Движение на българските майки РУСЕ - 5

  • 30 501
  • 705
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 706
шатрата е мн.добра идея.все ще я сглобим ,някои сме ходили по пионерски лагери,все пак.кашони ще се опитам да осигуря-колко и размер?
малко флаери няма ли да раздадем до края на седмицата newsm78
аз пък пуснах инфото в Продавалника.Не ,че вярвам в чудеса,но...да опитаме.

четохте ли го:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=328520.40

Последна редакция: ср, 10 сеп 2008, 22:50 от mona25

# 76
  • Мнения: 1 287
Джаста,болен съм  Sad ,ходя по изследвания,и движа и другите задачки.С ЧУТ ЧУТ се разбрахме на лични още тогава,работата е свършена и затуй и не писах.

Днес е имало статия за акцията в събота във в.Бряг.Някой купи ли си вестника?Запазете го да го прочетем.От Дарик също ще ни отразят,днес давах инфо.Може би в новинарската емисия към 15ч. са го пуснали.

Луси,да ползваме мъжо ти да опъне шатрата,а ние ще му асистираме.Имаме си документи за големите дарители.

ГРАФИКА:

10 - 13ч - Луси,ГалиС,Дидката от 11ч,Мона

13 - 16ч - кабзималка,Илияна,Джаста,Ива Николова


Май го нагласихме графика.Който има желание може да дойде по всяко време да подкрепи "кибичещите"  Joy .

А за неделята ще можем ли да отидем при децата?Мона ще купи утре пижамите,Илиянка гъбите и душ-геловете.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 20:54 от kabzimalka

# 77
  • Русе
  • Мнения: 611
Ще я оправим шатрата не се тревожете ако трябва и мъжът ми ще дойде.
Ще взема и масичката от магазина на Джаста.
Мона, каквото можеш да вземеш все ще е от полза то и без това не се знае какво ще съберем.

# 78
# 79
  • Мнения: 706
Купих пижамките и подаръчни торбички.Кажете ще се ходи ли ,за да опаковам подаръците?
Намерила съм 6-7 кашона ,но не от най-големите.

Говорих да пуснат инфио и по т-я "Делта",в петък преди самото мероприятие.

Щом няма да има флаери,нека всеки прозвъни лично приятелите си поне ,притеснявам се ,че няма да успеем да съберем нужното... newsm78

# 80
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Кабзи,мнооооого съжалявам че си болничък,надявам се бързо да се оправиш! Hug
Мона,браво ,задължително трябва да има инфо по кабеларките.А Кис-а нещо ще излъчат ли?
Ако не стигнат кашоните-чантички тип кауфланд колкото щете....Стига да има с какво да ги напълним. Crazy
Аз прозвънила на всичките ми близки,надявам се да се отзоват.
Атлантика е оставила нещата при нас,ще ги донеса в събота.Благодаря ти!

# 81
  • Мнения: 1 523
Масичката+2 сгъваеми табуретчици са доставени на уговореното място.
Рапорт даден!

# 82
  • Русе
  • Мнения: 1 193
Масичката+2 сгъваеми табуретчици са доставени на уговореното място.
Рапорт даден!
Рапорт приет  Joy

# 83
  • Мнения: 470
Момичета пишете ме и мен за следобед от 13 до 16ч.моята масичка е правоъгълна сгъваема и е много удобна ще бъде ли нужна или вече ги подсигурихте?За кашони ще попитам тук в магазина до нас дето им носят стока дали имат.Ако има нещо друго казвайте.

Пуснах инфо и във русенската тема във биберон .бг

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 16:52 от Ива_Николова

# 84
  • Мнения: 1 168
Здравейте момичета! Да питам, от кой до кой клас става дума? Или за всичките?Питам, понеже за малките са по-различни тетрадките!

# 85
  • Мнения: 1 287
Здравейте момичета! Да питам, от кой до кой клас става дума? Или за всичките?Питам, понеже за малките са по-различни тетрадките!

irina_vas,от 1-ви до 12-ти клас.Но доколкото знам от една фирма са обещали да дарят тетрадки с квадратчета и тесни и широки редове.Но каквото съберем пък.

Ива,добавена си за следобеда.

Още една масичка,плийз!




# 86
  • Мнения: 1 168
А етикети, бележници?

# 87
  • Мнения: 470
Всичко за ученика е необходимо,кой с каквото може  Hug.Къде да оставя масичката ?Може би Джаста ще се включи.

# 88
  • Мнения: 1 287
Мами,за неделя какво решаваме - ще се ходи ли при децата?Трябва да предупредим Здравка Генова.Мен не ме бройте,че малкият ми пак се разболя.



ГРАФИКА:

10 - 13ч - Луси,ГалиС,Дидката от 11ч,Мона

13 - 16ч - кабзималка,Илияна,Джаста,Ива Николова

# 89
  • Мнения: 40
Майчета,здравейте и от мен!Виждам,че отново сте в действие след отпускарския сезон.Много ми се щеше и аз да се включа в тази стартова акция,но малкото ми сладурче-Боби-на 13-ти става на 2 годинки.
Имам 50 лв.от моята приятелка Дилянка-казвайте за какво ще ги използваме.
Успех в събота!

Общи условия

Активация на акаунт