LaRedoute - кодове - 10

  • 42 525
  • 676
  •   1
Отговори
# 450
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
Бу можеш ли да обясниш как се Savegard-ва. Получих mail, но незная какво да направя. Натискам бутона в ляво от мястото за въвеждане на кода, на 1 страница, но оттам нататък какво трябва да им пиша? Само кой код, а те ми виждат поръчката ли?
  bouquet

стъпка 1:
Слагаш каквото там в кошницата си. Слагаш кода - даже да го отхвърля като Дора (не знам дали кода се запазва при sauvegarder!). Натискаш бутона:


стъпка 2:
Изскача ти един прозорец, който потвърждава, че поръчката ти е запазена и те подканва да им се обадиш за валидиране.


стъпка 3:
Обаждаш се на посочения телефон и говориш на какъвто там език знаеш (или пишеш и-мейл, но тук Змейковица да обясни, аз по телефона се разправям Simple Smile). Знам, че и и-мейл да пишете, пак трябва да посочите клиентски номер/и-мейл, за да видят кошницата.

По телефона (за трети последен път го пиша, да знаете  Laughing ) казваш:
- клиентския си номер (за да видят при тях запазената кошница)
- кода, който искаш да ползваш
- потвърждаваш дали прави нужното намаление (аз си го бях сметнала сама и питах такава ли е сумата - такава беше)
- казваш си номера на дебитна/кредитна карта + секюрити кода отзад
- потвърждава се на кой адрес ще бъде доставено

Това е.

# 451
  • Мнения: 4 202
Вижте какво получих като отговор, в резултат на запитването относно кода за Дора и Спайдърмен.

In order to recieve your "spiderman bag",
Thanks to send us a 5,50 euros check.

Regards.


Как да го разбирам, че ще ми пратят Спайдърмен срещу чек от 5.50 евро ли? newsm78


Май искат ти да им изпратиш чек.

# 452
  • Шумен
  • Мнения: 555
Благодаря Мадам Бу.   smile3525
Аз направих 1 и 2 стъпка и писах mail. Сега получих mail от някяква нова мадама на френски, във връзка с вчерашния ми, че работели по въпроса.  Mr. Green Много са зле с координацията помежду си. Надявам се скоро да се похваля с положителен резултат.

# 453
  • София
  • Мнения: 1 740
Мадам Бу имаш ли представа този панталон дали отговаря на условията за намаление на Дора?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8402795& … ue&ksource=-1
и тези бикини http://www.laredoute.fr/vente-culotte-enfant-fille-(lot-de-7).as … tegoryid=22919749  или тези пуловери
http://www.laredoute.fr/vente-pull-prix-mini.aspx?productid=3241 … tegoryid=49229916
Много ти благодаря за помощта която ни оказваш   bouquet

# 454
  • Мнения: 229
Момичета, нещо не ми е ясно как става работата с Vente Privee. Примерно, получих по мейла съобщение за намалението на Найк днес, а не знам как да вляза вътре... И накрая искат ли се кодове? И защо е само на няколко стоки (в крайна сметка го видях от линка, който някой беше постнал тук по-рано)?

# 455
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 827
И трите са ненамалени При мини, така че би трябвало да се повлияват от кодовете за Дора и Спайдърмен.

# 456
  • Варна
  • Мнения: 276
Мадам Бу имаш ли представа този панталон дали отговаря на условията за намаление на Дора?
http://www.laredoute.fr/vente-default.aspx?presCode=8402795& … ue&ksource=-1
и тези бикини http://www.laredoute.fr/vente-culotte-enfant-fille-(lot-de-7).as … tegoryid=22919749  или тези пуловери
http://www.laredoute.fr/vente-pull-prix-mini.aspx?productid=3241 … tegoryid=49229916
Много ти благодаря за помощта която ни оказваш   bouquet

450, според мен панталона не отговаря, защото е от колекция пролет- лято, а не есен зима.
нека да каже все пак още някой, може и да греша.....

(1) Offre valable une seule fois jusqu'au 14/09/2008 dans la collection Automne Hiver hors prix déjà démarqués, nouveautés, exclusivités web, produits cuisine & co, produits Repetto et Converse et prix rouge et pages rouges et hors secteurs petit et gros électroménager, image, son, multimédia et jouet.

# 457
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
450, не сьм Мадам Бу, но да ти отговоря:
Панталона мисля, че не отговаря, защото е от пролетната колекция. Колкото до другите 2 неща не би трябвало да има проблем, и все пак знаеш ли ги французите...

Сори, писали сме едновременно!  Embarassed

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 14:59 от samimami

# 458
  • Мнения: 189
Момичета, повечето кодове от 1 стр. не работят при мен, но изрових един от сайтовете за кодове, а именно 41211.На мен ми намаля неща от новата колекция + при верт + подарък - тренч.Ако не се лъжа май намаляше с 35%, но не съм съвсем сигурна.
Друг код (пак от там), ми дава някакъв подарък, който не знам какво значи - tasse et sous tasse.Кодът е 37656. Мисля че пак действа с неща от новата колекция, но НЕнамалени, процентите мисля, са по-малко.
А, и още нещо - защо казвате че нещата с този знак не могат да бъдат намалени?В моята кошница всички са с това обозначение.

Последна редакция: чт, 11 сеп 2008, 15:53 от Haze

# 459
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Сегааааа - и аз да ви кажа за поръчките!
Направих 1 по телефона и 1 по имейла вчера
Обаче тази по телефона не са ми приспаднали намалението, та сега пак ще се разправяме  #Cussing out

На мен ми дадоха инструкции да стигна до 3-та стъпка, да въведа банковите данни, да ги потвърдя и това се сейфгардва преди да се даде окончателното намаление. В този случай обаче не се въвежда предварително офертния код, защото не дава да се продължи нататък. След това пиша на мейла - сейфгарднах си поръчката - искам еди кой си код, потвърдете ми сумата. Вече ми е а домисил поръчката по мейла с нея нямах проблеми

Обаче по телефона - първо звъня и говоря на английски (че ми е по-лесно сега) - мацката ми обяснява, че не знаела англ. Обърнах на френски, та се разбрахме, ама нещо с крайната сума се е объркало, та водя преговори. Много ме доядя на тия шовинисти, не искаха да ме свържат с някой англоговорящ  #2gunfire

# 460
  • Мнения: 1 674
Днес получих часовника с двете каишки. За съжаление на бялата й липсва едната част. CryНякой друг с такъв проблем? Подаръкът си беше окомплектован добре. Навсякъде разрових, да не е паднала случайно, но уви не е. Споделям го с вас, защото си спомних за бялата чанта, на която бижуто беше вътре в нея и много момичета се объркаха, че не са го получили.

# 461
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Змейковица,   bouquet

О, значи до 3та стъпка?
На мен Сабине ми отговори, писала ми е да си сейвгардна поръчката и да им пиша пак, за да я валидират.

А аз си мислех, че въвеждам кода още на първа стъпка и сейвгардвам. И точно се чудех за въвеждането на данните на картата.

Едно въпросче: За да даде БД с Дора или Спайдърмен, и двата артикула ли трябва да ненамалени от есен-зима или prix mini? Не може единият да е намален, нали?

# 462
  • Пловдив
  • Мнения: 4 135
Аз първо сейвгарднах без банковите данни, както ти си направила, обаче после ми казаха, че така трябва да сейвгардна след банковите данни, за да не ги пиша после в мейл  Wink

И двата продукта трябва да са ненамалени

# 463
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аз първо сейвгарднах без банковите данни, както ти си направила, обаче после ми казаха, че така трябва да сейвгардна след банковите данни, за да не ги пиша после в мейл  Wink

И двата продукта трябва да са ненамалени

ОК, благодаря ти!   bouquet

# 464
  • София
  • Мнения: 965
Момичета - да ви питам някой скоро поръчвал ли е фотоапарата..не съм сигурна дали е валиден - при мен не действа - при вас как е?

Общи условия

Активация на акаунт