LaRedoute - кодове - 7

  • 31 958
  • 501
  •   1
Отговори
# 450
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672

И при мен същото се получи - със същия код дойдоха червените чанти

А с код 27839 за червената кутия, дойде шалтето  #Cussing out
От коя дата беше поръчката с козметичната чантичка?
Аз я чакам от 11-ти и вече треска ме тресе Mr. Green

# 451
  • София
  • Мнения: 212
Току що получих това http://m-laredoute.pprnl.net/nl/jsp/m.jsp?c=37127c57282871704a ама не съм сигурна дали не е персонално. Влизам там, където пише VITE! VITE! и ми се отварят кодовете:
- за DORA - 74128
- за SPIDERMAN - 74136
Дано и при друг да проработят.  Laughing
Само някой може ли да каже при какви условия намалява 15Е и дава БД? Rolling Eyes

Кодът предлага няколко "екстри":

1.подарък комплект Дора /чанта+малка чантичка/ или Спайдърмен /раница+портмоне/.
2.15 евро отстъпка.
3.безплатна доставка при два поръчани артикула.
4.изпращане на каталог.

Работи при следните условия:

Валиден е един път до 14.09.2008г. за колекция Есен/Зима. Не се отнася до вече намалените цени, стоките, отбелязани като "nouveautés" и "exclusivités web", продуктите от секция "кухня и ко", продуктите  Repetto и  Converse, стоките с "prix rouge" /червена цена/, както и за червените страници, с изключение на секциите за малка и голяма електротехника, картина, звук, играчки.

Значи трябва да имам само 2 продукта в кошницатат за да действа  newsm78 .Аз мислех да са повече нещата.

Не, поне два. Но и това не е гаранция. При мен при два продукта не даде, въпреки, че бяха на стойност 25 евро. Когато сложих трети тръгна. Слагай, вади и ще разбереш кога се задейства.

# 452
  • Мнения: 777
За първи път имам код на фактурата  Laughing Кода е 30481 дава намаление 25 и 20 % от новата колекция.  Peace Още не съм го пробвала.

# 453
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 467

И при мен същото се получи - със същия код дойдоха червените чанти

А с код 27839 за червената кутия, дойде шалтето  #Cussing out
От коя дата беше поръчката с козметичната чантичка?
Аз я чакам от 11-ти и вече треска ме тресе Mr. Green

АЗ вече си взех от 15 и то още в понеделник... провери за твоята, сигурно е дошла..

# 454
  • София
  • Мнения: 212
За първи път имам код на фактурата  Laughing Кода е 30481 дава намаление 25 и 20 % от новата колекция.  Peace Още не съм го пробвала.
И на мен са го дали, но не успях да го задействам. Пиши какво имаш в кошницата ако стане при теб.

# 455
  • Пловдив
  • Мнения: 4 148
В четвъртък мъжът ми взел 3 колета от пловдивска митница - от 9-ти, 18-ти и 25-ти - а между тези дати чакам поне още 12 колета  Crazy
Да им имам системата... Май пак в софийската митница са се оплели

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672

И при мен същото се получи - със същия код дойдоха червените чанти

А с код 27839 за червената кутия, дойде шалтето  #Cussing out
От коя дата беше поръчката с козметичната чантичка?
Аз я чакам от 11-ти и вече треска ме тресе Mr. Green

АЗ вече си взех от 15 и то още в понеделник... провери за твоята, сигурно е дошла..
Имах предвид специално за подаръка дали ще ми е същия или ще е сменен.
Иначе аз тази седмица взех от 14-ти и 18-ти и друг уж нямаше...
змейковица, а чантичката в кой от изброените беше?

# 457
  • София
  • Мнения: 212
Понеже се заговори за подаръци да попитам нещо. Ако в суивито Ви стои даден подарък от вече фактурирана и изпратена от тях поръчка, това гаранция ли е, че ще пратят именно него? Тези, които са получили друг подарък, а не този, който са поръчали погледнали ли са какво е фактурирано? Още там ли се вижда какво ще дойде или да чакам изненада при получаването?  newsm78

# 458
  • Мнения: 4 916
Понеже се заговори за подаръци да попитам нещо. Ако в суивито Ви стои даден подарък от вече фактурирана и изпратена от тях поръчка, това гаранция ли е, че ще пратят именно него? ...newsm78

Не, промяната не се отразява в суивито.

# 459
  • София
  • Мнения: 212
Понеже се заговори за подаръци да попитам нещо. Ако в суивито Ви стои даден подарък от вече фактурирана и изпратена от тях поръчка, това гаранция ли е, че ще пратят именно него? ...newsm78

Не, промяната не се отразява в суивито.
Е, ще менкаме явно подаръци  Mr. Green

# 460
  • Там....където всичко е възможно ....
  • Мнения: 745
За първи път имам код на фактурата  Laughing Кода е 30481 дава намаление 25 и 20 % от новата колекция.  Peace Още не съм го пробвала.
И на мен са го дали, но не успях да го задействам. Пиши какво имаш в кошницата ако стане при теб.
hahahaВия сериозно ли обсъждате този мижав код от фактурата ShockedМоля ви се момичета има толкова изгодни кодове за новата колекция,че се чудя кой да наредя по напред,а вие ще се набутвате с този код Naughty

# 461
  • София
  • Мнения: 212
За първи път имам код на фактурата  Laughing Кода е 30481 дава намаление 25 и 20 % от новата колекция.  Peace Още не съм го пробвала.
И на мен са го дали, но не успях да го задействам. Пиши какво имаш в кошницата ако стане при теб.
hahahaВия сериозно ли обсъждате този мижав код от фактурата ShockedМоля ви се момичета има толкова изгодни кодове за новата колекция,че се чудя кой да наредя по напред,а вие ще се набутвате с този код Naughty

Напълно съм съгласна с теб ... ама ако не ти захапва никой друг код и това е утеха.

# 462
  • Бургас
  • Мнения: 2 090

Момичета, с този подарък дали пращат помпа?  Rolling Eyes
Май в офертата не пише такова нещо.  Thinking

# 463
  • Мнения: 1 675
Искам само да се оплача - имам четири акаунта Embarassed и на всички кодът с подаръците Дора и Спайдърмен не ми намалявят нищо от новата колекция, спазвам всички условия SadСамо подаръците налични след седмици ми излизат. Май съм голям карък.

# 464
  • София
  • Мнения: 2 030

Момичета, с този подарък дали пращат помпа?  Rolling Eyes
Май в офертата не пише такова нещо.  Thinking

В офертата пише, че дюшекът си има интегрирана система за надуване.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт