През настъпващите АВГУСТовски дни, мама ще се ощастливи

  • 13 242
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 1 338
Steli_Meli и всички останали заповядайте: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319975.new#new  Peace

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 27
Ксения, задължително трябва да ти даде обменна карта или всички изследвания, които са ти правени по време на бременността Peace

Трудна работа е с моя лекар - каза ми да си нося резултатите, които ми е давал през бременността и че обменната карта вече "не се издавала" и нямало да ми се изисква.
Изследванията, които имам в мен са от м.март и от м.май - от тогава сме пускали и тези за болничния по майчинство,..
Миналата седмица бях в болница за чревно отравяне и там ми направиха изследвания, които са нанесени в епикризата ми. Ще нося тях.
Колкото до изследванията ми от юни - тогава излязох в болничен по майчинство - копия от тях нямам...
Но дано не стане проблем - ако стане такъв ще го карам да идва в болницата и той да им обяснява и да се черви Simple Smile

Пуснах въпроса си тук, за обменната карта, защото както и по-горе написах моя лекар не за първи път прави нещата не както трябва - за пример - вчера аз трябваше да го помоля два пъти, за да ме прегледа накрая за разкритие (имах опасения, защото предната нощ имах силни контракции на няколко пъти, пък ми е първа бременност и незная дали е нормално), а отделно не е гледал бебока на видеозон от м.май - края.."Не било необходимо". Да не разказвам пък за случаите, в които му идвам натровена и той ми казва, че повръщания четири дена, разстроен стомах и остри спазми са "нормални" за бременността..
Иначе лекаря ми е добър човек, но ми се струва, че не иска да си дава много зор за нещата в работата му Simple Smile
Утре следобяд ще ходя в болницата, за да ме оставят там заради резус фактора ми и предварително ще разбера дали ще е проблем това с обменната карта..

# 287
  • Мнения: 1 266
Ксения, копирай си отговора в новата тема Simple Smile тя вече напредва по обем Simple Smile
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=319975.new#new

Общи условия

Активация на акаунт