Ние сме отбор напет - към ДЕКЕМВРИ с тумбаците напред!

  • 12 694
  • 287
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 2 149
На всяка ЖК оттук насетне ще мерят тоновете! Задължително! На ехо може да не гледат бебето, понеже касата е казала 2-3 пъти,  но тоновете са важни и не позволявайте да пропускат тази част! Знаете ли, всичко, което премълчите и оставите да не извършат, а да трябва, всичко е за сметка на бебетата ни. Лично аз смятам вече, че имам непоносимост към некадърни, корумпирани или незаинтересовани лекари. И не мисля и грам съмнение да оставям в това дали се грижат добре за здравето на децата ни.
Всяка консултация включва - мерене на теглото, кръвното, обиколка на корем при легнало положение, засичане на тоновете. Сърцето на бебето и неговите тонове говорят за състоянието на плода. Как иначе една акушерка/лекарка ще разбере, че бебето е ок?!
 
Бубабо, моят Тони уж вървеше ок, пък го мериха в кр на 8, нач на 9 месец, уж беше минал някакви там килограми, даже предвидиха към 5 април да е над 3 кг, а той се роди на 26 март /10 дни преди секциото/ 2,400. Това е апарат, на който му задават точките, а той изчислява ориентир кг на бебето. Там някакви си 500 -1000 гр все се объркват Joy

# 286
  • София
  • Мнения: 607
Сасано - да, това е. Ама поне 1-2 минути ме слушат.

Чаено момиче - в ЖК в Шейново по принцип се плаща пакет и там влизат тези измервания и изследвания, та не знам кое е по ЗК и кое - не.

Последна редакция: ср, 13 авг 2008, 15:12 от stassi

# 287

Общи условия

Активация на акаунт