ДВИЖЕНИЕ НА БЪЛГАРСКИТЕ МАЙКИ 14

  • 57 951
  • 597
  •   1
Отговори
# 585
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Днес ходихме с едно детенце от Доганово на зъболекар.
Първо трябваше да направим панорамна снимка. Детенцето е нечуващо и беше малко трудно да му обяснят точно къде трябва да застане озъбен с подпрята брадичка, захапал нещо и немърдащ, но се сетих и разиграх една пантонима   hahaha Веднага го направи и даже го хвалиха много  Peace. После отидохме при д-р Йордан Петков, който лекува зъбките на цялото ми семейство, на когото много сърдечно благодаря за всичко което направи и прави за нас и за момченцето от Доганово   bouquet. В кабинета прекарахме доста време, детенце беше много очарован от зъболекарския стол, като стана обиколи и целия кабинет, разгледа всичко. Почерпи доктора и сестрата с бисквити и си поиграха със сестрата. Стоматолога обясни много подробно какво предстои да се направи за да има героя красива усмивка с мноооого зъбки. Липсват зародиши на няколко зъбчета, но те не са предни и ще се коригира лесно. Препоръча и дъвчене на твърди храни за да може да пробият по лесно постоянните зъбки. Растът му мнооого зъбчета едновременно, така че като отидем пак след 2 месеца ще е вече със новите зъбки.
Бяхме се разбрали микробуса на Доганово да ни чака пред бившата окръжна болница. Пристигайки там видяхме и три от децата които бяха приети там за лечение след усложнения от ваксина, току що изписани и в много добро настроение  Simple Smile.

# 586
  • Мнения: 1 134
iveeeta,   bouquet 
 
 

# 587
  • Sofia - TelAviv
  • Мнения: 1 062
Честит рожден ден и тук! на Вера "ГУДЗИЛОВА" ( gudzy ).
 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59 newsm59  ura  ura  ura  grinning039 newsm51 newsm51

# 588
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
Честит рожден ден и от мен gudzy !

# 589
  • Мнения: 662
Благодаря момичета  bouquet  bouquet  bouquet
Каролино,порто такава изяде си вече боя Mr. Green
След малко ще пусна вече спамърска тема щото ще ни бият вече Crazy

# 590
  • Мнения: 4 195
Верче........знаеш, че си незаменима за нас, наистина, обичам те, честит рожден ден, желая ти най - вече здраве мила моя Hug Mr. Green

# 591
  • последна надежда
  • Мнения: 243
Честит рожден ден мила Гудзи!

Честит рожден ден!
Искам да ти пожелая здраве и пари. Защото има ли човек здраве,
всичко друго с пари се купува. С една дума - да ти е леко сърцето и тежък джоба!

# 592
# 593
  • sofia
  • Мнения: 7 477
ПЛанувам Перник евентуално сряда или петък,но май се о4ертава петък newsm78Ще пиша допълнително.

Д-р Веселинова по4ти е готова с офертата за креват4етата там,с Криси са в те4ение и координират.Със 7тте бона от базара ще се купят колкото могат креват4ета с матраци.Дадох малко зор и на д-р Веселинова щото много се бавим,но положението с фирмите е тежко и изисква време за проу4ване и координация Peace

Доганово скоро заминават на Боровец,но не са ми казали да им трябва нещо.Утре ще звъня да питам.
Заривам се тези дни с документи и не съм много комуникативна,сори за което Rolling Eyes
Мислим и до Гурмазово да ходим с Кари Simple Smile

# 594
  • Мнения: 2 353
  Търся спешно помпа за кърма.
  Гъдзи, честит рожден ден!
  Ивета, честито и на теб Hug
  Ай лов у соу мач, гив ми дъ помп!

# 595
  • Мнения: 2 584
Евче колко спешно ти трябва

# 596
  • Мнения: 2 353
  Колкото се може по-бързо!

# 597
  • Мнения: 4 195
Има нова тема де, хайд емарш там
Евввввввв, пусни си глоб телефона бееее

Общи условия

Активация на акаунт