.snimka.bg/album.php?album_id=302008

# 278
  • Мнения: 2 910
Дано Дианка по- бързо се оправи и по- скоро се извърши операцията, за да дойдат по- бързо и добрите резултати Praynig
Рут, толкова е мило  bouquet

Голямо БЛАГОДАРЯ на момчетата от Офф-роуда Hug

# 279
  • Мнения: 103
Горкото дете! Жалко, че й се случва това! Дано по-скоро се оправи и всичко да приключи бързо! Praynig
Рут, много хубави неща си купила, като за принцеса. Благодаря ти, че се погрижи!  bouquet
И на Офф роуд огромни благодарности за дарението!  bouquet

# 280
  • sofia
  • Мнения: 7 477
да,много са готини и днес пак се убедих в това.

парите са в сметката PeaceВръ4иха ми ги в плик4е  CrazyСЕга 4акаме инструкции кога и на каква сметка да ги пращаме.Тези за бензина ще си ги полу4ита на 4ти hahaha
и да вземете кмета ей Joy

Последна редакция: ср, 29 окт 2008, 07:31 от lavender

# 281
  • Мнения: 3 248
Само да вмъкна един ред, че кмета чете тук от време на време.
Не за друго го пиша, ама да не вземем да му вдигнем акциите с тази наша междуградска обич към него! Flutter

# 282
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Само да вмъкна един ред, че кмета чете тук от време на време.
Не за друго го пиша, ама да не вземем да му вдигнем акциите с тази наша междуградска обич към него! Flutter




 Joy

  bouquet

# 283
  • край Дунав
  • Мнения: 2 173
За сведение на тълпите желаещи -Видин има сериозни намерения да докара още един зам. кмет на 4-ти/ако успеем да се организираме/ Flutter Обещали сме нагледно да покажем защитеното жилище! Да се наконтите и много -много приказки да няма  hahaha

# 284
  • Мнения: 622
аз на вас шапка ви свалям!
браво за идеите и за популяризирането на дбм,за приобщаването на децата към света,браво-о-о-о-!

Общи условия

Активация на акаунт